Dodaj do ulubionych

Czy będę zadowolona z efektu?

12.07.22, 08:08
Nie wiem jak wy, ale ja niestety należę do tego typu kobiet, którym bardzo trudno jest podjąć decyzję mimo, że są niby niewielkiej wagi. Od dłużsego czasu mam ochotę lekko zmienić kolor włosów i mam na oku jeden salon, ale oczywiście waham się. Bardzo proszę o karty, czy, gdybym tam poszła, byłabym zadowolona z efektu - nazwijmy salon Tarq. Niestety tanio tam pewnie nie będzie. Dziękuję smile
Obserwuj wątek
    • andgie Re: Czy będę zadowolona z efektu? 13.07.22, 11:43
      Moje karty: siodemka pucharów , paź mieczy odwrócony , Sąd.
      Tak, będziesz zadowolona, choć może trochę niecierpliwa. Może uznasz, ze mogłaś pójść do innego fryzjera, tańszego, i efekt byłby ten sam. Ale usłyszysz trochę pochwał i będzie Ci przyjemnie.
      • uhuhana Re: Czy będę zadowolona z efektu? 13.07.22, 17:50
        dzięki Andgie smile więc chyba sobie daruję, bo od tego salonu oczekiwałabym efektu wow a raczej go nie będzie tongue_out smile
      • magdalena.1230 Re: Czy będę zadowolona z efektu? 14.07.22, 01:56
        Ładne karty i efekt byłby pozytywny, jeśli masz już wizję swoją na nową fryzurę to pozwól działać fryzjerom.
        Jeden minus to chyba trafisz na zdystansowanego fryzjera/rkę troszkę chłodną w obyciu ale zaufaj bo będzoe warto.
        smile
      • uhuhana Re: Czy będę zadowolona z efektu? 14.07.22, 20:01
        Andgie, a jesli by Ci się jeszcze zechciało, mogłabyś rzucić okiem na fryzjera w Polsce, u pani Izy - może karty będą fajniejsze na to miejsce. Taniej na pewno, chociaż dla mnie przede wszystkim liczy się zadowolenie, z wiekiem staję się coraz bardziej wybredna wink jeśli postawisz to z góry bardzo Ci dziękuję smile
        • andgie Re: Czy będę zadowolona z efektu? 16.07.22, 09:57
          Czy Uhuhana bedzie zadowolona z wizyty u pani Izy?
          Odwrócona 10 kielichów , trojka mieczy, odwrócony paź kielichów . Nie. Może to nie pani Iza będzie robić włosy tylko młoda osoba terminująca u pani. Rezultat będzie kiepski.
          • uhuhana Re: Czy będę zadowolona z efektu? 26.07.22, 03:29
            Dziękuję

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka