Dodaj do ulubionych

Kłamstwo?

01.12.21, 12:52
Hej, jestem mocno poczatkujaca w czytaniu tarota, dlatego staram się stawiać karty na male rzeczy w moim życiu, żeby nauczyc sie co pokazują mi karty.
Wczoraj zrobiłam rozklad na pytanie "Czy osoba X mnie okłamuje?"
Wyciągnęłam 3 puchary, 7 mieczy, Kaplanka.
Wniosek jest taki, że owszem okłamuje mnie, za namową może osoby 3, bo ma jakąś tajemnice do ukrycia?
I teraz oprócz pytania do mojej interpretacji, czy jest szansa, że ten rozklad jest taki bo siadłam do kart z przeświadczeniem że mnie okłamuje?
Obserwuj wątek
    • czarnula46 Re: Kłamstwo? 01.12.21, 14:44
      A masz podstawy żeby sądzić ze cię oklamuje?

Jeżeli chodzi o faceta byc może że jest w jego życiu ktoś jeszcze to te 3 puchary i kapłanka jako tajemnice lub kobieta w ukryciu
      • beginertarot Re: Kłamstwo? 01.12.21, 15:05
        Nie.. To przyjaciółka, jest w relacji z toksykiem z którym ja się nie dogaduje juz od jakiegoś czasu, stąd wniosek z 3 pucharow. Dostałam od niej wiadomość i poczulam, że kłamie. Postawiłam karty i wyszło takie coś.
        Jest zgrzyt teraz między nami więc nie do końca mamy jak sobie pewne rzeczy wyjaśnić.
    • aprepopa Re: Kłamstwo? 02.12.21, 23:20
      Nie oczekuję pozytywnej weryfikacji, ale wg tych kart powiedziałabym, że i Ona i Ty również, nawet jeśli bez większej premedytacji, jakby każde z Was (Ona z partnerem i Ty), miało swój "udział" w tych "kłamstewkach".
      • beginertarot Re: Kłamstwo? 05.12.21, 14:15
        Hmmm.. Dość ciekawe, bo to o co pytałam nie tyczy się całościowo tej relacji. W sensie ja + ona + jej partner. Ale faktem jest, że mam z nim jakąś tajemnice przed nią. To skomplikowane bo faktycznie się kiedyś przyjaźniliśmy, a teraz patrzec na siebie nie możemy.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka