Dodaj do ulubionych

Wzięcie w dzierżawę

17.11.21, 09:15
Mam już jedno miejsce , które wynajmuje jako dom letniskowy / miejsce zamieszkania pracowników na czas ich pracy poza domem. Mam teraz możliwośc wzięcia drugiej nieruchomości .
Czy interes będzie dochodowy ?
Dziewiątka Kijów , as pucharów , szóstka monet. Chyba najbardziej dla pośrednika 😉 Dla mnie samej: będzie dobrze, ale bez szału . Trochę mnie niepokoi, ze z rozliczenia jest 16, Wieża .
Czy inwestycja szybki się zwróci ?
Papież , Mag, dziesiątka pucharów . Tak , szybko, do lata przyszłego roku.
Jakieś komentarze, proszę ?
Obserwuj wątek
    • aprepopa Re: Wzięcie w dzierżawę 17.11.21, 11:14
      andgie napisała:

> Mam już jedno miejsce , które wynajmuje jako dom letniskowy / miejsce zamieszka
      > nia pracowników na czas ich pracy poza domem. Mam teraz możliwośc wzięcia drugi
      > ej nieruchomości .
      > Czy interes będzie dochodowy ?
      > Dziewiątka Kijów , as pucharów , szóstka monet. Chyba najbardziej dla pośrednik
      > a 😉 Dla mnie samej: będzie dobrze, ale bez szału . Trochę mnie niepokoi, ze z
      > rozliczenia jest 16, Wieża .
      > Czy inwestycja szybki się zwróci ?
      > Papież , Mag, dziesiątka pucharów . Tak , szybko, do lata przyszłego roku.
      > Jakieś komentarze, proszę ?

Używamy innej metody, bo do Twojego 1. rozkładu wyszła mi kwintesencja w karcie XIV Umiarkowanie i ona chyba bardziej pasuje do tego zestawu kart, ale metoda wróżącego wiadomo na 1. miejscu. Mam podobne odczucie co do interpretacji, że to nie będzie interes życia, ale może nie musi....a przy drugim zestawie, to nie widzę tej szybkości w tych kartach.... Papież nie jest "szybki Bill", a chętniejszy na łatwiznę Mag jest za nim, po środku, niejako przyblokowany, a 10 kielichów, to też nie jest dla mnie karta szybkiego zwrotu, do tego z sumowania IV Cesarz, to nadal nie widzę, jeśli jest chęć na szybki i mowa o pełnym zwrocie, ale to w moim odczuciu, a to Twoje karty, więc niech spełni Ci się to, że w pół roku, czego życzę.
      • andgie Re: Wzięcie w dzierżawę 17.11.21, 11:35
        Hi Aprepopa , dzięki za wpis. Ja nie oczekuje , ze to będzie interes życia , jak piszesz, nie musi. Chce następnego miejsca , bo już jedno mam, chce się rozwijać . Chce, żeby był stały , stabilny, „OK”, dochód . Mam nadzieje na zwrot do następnych wakacji, ale zdaje sobie sprawę , ze to szybko. Może chodzi o wakacje 2023? Nie musi być super, może być ok.
      • andgie Re: Wzięcie w dzierżawę 18.11.21, 00:20
        Nie , to ja tak ukladam karty. 1 karta- problem, okolicznosci, 2 - wplywy, 3- rezultat. Dla kogos moze to sie wydawac inna kolejnosc, ale ja tak robie. To byl chyba pierwszy rozklad jakiego sie nauczylam i tak juz zostalo.
        • aprepopa Re: Wzięcie w dzierżawę 19.11.21, 00:05
          1 karta- problem, okolicznosci: 9 buław
          2 - wplywy: As kielichów
          3- rezultat: 6 monet

Dobrze przyporządkowałam? W pierwszej karcie widać ostrożność, wynikającą może z przeszłych doświadczeń, nie zawsze uskrzydlających, czy ogólnie zaznanie tego chleba i dmuchanie na zimne. Wpływ, to emocjonalne podejście, potrzeba otrzymania nadziei, świeżego powiewu w średnio komfortowej wg Twoich standardów, sytuacji, a rezultat jest, jaki jest... Raz może być w miarę, raz będzie potrzeba trochę dołożyć i ogólnie: ile włożysz, tyle wyjmiesz, więc jaka inwestycja, takie koszty i zwrot. Jeśli masz wiele źródeł dochodu, to jako dodatkowy może być, ale 9 buław jest po 1. kartą buławową, a do tego 9, więc przy XIV Umiarkowaniu z sumowania bym powiedziała, że ta 6 monet bardziej wskazuje na wsparcie, godną "jałmużnę", niż dochodowy interes, bo będziesz zdana na czyjąś łaskę (As kielichów, 6 monet i biorę pod uwagę moje sumowanie) i trzeba mieć nadzieję na niezłą passę, ale trzeba skromnie, bo może być różnie. Jeśli będziesz mieć niewielkie oczekiwania i skromne nastawienie, to możesz paradoksalnie więcej otrzymać. Nie znam się najlepiej na rozkładach na pieniądze i to nie moje karty, więc nie wyciągnę więcej.
          • andgie Re: Wzięcie w dzierżawę 19.11.21, 17:46
            Dzieki za wpis. Bardzo ładna interpretacja: godna jałmużna. Może ten interes taki będzie , bardziej ekstra kasa niż dochód jako taki. Muszę się zastanowić , bo na początek trochę trzeba wydać. Policzyć numerki.
    • sevrena Re: Wzięcie w dzierżawę 21.11.21, 10:21
      Możetak być, że zasugerowałam się cudzymi Kieliszkami tudzieżMagiem, ale "moje "przyobiecały, żby zmilczećtak ostatecznei, zwłaszczato o niezłych bo 9 Buławowych widokach.
      Przewijają się jednak 8 (na minusikach Sprawiedliwość, Kochankowie - a to dlaczego nie wiem, sugeruje jednak z początkowo - parą Kieliszków i odwróconą parą Denarówkonirc w Księżycu i rozbity dzban w 13 i 7 Kielichów. Czyżby nie wyszło to najlepiej, czyli nie trafiony, zatopiony?
      Pozdrawiam - co prawda najlepsza wróżba własna, ale aspiracje być może w obliczu nie zwrócenia się kasy być możę odstawisz na out.
      Śmierć, 7 Kieliszków/- i 2 Denarów/- pomimo początkowych Kijaszków, czyli sprawdzonej metodycznie sytuacji.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka