Dodaj do ulubionych

Rozkład partnerski

06.12.21, 22:56
Witam. Tarotem zacząłem się interesować od stosunkowo niedługiego czasu lecz postanowiłem postawić swój pierwszy rozkład i spróbować swoich sił. Rozkład i pytanie dotyczy dwóch osób on/ona które były kiedyś w związku lecz nadal mają ze sobą kontakt. Proszę o sprawdzenie czy moja interpretacja ma jakikolwiek sens i/lub napisanie swojej interpretacji. Z góry dziękuję za odpowiedzi, chętnie przeczytam każdą opinię oraz interpretację.

A teraz do rzeczy:

Pytanie: Jak będzie wyglądać relacja między tymi osobami przez okres około 6 miesięcy?

Rozkład:

5..........9............1
6.....8....10......4....2
7..........11...........3

1/5 - co osoby myślą o relacji i o sobie nawzajem
2/6 - co osoby czują
3/7 - jakie osoby mają zamiary wobec siebie
4/8 - wzajemna postawa osób
9 - przeszłość relacji
10 - teraźniejszość relacji
11 - przyszłość relacji

1,2,3,4 - on
5,6,7,8 - ona

1. Cesarz - On wciąż coś czuje lecz ukrywa to i cierpliwie czeka aż druga strona podejmie jakąś inicjatywę, zrobi krok do przodu i być może w takim wypadku zacznie się otwierać.
2. Rydwan - On wciąż kocha i chciałby być w związku.
3. Sprawiedliwość - Pomimo silnych uczuć którymi darzy drugą stronę to on kieruje się rozumem i chce aby z tej relacji obie strony odniosły jak najwięcej korzyści i aby obie osoby były szczęśliwe.
4. Siła - On jest monolitem o który druga osoba może się zawsze oprzeć i na nim polegać, ponieważ on jest bardzo stabilny i jego uczucia do drugiej strony są bardzo silne i trwałe.
5. Głupiec - Ona nie jest zbytnio do niego przywiązana lecz zastanawia się czy nie podjąć jakiejś inicjatywy, zrobić kroku do przodu na który druga strona cierpliwie czeka.
6. Gwiazda - Ona darzy drugą stronę pozytywnymi uczuciami i chciałaby aby ta relacja była głębsza i lepsza.
7. Świat - Ona dobrze czuje się w tej relacji lecz może rozważać to czy chce wejść głębiej, zrobić krok do przodu.
8. Mag - Zapowiada, że ona chce ten krok na który druga strona wyczekuje wykonać, określić się, postawić granice i spróbować zbudować coś na nowo.
9. Pustelnik - Ta karta pokazuje, że coś w tym związku nie wypaliło, coś poszło nie tak i dobrą decyzją było zerwanie i rozejście się przynajmniej na jakiś czas.
10. Kapłan - Pomimo rożnych sytuacji z przeszłości to ta relacja jest trwała i obie strony mają chęć aby tą relację pogłębić.
11. Koło Fortuny - Przeznaczenie znów w jakiś sposób połączy te dwie osoby i zapowiada początek czegoś nowego, czegoś pozytywnego.
Obserwuj wątek
  • aprepopa Re: Rozkład partnerski 08.12.21, 14:43
   Jak na początek nauki, to duży rozkład i same WA, zamiast całą talią. Szkoły są różne....lecz pominięcie MA może spowodować, że odpowiedzi będą zbyt patetyczne tam, gdzie mogły być bardziej szczegółowe, prostsze i przez to trafniejsze.... Nie wiem czemu interpretujesz tak tendencyjnie, to znaczy domyślam się, ale nie widzę tego w tych kartach. Przy całej talii byłoby łatwiej napisać coś z większym przekonaniem.... Ty wiesz, dlaczego nie są już w związku i dlaczego mimo kontaktu, nie są w nim teraz. Gdyby te karty wypadły z całej talii, to by wyglądało, że mają oddzielne życia i tyle.
   • beginnerchlop30 Re: Rozkład partnerski 08.12.21, 20:00
    Wybrałem taki rozkład, ponieważ chciałem uzyskać szczegółowe odpowiedzi chociaż z drugiej strony wybrałem same WA. Teraz widzę, że to był błąd ale nie wiem czy jest teraz sens stawiać rozkład od nowa z całej talii. Interpretacja jest tendencyjna, ponieważ te "tendencje" to jedyne co rzucało mi się w oczy. Do interpretacji wykorzystywałem jedynie opisy kart i pewnie dlatego jest to błędna interpretacja bo np. z samych opisów kart nie wpadł bym na to, że te osoby mogą prowadzić oddzielne życia. Tak jak wspomniałem wyżej był to mój pierwszy rozkład więc wiedziałem, że będą błędy ale liczyłem, że będzie ich jak najmniej. Mimo wszystko było to ciekawe doświadczenie, postaram się wyciągnąć wnioski i dzięki nim nie popełniać już tych samych błędów w przyszłości.
    • aprepopa Re: Rozkład partnerski 11.12.21, 16:25
     To, że mają oddzielne życia, to sam napisałeś ("dotyczy dwóch osób on/ona które były kiedyś w związku"), a karty, choć zbyt ogólne, jak to WA, jedynie temu nie zaprzeczyły.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka