Dodaj do ulubionych

czy dostanę kredyt

12.06.22, 18:56
Koło fortuny, 5 buław, 4 mieczy - jak myślicie, czy dostanę kredyt w banku, w którym złożyłam już wniosek? Myślę, że nie będzie łatwo, może być tak że decyzja kredytowa przeciągnie się gdyż jestem na granicy zdolności kredytowej i będę musiała dłużej poczekać na decyzję niż zakładałam - mogą mnie prosić o dosłanie jakichś dokumentów dodatkowych. Jednak to koło Fortuny mówi, że są tak samo spore szanse na tak ale bank w 5 buław będzie przeciągał swoją decyzję do ostatniej chwili?
Obserwuj wątek
      • kocimietka Re: czy dostanę kredyt 25.06.22, 12:56
        Andgie, też byłam tego pewna po tych kartach że tak będzie zwłaszcza że jestem na granicy zdolności kredytowej, ale ku memu zaskoczeniu pozytywna decyzja kredytowa była już następnego dnia. Naprawdę tarot potrafi czasem zaskoczyć....
          • andgie Re: czy dostanę kredyt 26.06.22, 09:38
            Gratulacje. Czasami dopiero po weryfikacji wiemy, co tarot chciał powiedzieć. Koło fortuny pokazuje lut szczęścia. Z drugiej strony czasami odpowiedz jest nieczytelna , kiedy nie musimy jej znać.
      • beata225_84 Re: czy dostanę kredyt 26.06.22, 13:00
        Widzę, że jednak dostałaś. Nie czytałam poprzednich wpisów, bo nie lubię się sugerować. Cóż, powiem szczerze, że też jestem zaskoczona. 4 miecze to zazwyczaj jakiś zastój,blokada. Zaskoczyły mnie bardzo Twoje karty. Może emocje wpłynęły na losowanie?
        Najważniejsze, że dostałaś. Gratuluję 🙂
    • aprepopa Re: czy dostanę kredyt 29.06.22, 12:16
      X Koło Fortuny, to taka karta, że interpretować trochę nie ma sensu... Mnie wypada rzadko, a jeśli, to wychodzi inaczej, niż miałam nadzieję, bądź inaczej, niż się obawiałam.... Tu sumowanie pozytywne (XIX Słońce). Widzę już, że dostałaś. Życzę, by dobrze poszło ze spłatą. Powodzenia.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka