Dodaj do ulubionych

Sad Ostateczny a uczucia

01.04.22, 10:17
Zadałam pytanie Co Pan do mnie czuje wyszedł Sąd Ostateczny
Wyciągnęłam jedną kartę

Relacja luźna

Jak ta karta ma się do uczuć,?
Pan przy mnie czuje że żyje cieszy się z tej znajomości?
Czy myśli poważnie? Choć tu mam obawy
Wnosze w jego życie taki świeży powiew

Jakie macie doswiadczenia w uczuciach z tą karta
Obserwuj wątek
    • ta_obca1717 Re: Sad Ostateczny a uczucia 11.04.22, 23:48
      Karta jak dla mnie pozytywna. Może w Twoim przypadku chodzi o komunikację? Dużo rozmawiacie, piszecie? Karta może mówić o powrocie z przeszłości w nowej, lepszej formie. Może przypominasz mu kohos z przeszłości?
    • uhuhana Re: Sad Ostateczny a uczucia 12.04.22, 19:01
      Sad ostateczny to odrodzenie, ale bywa, ze razem z odrodzeniem idzie w parze ciagniecie za soba tego, co stare. Jesli pan pojawia sie i znika powiedzialabym, ze jest zajety a ty jestes ta trzecia, uwazaj.
    • aprepopa Re: Sad Ostateczny a uczucia 13.04.22, 16:15
      Doświadczenia zależne od statusu relacji i tego, czy dana osoba jest w poważnej relacji z kimś innym. Jeśli relacja luźna, to przewartościował i uczucia bardziej na nie, niż na tak. Gdyby uczucia tyczyły się Ciebie, to już, lub w niedalekiej przyszłości dał by Ci wyraźnie znać, że "jest za Tobą". W innym przypadku byłaś "błędem", z którego "się leczy". Chodzi mi o to, że to karta do rozpatrywania w szerszym kontekście (rodzina, dzieci), niż tylko Ty i on.
    • aprepopa Re: Sad Ostateczny a uczucia 15.04.22, 19:38
      Nie musisz zgadzać się z moją interpretacją, ja mogę się mylić, a pan tu weryfikacji nie napisze. Nadal obstawiam, że ta karta pokazuje proces leczenia się ze znajomości, jeśli odrodzenie nie tyczy się relacji z osobą pytającą (bo wtedy by to odczuwała dość wyraźnie). Jeśli ta karta pokazuje odświeżanie pobocznej relacji (bo tak też mi już pokazywała), to (jeśli nie ma przełomu, a negatywne schematy powtarzają się), to idzie to w wygaszanie takiej relacji. W tej karcie to te procesy trochę trwają... Mniej popularna nazwa tej karty, to karma, więc warto przepracować do końca... Dziękuję.... smile
      • kocimietka Re: Sad Ostateczny a uczucia 12.06.22, 17:20
        osobiście mam takie doświadczenia z tą kartą że oznacza ostateczne rozliczenie znajomości - jeśli było kiepsko, ciągłe rozstania i powroty to w tej karcie znajomości ostatecznie wyjaśniały się jakie są naprawdę i zakończyły się raz na zawsze...może być tak, że pan się czuje w twoim towarzystwie całkiem nieźle, jakby nowonarodzony ale niestety prawdopodobnie któreś z was zakończy tę znajomość z innych powodów

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka