Dodaj do ulubionych

Dwa pytania o pracę do kart

26.09.21, 18:22
Dzień dobry.Jestem początkująca jeśli chodzi o karty tarota i prosiłabym o pomoc w interpretacji. Dręczą mnie sprawy związane z moją pracą i zadałam kartom 2 pytania .Pierwsze czy osoba z którą pracuje jest zadowolona z mojej pracy.Wylosowałam: 2 monety,król kielichów,5 buław,wieża.Wydaje mi się że ta osoba nie uzewnętrznia się nie mówi wszystkiego zauważa moje zaangażowanie ale niepokoi mnie ta wieża na końcu czyżby coś legło w gruzach?drugie pytanie czy ktoś z pracy doniòsł na mnie do osoby z którą pracuje?8 mieczy,rycerz monet,7mieczy, księżyc.Ktos jest nieuczciwy i podstępny i są jakieś tajemnice.Pomoze ktoś?
Obserwuj wątek
    • kleopatra40 Re: Dwa pytania o pracę do kart 27.09.21, 09:28
      1 pytanie: czy osoba jest zadowolona? pol na pol. 2 monet mowi, ze ty mozesz miec troche problem z dostosowaniem sie do warunkow, jest w tobie zmiennosc. Krol kielichow wskazuje na twoja niepewnosc, moze tez niedecyzyjnosc, 5 palek, mimo wszystko starasz sie bardzo pokonac te wyzwania, i wieza, cos sie tutaj faktycznie zawali. Wiec osoba nie jest w pelni zadowolona z twojej pracy. Tak, ktos na ciebie doniosl, o tym wskazuje 7 mieczy....

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka