Dodaj do ulubionych

A chcialam zaoszczedzic... pytanie do kart ;)

04.04.22, 14:31
Chciałam zaoszczedzic i skorzystalam z uslug tanszej ksiegowej, ktora, jak sie okazuje, zrobila blad i odkrecenie go przez kogos innego bedzie mnie kosztowac kilkaset zl. Chce porozmawiac z ta ksiegowa bo nie dosc, ze oczywiscie zaplacilam za jej usluge, to zrobila blad a gdy przedstawilam jej moje watpliwosci szla w zaparte, ze jest ok. Juz druga ksiegowa z kolei potwierdza jednak, ze blad jest. Moje pytanie do kart: czy ta, co popelnila blad, pani D. odda mi pieniadze czy bede musiala sie z nia szarpac? Gdyby ktos postawil karty - dziękuję.
Obserwuj wątek
    • andgie Re: A chcialam zaoszczedzic... pytanie do kart ;) 04.04.22, 20:21
      Czy Pani D odda Uhahanej pieniądze?
      Odwrócona trojka mieczy , odwrócona Kapłanka , dziesiątka Kijów . Nie. W każdym razie nie z własnej woli. Żeby odzyskać kasę musiałabyś się faktycznie z nią poszarpac , pójść do sądu . Wtedy odda. Pytanie, czy masz ochotę się tak szarpać , odnoszę wrażenie , ze nie . To chciwa kobieta i niedouczona w swoim fachu ( to już wiesz). Ale jak będziesz chodzić i chodzić , to coś tam odzyskasz .
      • uhuhana Re: A chcialam zaoszczedzic... pytanie do kart ;) 06.04.22, 06:42
        Ojej... dzis sie z nia skontaktuje, dam znac ... az sie boje haha

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka