Dodaj do ulubionych

Jak zatrudnienie po stażu

15.05.22, 00:13
Cześć,
Jestem na stażu, do połowy września . Chciałabym zostać w tym miejscu , ale widzę że bez pleców nie mam nawet szans na umowę.
Postawiłam sobie karty czy po stażu zatrudniona zostanę ?

To obecnie Q.Monet
Teraz mam umowę stażową przez urząd pracy.
Jest kasa i mogę pozwolić sobie na przyjemności.

To robić dalej 10 monet

Dbać o wizerunek, o sytuację relacje na stażu.

To po stażu czy dalszy ciąg Paż monet , Sprawiedliwowość

Jestem ja Paż monet uczę się , mam najniższą pozycję w całym kieracie urzędowym . Sprawiedliwowość urząd, umowa od - do . Sprawiedliwe warunki ustalone , nie ma ustalonej umowy nawet zlecenia więc po zakończeniu stażu nie mam na co liczyć.

To na zatrudnienie po stażu 5 Mieczy, Moc
Jak kolwiek bym się nie starała to będę czuła że jest niesprawiedliwie , umowę dostajesz ze wzgledu na znajomości, na rodzine...Nie mam szans na przedarcie przez sito.

Nie ma co się wyciągać i mocno pracować bo szanse zatrudnienia są poniżej poziomu . Powinnam cieszyć się z obecnej sytuacji i tyle w temacie.

Obserwuj wątek
    • andgie Re: Jak zatrudnienie po stażu 15.05.22, 15:01
      Jak dla mnie karty nie są takie złe. Widze zatrudnienie. Może faktycznie nie dostaniesz stałej umowy o prace w tym urzędzie , ale będzie coś innego. Przedłużony staż ? Umowa na czas określony , załapiesz się gdzie indziej? Ciagle będziesz mieć może niewielki, ale dochod.
      • magdalena.1230 Re: Jak zatrudnienie po stażu 15.05.22, 15:53
        Dziękuję andgie kiss , wszyscy chca pomoc w pokoju , ale jak przyjdzie co do czego to nie zatrudnią .
        Tak to wygląda , zrób naszą robotę a my w tym czasie mamy luz. Fajnie jest mieć stażystę bo zrobi to co do pracowników należy . Gdyby udało mi się załapać na następny staż to było by super bo zawsze to jakaś kasa niż zupełnie nic.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka