Dodaj do ulubionych

jakie szanse na wygraną?

12.06.22, 16:12
Witam Was z prośbą o spojrzenie na wylosowane karty. Zaangażowałam się za zachętą pewnej osobie, która zobaczyła w kartach u mnie rzekome szczęście w grach, w granie w gierkach systemowych. Staram się grać z głową i nie wydawać na to fortuny, zwłaszcza że do tej pory bez większych wygranych, tyle że dotychczas wygrywałam tyle że mi się zwracało na kolejną grę. Zastanawiam się więc, czy w to rzucić w diabły skoro mi za bardzo nie idzie bo żeby cokolwiek wygrywać, trzeba zainwestować większe pieniądze, co jest ryzykowne. Moje pytanie do tarota jest, jeśli będę grała dalej to czy wygram jakąś większą wygraną - odpowiedź kart:
AS PUCHARÓW 7 DENARÓW KRÓLOWA MONET.
Hmm, karty dość pozytywne, gdybym komuś je odczytała powiedziałabym że tak - jeśli uzbroi się w cierpliwość to ma szansę na niezłą wygraną. Może w tej królowej denarów nie będą to aż takie mega kokosy jakby chciała (bo wtedy wypadłoby 10 denarów), ale coś tam w końcu kiedyś wygram. Jednym słowem nie rezygnować jeszcze i dalej grać?
Obserwuj wątek
    • kocimietka Re: jakie szanse na wygraną? 12.06.22, 17:16
      Może być wygrana po dłuższym czasie (kilka miesięcy nawet do kilku lat). As pucharów już kilka razy pokazał mi przypływ pieniędzy, a królowa monet to kobieta ustawiona życiowo, z dobrymi finansami więc szansa owszem jest
      • moniczka007 Re: jakie szanse na wygraną? 13.06.22, 13:58
        Sam as pucharów raczej nie oznacza pieniądzy ale pokazuje szanse na nie więc scricte pieniędzy nie pokazuje, a jeśli już to w zależności od kart otaczających gdy są obok monety (oprócz 5 monet, która oznacza straty, a 7 monet - oczekiwanie na efekty inwestycji). Wyczytałam w Internecie, że królowa monet też bezpośrednio wygranej nie oznacza, ale pośrednio tak bo wskazuje na dobrobyt, dobre warunki finansowe i materialne.
        Z kart wskazujących wprost na wygraną to podobno 10 monet (większe wygrane), as monet (drobne wygrane) oraz koło fortuny zwłaszcza przy momentach.
        Podsumowując myślę, ze w moim rozkładzie jest pokazana spora szansa na pieniądze ale nie powiedziana wprost gdyż jest warunkiem żeby grać dalej i czekać na efekty, co może zająć trochę czasu...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka