Dodaj do ulubionych

życie uczuciowe siostry w przyszłości

08.11.21, 12:47
Witam Was.
na prośbę siostry postawiłam karty siostrze na jej życie uczuciowe na najbliższe 2 lata. Podczas tasowania talii wypadły kolejno takie karty więc je wzięłam: Królowa Buław, Diabeł, As pucharów, Król buław - dociągnęłam jeszcze Króla pucharów na Diabła. Ja byście te karty zinterpretowali w kontekście tego, jak będzie wyglądało jej życie uczuciowe w ciągu 2 lat?
Mam wrażenie, że pojawi się w jej życiu 2 mężczyzn o odmiennych charakterach i podejściu do związków. Jedna z tych znajomości może być toksyczna, oparta na uzależnianiach i opierająca się głównie na seksie (ale nie tylko skoro wyszedł na Diabła Król pucharów, który pokazuje mężczyznę dojrzałego i stabilnego uczuciowo)?Natomiast z Królem buław (który zwykle liczy tylko na romanse) dla odmiany może ją dodatkowo połączyć uczucie, a nawet związek? Ewentualnie może być to jeden i ten sam mężczyzna, ale karty chcą w ten sposób powiedzieć, że ta znajomość będzie uzależniająca i miała charakter silnie oparty na seksie oraz wręcz toksycznym przyciąganiu? Na początku jest Królowa buław, na końcu Król buław, pomiędzy nimi Diabeł (seks) i As pucharów (uczucie), co może oznaczać parę oraz mieszankę właśnie toksyczności z miłością?
Obserwuj wątek
    • moniczka007 Re: życie uczuciowe siostry w przyszłości 11.11.21, 11:21
      Jak nic toksyczna miłość, z kimś o cechach przysłowiowego "diabła" - zakazany owoc, przystojny mężczyzna o paskudnym charakterze lub pełen uzależnień. Jak dla nie król buław to najbardziej egoistyczny i skupiony na sobie ze wszystkich królów, bardzo magnetyczny, posiadający powodzenie i uwodzicielki, ale niestety często nie do związku... Może być tak, że Twoja siostra spotka swój ideał, który wcale nie okaże się być taki idealny, ale będzie ją bardzo kusił
    • aprepopa Re: życie uczuciowe siostry w przyszłości 18.11.21, 17:29
      Królowa Buław, Diabeł, As pucharów, Król buław - dociągnęłam jeszcze Króla pucharów na Diabła.

Nie widzę informacji w jakiej sytuacji wyjściowej jest Twoja siostra, ale karty wskazuję na chęć dominacji, jednostronne zaangażowanie uczuciowe, spore emocje, duży pociąg do "nieodpowiednich" mężczyzn, lecz nudy nie będzie i uczuciowej stabilizacji też nie widać, choć może nie jest pożądana, lub będzie do tego spora niechęć. Całkiem możliwe, że będzie to rozgrywać się na przestrzeni krótszego czasu, niż 2 lata, lub jest to teraźniejszość, lub niedaleka przyszłość (do poł roku), stąd może karty tak "spieszyły się pokazać".

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka