Dodaj do ulubionych

Tarocistka przestała się odzywać...

02.12.21, 13:48
Mam bardzo dziwną sytuację. Do tej pory od czasu do czasu korzystałam z usług pewnej tarocistki, którą ceniłam i lubiłam. Wydawało mi się, że z wzajemnością. Chodziłam sobie nawet do niej na kurs tarota. Kontaktowałam się z nią raczej sporadycznie, od potrzeby do potrzeby, kilka razy w roku. Otóż nagle przestała się odzywać... wysłałam jej 3 wiadomości w dużych odstępach czasowych, w tym ostatnią wyrażającą troskę, że nie chcę się narzucać i mam nadzieję, że wszystko w porządku. Wiadomość oznaczona jako przeczytana, cisza. Jestem w szoku... wiem, że ludzie mają różne okresy w życiu, ale żeby kogoś totalnie ignorować? Totalnie nie wiem o co chodzi, aż sprawdziłam konto bankowe, czy na pewno uregulowałam za wszystkie spotkania i po mojej stronie jak najbardziej wszystko w porządku. Czy ktoś zechciałby postawić karty, dlaczego tak jest? No lekki szok.
Obserwuj wątek
    • babetka84 Re: Tarocistka przestała się odzywać... 02.12.21, 14:16
      Ja miałam nieco inną sytuacją, kiedy to trockistka przestała się odzywać po otrzymaniu ode mnie przelewu - odpisała dopiero wtedy, że zagroziłam iż ujawnię w Internecie jej dane...Zaczęła się tłumaczyć, że wiadomości trafiły do spamu, ale dziwnym trafem tę ostatnią dostała normalnie big_grin
      A wracając do Twojego przypadku - może Pani ta przestała już się zajmować wróżeniem, albo jest chora, ma jakieś problemy osobiste i nie bardzo wie, co Tobie odpisać?
    • uhuhana Re: Tarocistka przestała się odzywać... 02.12.21, 19:31
      Postawilabym rozklad ale jestem na wyjezdzie bez kart. Nie wiem, co prywatnosc ma tu wspolnego, gdyby mnie ktos tak potraktowal, sama bylabym ciekawa, dlaczego. Karty stawia sie na co ktos mysli, co ktos czuje, jakby nie bylo prywatne sprawy. Chyba sek w tym, ze uzylas slowa tarocstka, gdybys napisala kolezanka, pewnie nie byloby problemu.
    • aprepopa Re: Tarocistka przestała się odzywać... 02.12.21, 22:48
      Dlaczego? XVIII Księżyc, 4 buław, XIV Umiarkowanie (suma XIV Umiarkowanie)

Zaczęła bardziej zważać na swój dar, swoją energetykę. Bardziej się oszczędza. Jeśli nie czuje wewnętrznej potrzeby, by odpisać, zajmować się daną sprawą, to nie zmusza się do tego. Bardzo zdrowe podejście. Nie naciskaj. Poszukaj wróżki otwartej na Twoją osobę, a tamta jeśli będzie kiedyś chciała, to odpisze, a Ty wiadomo - nie musisz wtedy być już zainteresowana. Wróżenie to nie market, nie każdego trzeba obsługiwać i nie jest to niczyja "wina", ani kwestia, by doznawać szoku.
      • sekatoor Re: Tarocistka przestała się odzywać... 04.12.21, 08:06
        A może jak piszą ludzie - ona troszkęinaczej sięzachowuje,bo bardziej się "szanuje " - wpadłem nie tylko na kwestie wiekowe, aletakże epidemiczne kontrole itd... wiadomo jak to jest z klientami, nie każdemu chce się posiedziećz kimś kaszlącym i siąkającym nosem, obojętne,czu z niewyspania,grypy czy wirusów innego rodzaju. Po prostu , izoluje się...
        Natomiast - może czas jest - żeby się usamodzielnić nieco bardziej, nawet we wsparciu o internet.
        TO jest co prawda po angielsku,autorką jest miła Amerykanka,która tu nie odwraca kart, ale jest niezłą wróżką i mamoim zdaniem zdolności.
        Możesz także poszukać w systemie polskim,życzę sukcesów.
        www.learntarot.com/top.htm

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka