Dodaj do ulubionych

rozkład na powrót relacji

28.10.21, 16:50
1. perspektywa chwili obecnej

3 miecze

zranione nadzieje i duma, rozczarowanie

2.co w kierunku odrodzenia zrobi partner

sad ostateczny + 10 mieczy + krol pucharow

ostatecznie wyleczy swoje rany emocjonalne ( w stosunku do mnie?)

3. czego nie zrobi

paz mieczy +2 buławy+ 4 denary

nie przyjedzie (mieszkamy dosc daleko od siebie), nie opusci swojej bezpiecznej bazy

4. co ja zrobię

2 denary + gwiazda

do konca nie wiem czy w ogole cos robic, ale mam pozytywne nastawienie

5. czego nie zrobię

rydwan - wczesniej ja ca ly czas do niego jezdzilam, dlatego obiecałam sobie, ze juz nigdy piewrsza nie pojadę

6. najblizsza przyszłość

6 mieczy + rycerz denarow + 10 denarów

oddalenie i zajęcie się swoimi wlasnymi podworkami (swoim wlasnym zyciem)

7. warunek konieczny, ktory musi zostać spełniony

wieża+as kielichów+ 8buław

nagły wybuch uczuć w szybkim czasie haha

8. wynik

Kapłanka + 5 denarów + 5 kielichów

nic się nie zmieni, a czeka tylko zebranie o uwagę i opłakiwanie przeszłości?

Proszę o pomóc w interpretacji smile
Obserwuj wątek
    • czarnula46 Re: rozkład na powrót relacji 28.10.21, 21:21
      Warunek który musi zostac spełniony.
      Musi nastąpić przełom i to konkretny potrzebna jest rozmowa od serca i ktoś tu musi przejąć inicjatywę.

Wynik kaplanka może to ty i mówi o tym jeżeli nie wyjdziesz z ukrycia ze swojej skorupy to czeka cię rozczarowanie
      Kaplanka ma te wade że jest pasywna nie wychyla się a tu jeszcze nic nie jest przesadzone może działaj

Czemu krol pucharów cierpi on skrywa swoje uczucia jest zraniony i nigdy do tego się nie przyzna
      • alicjaczerw Re: rozkład na powrót relacji 29.10.21, 17:15
        Relacja burzliwa, na samym końcu było nieporozumienie co zaskutkowało zerwaniem całkowitym z mojej strony - zablokowanie na portalach społecznościowych, nr telefonu etc. Z perspektywy czasu widzę, ze to w niczym Nie pomogło, a wręcz spowodowało pustkę spowodowana brakiem porozumienia.

Nie mamy kontaktu od dłuższego czasu, jednak ta sprawa nadal mnie gryzie. Nie chce jednak znów wyciągać ręki ze swojej strony, gdyż ja zawsze to robiłam + jeździłam do pana X. On obiecywał, ze nnie odwiedzi, jednak nigdy tęgo nie zrobił.

Ja jestem singielka, wiem, ze on mial przelotne znajomosci - nie mam pojecia czy obecnie jest w stałym związku.
    • aprepopa Re: rozkład na powrót relacji 29.10.21, 18:34
      Jeśli relacja była tak nierówna przed zerwaniem, które to z tej nierówności wynikało, to w wyniku masz zestaw kart pokazujący co było, jest i będzie i wygląda to na jedno i to samo. Zrobisz, jak uważasz, a ja bym spytała siebie, a jeśli są jakieś "nadzieje na cud", to zweryfikowała kartami, czy oglądanie się na niego ma sens. 3 mieczy, XX Sąd, 10 mieczy, XVI Wieża, II Kapłanka, 5 monet, 5 kielichów, to nie wygląda na relację do ratowania. Liczysz na odmianę losu (2 monet, XVII Gwiazda), ale przecież sama tego nie pociągniesz, za dwoje ("negatywny" Rydwan).
      • alicjaczerw Re: rozkład na powrót relacji 29.10.21, 18:48
        O sama relacje nie chodzi mi do odratowania, a bardziej o chęć wyjaśnienia i rozmowy dotyczącej tej kłótni - niestety już czasem ze mnie taki charakter wychodzi, ze nienawidzę się kłócić 🙈.

Masz racje, relacja była trudna i ja ją głównie ciagnelam swoimi czynami. KAplanka skojarzyła mi się tez z tym, ze jest to mój wewnętrzny głos, który mówi mi, ze znów błagam o uwagę nad rozlanym mlekiem.
        • aprepopa Re: rozkład na powrót relacji 29.10.21, 19:17
          Rozumiem, ale jeśli nie ma relacji, to nie ma i kłócenia się w niej wink a II Kapłanka z tymi dwiema piątkami, to sama wiesz. Wystarczy popatrzeć na ilustracje. Sama 3 mieczy na starcie i praktycznie zerowe szanse na spełnienie koniecznych warunków (XVI Wieża, As kielichów, 8 buław), a On sobie chyba lepiej daje radę z przepracowywaniem tej relacji (XX Sąd, 10 mieczy, Król kielichów). Karta kwintesencji całego rozkładu to XI. Nie wiem, czy w Twojej talii to Sprawiedliwość, czy Moc, ale tak, czy inaczej, to wygląda na tzw. lekcję.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka