Dodaj do ulubionych

będzie rozwód?

14.10.21, 19:06
Mąż grozi mojej siostrze rozwodem bo ona przestała być posłuszną żoną i zaczęła w końcu dbać o siebie i rozwijać swoją karierę (wszystko było dobrze, dopóki posłusznie siedziała w domu z dziećmi). Siostra obawia się, że będzie rozwód z orzeczeniem o jej winie, gdyż poznała kogoś w międzyczasie ale do niczego nie doszło (romans w sieci) jednak mąż skopiował ich rozmowy, a mają razem dwójkę małych dzieci w tym jedno niepełnosprawne więc rozwód teraz nie jest jej na rękę bo mąż może chcieć jej odebrać dzieci. Obawiam się, że siostra może sobie z tym nie poradzić psychicznie i tylko udaje silną. Poprosiła mnie o postawienie kart ale powiem szczerze, że wolę sama nie interpretować kart w tak ważnej sprawie - pomożecie mi? Na pytanie, czy dojdzie u nich do rozwodu wyszły karty: Król buław, 5 buław, 8 pucharów (+As mieczy z przełożenia).
Niestety patrząc na te karty intuicyjnie odbieram, że prędzej czy później dojdzie do rozwodu i to on raczej wyjdzie z inicjatywą rozwodu (bo wyszedł król buław), póki co trwa między nimi przepychanka słowna, kto powinien złożyć papiery rozwodowe (5 buław), a 8 pucharów często pokazywała mi w przeszłości odejście kogoś, podobnie as mieczy - nagłe odcięcie się danej osoby. Nie jestem jednak pewna, czy to będzie rozwód, czy tylko separacja, albo po prostu on się wyprowadzi od niej?
Obserwuj wątek
    • andgie Re: będzie rozwód? 14.10.21, 22:15
      Jak dla mnie rozwodu formalnego jeszcze nie widać , tylko rozstanie. Któreś powie „ dość „ i odejdzie. Jeśli się kłócą , kto ma złożyć papiery , to żadne jeszcze nie jest gotowe, przynajmniej mentalnie, do rozwodu.
    • czarnula46 Re: będzie rozwód? 14.10.21, 22:39
      Krol bulaw to on jako twardy facet chcący pokazać kto tu rządzi nie znosi sprzeciwu taki pies ogrodnika. Żona zajęła się sobą i to mu nie na rękę bo on traci kontrolę nad nia i z tego powodu między nimi sa nieporozumienia walczą ze soba. W koncu i tak dojdzie do rozstania ale czy definitywnego. 8 kielichow rozstania i powroty. Może w tym Asie wyjaśnia sobie wszystko i dojda do porozumienia
      • magdalena.1230 Re: będzie rozwód? 15.10.21, 08:05
        On pokazuje , ona się obawia.
        Tylko Król buław za szybko myśli a nie zastanawia się że mając 3 dzieci - to on by miał się nimi zająć na całego.
        Sądy w PL są przychylne kobietom.
        Słowo przeciw słowu - siostra może się bronić że mąż ją bił , wtedy karta się odwróci
        Dobry adwokat potrafi stworzyć cuda więc...
        Z tych kart jest szamotanka między nimi, ta burza ich wymęczy emocje w tej chwili na wysokim poziomie , ale dojdzie do zakończenia.
        As mieczy zrywa kontakt ogniowy -czyli będzie git .
        Bo tutaj nie widać kart rozwodych.
        Tu są emocje..
    • dark_september Re: będzie rozwód? 16.10.21, 10:19
      8 pucharów pokazuje mi często rozstania i powroty. Dla mnie kartami potwierdzającymi rozwód jest Wieża oraz 10 Mieczy. Tutaj może dojść do separacji lub odejścia partnera na jakiś czas bliżej nieokreślony lub tzw. życie osobno pod jednym dachem.
    • kleopatra40 Re: będzie rozwód? 25.10.21, 17:25
      Król buław, 5 buław, 8 pucharów (+As mieczy z przełożenia).

To nie sa karty na rozwod formalny, wiec narazie rozwodu nie bedzie.

Krol palek mowi, ze facet chce zachowac twarz, wiec teraz przybiera maske twardziela, bo chce poczuc sie wielki i zwyciezca w tej sytuacji. Beda miedzy nimi dalsze przepychanki (5 palek), oraz rozczarowanie (8 kielichow) w milosci. On bedzie jej robil na zlosc, ale rozwodu nie ma narazie.
      • doris000 Re: będzie rozwód? 26.10.21, 16:58
        Dodam, ze może to być na początku tylko separacja, która z czasem zakończy się definitywnym rozstaniem, a inicjatywa separacji/rozwodu będzie od strony mężczyzny lub strony męskiej w tym związku, ewentualnie rozwód nastąpi z powodu nowego mężczyzny w życiu tej kobiety
    • doris000 Re: będzie rozwód? 26.10.21, 16:55
      Dla mnie 8 kielichów to karta odejścia od kogoś takiego z własnej woli, zwłaszcza że gdy wypada na końcu rozkładu to oznacza koniec relacji. Nie mówi jednak, czy to koniec końców, czy będzie nowy początek w tej relacji. U mnie pokazało już kilka razy zerwanie (póki co) znajomości, jak i odejście z pracy z własnej woli. Podobnie As mieczy wiele razy pokazał mi koniec czegoś, całkowite odcięcie się od ludzi lub sytuacji, a tutaj w połączeniu z 8 kliechów jak najbardziej może oznaczać papiery rozwodowe. Z tym, że nie musi to nastąpić teraz, ale plany już takie są według mnie.
    • kocimietka Re: będzie rozwód? 27.10.21, 08:52
      Bardzo dziękuję za wszystkie interpretacje. Sytuacja wygląda tak, że szwagier chciał wygonić siostrę z domu wtedy to ona dla odmiany wyszła z inicjatywą rozwodu i podziału majątku. Po tym szwagier trochę uspokoił się i obecnie nic nie wspomina już na temat rozwodu, ale z kolei moja siostra poważnie zastanawia się na początek nad separacją i dotarło do niej, że nie chce z nim od dawna być

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka