Dodaj do ulubionych

Czy skontaktuje się do 2 miesięcy ?

09.10.21, 11:55
Zadałam karta pytanie czy Pan X skontaktuje się ze mną do 2 miesięcy czy będzie kontakt ? (Dodam ze jesteśmy pokłóceni )

Wyszło:

Królowa Mieczy+ Księżyc + 5 mieczy

Po tych kartach to nawet jak się skontaktuje to aż boje się odebrać tel np najbardziej po tej5 mieczy .
Może się skontaktować k mieczy miecze to komunikacja księżyc może oznaczać noc ,pozna porę a 5 mieczy kłótnie albo jakiś podstęp razem z tym księżycem ewentualnie zadzwoni do mnie od kogoś z numeru ze będę myslala ze to inna osoba i odbiorę a to będzie on .
Obserwuj wątek
  • sevrena Re: Czy skontaktuje się do 2 miesięcy ? 10.10.21, 14:48
   A n9ie jest tak, że tyt się wręcz boisz teraz odebrać, i uciekasz tak naprawdę pod osłonę kobiet w tej QMieczy i Księżycu, który jest wyrażeniem energi żeńskiej, ew. mediów.
   Bo o jego Strukturze Chaosu to jakoś wszyscy zapominają, a to było najważniejsze dawniej w nim, kiedy jeszcze nie było mediów a Tarot dopiero powstawał.
   Mojekarty -
   7Buław odwr.
   RKielichów odwr.
   4 odwr.
   Przeszłość która miała wpływ na ciebie w tej materii - 15 Diabeł
   Równie"podejrzana" przyszłość - 13 Śmierć
   Teraźniejszość - wiadomo,to karta 7Buław odwrócone, która się zresztą powtarza.
   Na karty nie mam wpływu,one zresztą - powtórzone same się weryfikują przez siebie.
   Chaos w przeszłości, z tym panem to nie było może do końca tak ekstra, ale nie masz zbyt dobrych wspomnień, dawne zagonienie ' w piętkę' i teraz jeszcze rozbija troszkę ciebie..
   Buławy - działają na pozycję społeczną, no i RKielichów odwrócony.. mam wrażenie, że on ciebie w jakiś sposob oszukuje, czy też oszukał.Nie pamujes nadtym w ogóle, w obliczu że się akurat schował (negatywny Władca)czmychnęłaś przed nim, gdzie popadnie, nie był mianowicie uczciwym partnerem, i udaje greka.
   Mam wrażenie, że masz ochotę - albo on - skończyć z tą relacją i to z tą Śmiercią ewidentnie zrobicie. Może to i na razie wrażenie, ale góra telefonik nostalgiczny po latkach
   • truskaweczka333 Re: Czy skontaktuje się do 2 miesięcy ? 10.10.21, 16:01
    Dzieki wielkie . Tak boje się bo to bardzo stresująca relacja i chciałabym zakończyć bo męczy mnie to wiec twoje karty maja racje jednak wciąż coś mnie do niego ciągnie chodź wiem jakim jest człowiekiem i masz racje oszukał mnie i udawał ze nie wie o co chodzi było miedzy nami trochę niefajnych zdarzeń w przeszłości ale fajne tez były a teraz jest duzo niejasności (księżyc )poniewaz jedyny kontakt przez osoby 3 coś się dowiadujemy co jedno o drugim mówi a nawet nie zadzwoni i nie wyjaśni tego ze mną tylko powstają z tego cuda bo ktoś coś dopowie ja natomiast wiem ze nie był wobec mnie w porządku a on pewnie ma w głowie ze to ja jestem nie w porządku a o swoich winach to nie wiem czy zapomniał i nie czuje winny czy się boi teraz dlatego ja napewno nie odezwę się pierwsza mam swoją dumę a on mysli ze jest nie wiadomo kim .

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka