Dodaj do ulubionych

Kiedy tarot się "myli"

23.11.21, 08:28
Stawiam tarota osobom z rodziny, ale najczęściej sobie, nawet na małe sytuacje, bo pomaga to w jego nauce. Pamiętam, że zawsze się cieszyłam, kiedy tarot się spełniał i miało to miejsce w zdecydowanej większości przypadków, w sumie nie pamiętam, żeby się pomylił. Stawiam nawet na tak małe sprawy jak np. czy powinnam to kupić/czy będę zadowolona z zakupu i zawsze było ok - kiedy tarot powiedział, że średnio, rzeczywiście odsyłałam produkt po sprawdzeniu go w domu. Natomiast jakiś czas temu tarot 2 razy wpuścił mnie w maliny - ostatnio na pytanie o płeć pewnej osoby dał mi pazia mieczy i głupca, więc uważałam, że będzie chodzić o mężczyznę, najprawdopodobniej młodego, a osobą okazała się kobieta po 30. Może źle zadane pytanie, nie wiem. Miewacie takie sytuacje?
Obserwuj wątek
    • pysia36 Re: Kiedy tarot się "myli" 23.11.21, 11:42
      Może wyglądem przypominała ta kobieta Pazia mieczy(paź mieczy ma długie włosy)albo charakter pazia.A głupiec kojarzy mi się młodego duchem,często nie wyglądającą osoba na tyle ile ma lat
    • babetka84 Re: Kiedy tarot się "myli" 23.11.21, 12:48
      Jak najbardziej - powiem nieskromnie najczęściej mi się sprawdzają te rozkłady, jeśli karty stawiam sobie sama (może wtedy karty są w stanie lepiej wyczuć moją energię?), natomiast bardzo często się mylił, gdy karty stawiała lub interpretowała mi obca osoba. Z drugiej strony - może to kwestia błędnej interpretacji kart, gdyż jak wiadomo każda karta ma wiele znaczeń i nie zawsze odczytujemy je prawidłowo...?Miewałam także niestety sytuacje gdy tarot zupełnie się pomylił - dla przykładu na pytanie, czy będzie kontakt wylosowałam 8 buław (a więc karta ewidentnie kontaktowa), a ten kontakt nigdy nie nastąpił. ..
    • czarnula46 Re: Kiedy tarot się "myli" 24.11.21, 15:34
      Pytanie zadane jak najbardziej poprawnie. Tylko interpretacja Twoja nie najlepsza. Mi Paz Mieczy pokazuje dziewczynke na talii mam chlopca ktory ma dłuższe włosy, w niektórych taliach pazie to księżniczki i dlatego tutaj można się pomylić.
      • uhuhana Re: Kiedy tarot się "myli" 25.11.21, 17:59
        To juz troche naciagane z innymi taliami, po to stosuje sie konkretna, zeby znaczenie bylo konkretne. No paz ma dluzsze wlosy. W sredniowieczu wielu chlopcow takie nosilo. Krolowie czy papiez na obrazkach tez spodni nie nosza, a plachty przypominajace sukienki. W pytaniu o plec przekaz powinien byc raczej prosty.
    • nescafeczerwone Re: Kiedy tarot się "myli" 26.11.21, 02:22
      Kiedyś tez miałam sytuacje, ze stawiano mi karty tarota i wyszło, ze w danej sytuacji będzie mężczyzna i 2 kobiety - jakie moje zdziwienie było kiedy były 3 kobiety! Myslalam o tym później, ze może chodziło oto jaka ta osoba ma „aurę” tzn. Ze bardziej męska niż kobieca. Moje przypuszczenia powiedziałam przyjaciółce i w jej przypadku tez tarot wskazuje nie zawsze jako płeć biologiczna, ale na to której energii mamy więcej. Być może w tym przypadku kobieta typowo była w meskiej energii lub po prostu ma jej więcej, jest bardziej logiczna, mniej uczuciowa etc
    • aprepopa Re: Kiedy tarot się "myli" 29.11.21, 18:58
      U mnie Pazie wypadają i na kobiety i na mężczyzn. W pytaniu o płeć zapytałabym najprościej, czy to dana płeć i z 1 karty odpowiedź na tak, lub nie. Inaczej karty dworskie pokazują częściej, który pierwiastek przeważa u danej osoby na danym etapie życia.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka