Dodaj do ulubionych

Wojna na Ukrainie

27.02.22, 13:55
Chyba kazdy teraz obserwuje to, co się dzieje na Ukrainie. Zadałam dwa pytania.
1. Jak długo będzie trwała wojna rosyjsko-ukraińska?
Odwrócona dziewiątka kielichów , paź , Królowa mieczy . Gdyby dziewiątka była w pozycji prostej, powiedziałabym , ze długo . Ale nie jest i tutaj są dwie postacie mieczowe . Czyli jednak dość krótko , sztucznie przedłużana ?
2. Jakie konsekwencje będzie miała dla świata ?
Królowa Kijów , paź monet, Wieża .
O rety, naprawdę miałam nadzieje nie zobaczyć Wieży w tym rozkładzie ! Totalne zatrzesienie dotychczasowym porządkiem . To, co wydawało się stabilne , oczywiste , rozwala się do gruntu. Konflikt będzie bardzo widoczny w mediach ( Królowa Kijów ), ale pozostanie lokalny , Paź monet.
Jakieś komentarze proszę ?
Obserwuj wątek
  • czarnula46 Re: Wojna na Ukrainie 27.02.22, 16:44
   A jak myslisz? Putinowi ciężko będzie odzyskać zaufanie po tym co zrobił. Być moze zawalą sie wszystkie uklady z Rosją. Świat Już nie bedzie chyba tak mu przychylny. Wieża burzy cały uklad. Ukraina jest dumna jak ta królowa oby ta Wieża nie była dla niej.
   • andgie Re: Wojna na Ukrainie 27.02.22, 18:27
    Ja chce popatrzeć na ten rozkład neutralnie, bez emocji. Zastanawia mnie, ze oba rozkłady zawierają Królowe i Paziów . Nie Cesarza czy Królów . Nabierają znaczenia kobiety i dzieci? Bardziej będą się liczyły działania „od dołu” niż decyzje wielkich tego świata ?
  • beata225_84 Re: Wojna na Ukrainie 27.02.22, 23:24
   Odwrócone kielichy kojarzą mi się z wylewniem, w tej sytuacji może być duży rozlew krwi.
   Mylę, że jeszcze chwilę wojna może potrwać. Rosja w królowej mieczy? Czyli jest silniejsza, chce przejąć kontrolę nad paziem, ale jednak to nie Cesarz, to nie Mag. Siły ma mniej niż było zamiarów.

   Konsekwencje dla świata - nie sądzę, że by konflikt poszedł na cały świat, ale zaburzy porządek znany dotychczas, a pewno z Rosją juz będą zupełnie inne układy, będą też straty finansowe dla wszystkich.
  • babetka84 Re: Wojna na Ukrainie 06.03.22, 12:46
   ad 1 - konkretnego czasu zakończenia wojny nie widzę, ale myślę że w tej Królowej mieczy decyzja należy do Rosji. Czyli pewnie tak długo, aż Rosja będzie atakować, gdyż Ukraina nie podda się więc może to jeszcze trochę potrwać. U mnie bowiem miecze nigdy nie wskazują konkretnego czasu i wskazują na termin trudny do określenia - to może nastąpić w każdej chwili, jak i przedłużać się w bliżej nieokreślonym czasie.
   ad 2 - został zburzony dotychczasowy porządek świata, zerwane układy, umowy, wypracowany przez lata pokój w Europie i krajach NATO, zburzonych zostanie wiele budynków. Ta Wieża na końcu bardzo mi się nie podoba, mam nadzieje że nie oznacza jakiegoś większego ataku z nieba, który zniszczy wiele wsi i miast...Ale może także oznaczać, że runie świat dla wielu ludzi, w konsekwencji trzeba będzie zacząć od nowa odbudowywać nasz świat po wojnie który już długo nie będzie taki sam, zweryfikować dotychczasowe układy, zawrzeć nowe umowy
   • andgie Re: Wojna na Ukrainie 06.03.22, 13:45
    1. Moze to wlasnie pokazuje, ze wojna sie sztucznie przedluzana? Krolowa mieczy chce miec kontrole. Ukraina sie nie podda, ale jednak Paz nie moze sie rownac z Krolowa. Opor, walki tak, wygrana wojna nie.
    2. Wieza na koncu wyglada bardzo groznie, niespokojnie. To, co wydawalo sie stabilne, trwale, jest rozwalone do gruntu. Moze Wieza-konfrontacja byla nieunikniona, walki w Donbasie trwaja od lat. Gdy juz jest grunt, mozna budowac nowe. Zawierac nowe przymierza, wybrac nowych przywodcow. Autorytet prezydenta Zelenskiego bardzo wzrosl.
  • aprepopa Re: Wojna na Ukrainie 15.03.22, 16:31
   Podajesz karty w innej kolejności, niż przedstawione na zdjęciu, ponieważ to jest jakiś konkretny rozkład... Dobrze pamiętam? Możesz przypomnieć nazwy pozycji w tym rozkładzie?
   Chętnie sobie spojrzę w kontekście postawionych pytań. smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka