Dodaj do ulubionych

Interpretacja rozkładu

29.11.21, 09:32
Witam serdecznie i bardzo proszę o pomoc w interpretacji...
Pytanie: co sie wydarzy do końca tego roku 2021
As denarów, as buław, 6 kielichów, rycerz denarów, 6 denarów
Obserwuj wątek
   • dobrydzien31 Re: Interpretacja rozkładu 30.11.21, 20:22
    Witam, tak to karty wylosowane przeze mnie, problem w tym,ze jestem początkująca w kartach tarota, wiem co oznaczają pojedyncze karty,ale nie umiem ich połączyć w całość. Wydaje mi się, ale podkreślam wydaje,że chodzi tu o kogoś z przeszłości , kogoś przy kim stoją pieniądze, ale co z czym skleić nie mam pojęcia 😔


  • aprepopa Re: Interpretacja rozkładu 02.12.21, 23:27
   Dostałaś dobrą radę od Marle4. smile Ogólnie pozytywne, przyjazne karty i nie widać tu żadnej "tragedii", czyli grudzień zapowiedział Ci się fajny, więc niech się spełnia... W styczniu będziesz mogła dopisać interpretację i tak lepiej zrozumieć rząd wylosowanych przez siebie kart.....
  • sekatoor Re: Interpretacja rozkładu 03.12.21, 23:00
   Tak, Kaczyński będzie miał chandręi złe dni.
   Wawa tonie w wibracjach gruntu.To te As Den As Buław, ogień pod ziemią od wulkanów i ruchów górotwórczych, nowe układy tak samo - bo to taki jest układ.
   6 Kielichów - dziecko albo dawna przeszłość zostanie przez to "nowe" nieco przyćmiona, być może i "mały człowiek" kaczucha albo ktoś z rządu, może i pan patka jako że Asy dominują a to energia kraju albo ziemi.
   rycerz denarów5 den - opornie pójdzie jeśli chodzi o ekwiwalent pieniężny zastraty wynikłe u rolników i biznesmenów w tej epoce kryzysu, który jeszcze dodatkowo sugeruje rycerz den., jako small bizn. i urobek.
   Będą chcieli per 6 Kielichów się opędzić brakiem zmian w pensjach,a charytatywizm potraktować marginalnie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka