Dodaj do ulubionych

jakie ma zamiary?

16.10.21, 12:37
Witam Was, zapytałam Tarota jakie zamiary ma względem mnie zamiary znajomy z przeszłości, który nagle znowu pojawił się w moim życiu, ale ciężko mi wywnioskować, czego ode mnie konkretnie chce, gdyż daje mi sprzeczne sygnały: 9 pucharów, Cesarzowa, As monet. W przeszłości łączyły nas sprawy zawodowe oraz niezobowiązujące spotkania. Pomyślałabym, że chce poważnego związku, z drugiej jednak strony może chodzi mu wyłącznie o nawiązanie kontaktów biznesowych dzięki mojej osobie lub odniesieniu jakichś korzyści materialnych?
Obserwuj wątek
  • moniczka007 Re: jakie ma zamiary? 16.10.21, 12:40
   Cesarzowa pewnie to ja - kobieta niezależna, z dobrą pozycją zawodową, co 9 pucharów ma wszystko co potrzeba, może on więc liczy w tym Asie że załatwię mu jakąś dobrą posadkę u siebie w firmie lub polecę na jakieś stanowisko (to tylko moje domysły, gdyż na chwilę obecną nic na to nie wskazuje)?
   • magdalena.1230 Re: jakie ma zamiary? 16.10.21, 13:01
    On ma cel materialny, przez Ciebie może dostać to co ma w planach. Ta drogę przez Cievie jakaś kobieta jemu poradziła.
    Dziwne ,że nagle się zjawił po długim czasie?
    Zapytaj go wprost na co liczy ?
    • moniczka007 Re: jakie ma zamiary? 16.10.21, 13:13
     Gdy do mnie odezwał się z pytaniem co słychać zapytał też o pracę, gdyż aktualnie chce ją zmienić, a wie że u nas rekrutują, ale ja za wiadomych względów ja nie chcę by u nas pracował więc powiedziałam, że nie polecam mu tego stanowiska bo jest mega ciężkie. Myślałam, że więcej się nie odezwie ale on znowu się odezwał z propozycją pójścia na piwo i pogadania na luzie, sama nie wiem czy mam iść. Znam go - potrafi być bardzo czarujący jak czegoś chce, to taki trochę czarny charakterek z ogromnym urokiem osobistym, ale jeśli nie chodzi mu o korzyści materialne to obstawiam, że szuka sobie baby, gdyż jest świeżo po rozstaniu.
  • moniczka007 Re: jakie ma zamiary? 16.10.21, 12:59
   Jakoś nie mam do niego zaufania bo nie miałam z nim kontaktu od kilku lat i nagle pojawił się spod ziemi akurat w momencie gdy poszukuje pracy odezwał się do mnie i próbuje umówić na spotkanie. Zadałam jeszcze dla pewności pytanie, co mi grozi z jego strony?: Śmierć, Król monet, Diabeł. Tu już nie wyszło za fajnie, w tym Diable może mieć jakieś nieuczciwe zamiary zwłaszcza że poprzedza go Król monet to może chodzić faktycznie o korzyści materialne? Jak w tym kontekście odczytywać Śmierć - że może wywrócić moje poukładane życie do góry nogami?
  • dark_september Re: jakie ma zamiary? 17.10.21, 08:34
   9 pucharów, Cesarzowa, As monet - ja bym powiedziała, że w drugą stronę: to On chce Cię czymś obdarować, może chcieć przekupywać prezentami po to by Tobą manipulować lub osiągnąć jakieś korzyści np. seksualne ( Śmierć, Król monet, Diabeł.). Pasuje mi tu też seks za pieniądze lub korzyści materialne - nie wiem jaki on jest, ale może szuka utrzymanki....?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka