Dodaj do ulubionych

wróżba na pół roku

26.10.21, 12:38
Drodzy forumowicze. Postawiłam karty na okres pół roku na 4 sfery życiowe (praca, uczucia. ogólne wydarzenia i ostrzeżenia) z pytaniem, jakie zmiany czekają mnie w tych sferach w przeciągu pół roku licząc od teraz? Jak zawsze mam prośbę o pomoc w zinterpretowaniu ich - tam gdzie czułam, że 3 karty to za mało, losowałam 4:

1. sfera zawodowa - Kapłanka, As Monet, Sprawiedliwość
2. sfera uczuciowa - 7 mieczy, Mag, 2 pucharów, 8 monet
3. ogólna - 3 Monet, Królowa mieczy, 6 mieczy, Kapłan
4. ostrzeżenia (na co szczególnie uważać) - Mag, 6 buław, 2 buław
Moja interpretacja:
ad 1 - tutaj ile sobie wypracuję tyle dostanę od losu. Mam szanse na jakieś zmiany w pracy, zaczęcie czegoś od nowa ale wymagać to będzie ode mnie wytrwałości i dyskrecji, w żadnym wypadku nie powinnam zdradzać swoich planów
ad 2 - niezbyt fajne karty, jakieś manipulacje i brak zaufania wobec potencjalnych partnerów, może zwyczajnie nie trafi mi się żaden kandydat godny zaufania lub to ostrzeżenie przed romansem w pracy?
ad 3 - czeka mnie jakieś dokształcanie, poszerzanie swojej wiedzy i umiejętności, to może być rozpoczęcie jakiejś nauki lub szkolenia lub nawet przyuczanie się do nowego zawodu?
ad 4 - uważać na manipulacje ze strony innych osób, ale też nie manipulować innymi, na jakieś podboje miłosne i to co mówię i mówią mi inni?

Podsumowując - strasznych tutaj rzeczy nie widzę typu utrata pracy, ogólnie bez większych zmian (szczególnie w sferze uczuciowej nie mogę na wiele liczyć) , z tym że może mnie czekać nowy kierunek zawodowy.

Dziękuję wszystkim za ewentualne wypowiedzi i postaram się wrócić w maju z weryfikacją
Obserwuj wątek
    • aprepopa Re: wróżba na pół roku 29.10.21, 20:12
      1. sfera zawodowa - Kapłanka, As Monet, Sprawiedliwość

Nie będziesz stać w świetle reflektorów, ale może to i lepiej... Co siałaś, to będziesz zbierać.

2. sfera uczuciowa - 7 mieczy, Mag, 2 pucharów, 8 monet

Omijaj szerokim łukiem czarusiów. Lepiej zająć się pracą, niż dać się wpuścić w jakąś grę. Byle co odpuszczać, zająć się pracą, by zwiększyć szansę na wypracowanie lepszej sytuacji w tej sferze.

3. ogólna - 3 Monet, Królowa mieczy, 6 mieczy, Kapłan

Trochę trudów, samodoskonalenie się, poszerzanie wiedzy, zdobywania doświadczeń zawodowych i ogólnie życiowych.

4. ostrzeżenia (na co szczególnie uważać) - Mag, 6 buław, 2 buław

Znowu Mag i dwie buławowe, to takie "podboje pozorowane", chęć zwrócenia na siebie uwagi bez głębszego zaangażowania. W połączeniu z Kapłanką na pracę, uważaj przy tym "podwójnym" Magu, jeśli nie chcesz być manipulowaną.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka