Dodaj do ulubionych

przebranżowienie

19.09.22, 23:07
Witajcie po przerwie. Zamierzam zmienić branżę działalności i zacząć świadczyć usługi w zupełnie innej branży niż dotychczas i potrzebuję obiektywnego spojrzenia, czy jest sens w to pakować się. Chodzi o branżę handlową (osiedlowy sklepik ze zdrową żywnością), niestety konkurencja na rynku jest ogromna, to jednak w mojej okolicy nie ma w pobliżu takich usług, a buduje się coraz więcej mieszkań więc zapotrzebowanie wzrasta. Czy w ogóle z tego biznesu będę w stanie się utrzymać: cztery buławy, dwójka mieczy, 10 denarów. Wydaje mi się. że to dla mnie szansa na stały, stabilny zarobek, a początku może kokosów z tego nie być, gdyż głównie będą przychodzili stali, zaprzyjaźnieni klienci ale jeśli otworzę się na szersze grono (np. poprzez reklamę), to w 10 denarów mam szansę na niezły zarobek. Czy ktoś może coś dodać od siebie w tym temacie?
Obserwuj wątek
  • dark_september Re: przebranżowienie 19.09.22, 23:08
   jeszcze mi przyszło do głowy, że w tej dwójce mieczy to może być niedostrzeganie przeze mnie szans i potencjału tej branży gdyż na wstępie chciałam go spisać na straty, ale po namyśle postanowiłam spróbować
   • dark_september Re: przebranżowienie 19.09.22, 23:14
    Teraz już sama nie wiem co myśleć, gdyż znalazłam w Google taki nieciekawy opis 2 mieczy na sprawy zawodowe i nie wiem jak teraz mam na nią patrzeć... Z drugiej strony czy przy 10 denarów może oznaczać, ze po chwilowym zastoju i niepowodzeniach w końcu biznes rozkręci się?
    "Praca i finanse
    Karta może być sygnałem zbliżającego się zastoju w sprawach zawodowych, pojawią się sytuacje wymagające negocjacji, ale nie przyniosą one dobrego efektu, trzeba będzie podjąć trudne decyzje do podjęcia, pojawią się konflikty. karta wskazuje także na problemy ze znalezieniem pracy, izolację od otoczenia, problemy związane z prowadzeniem biznesu.:
    • babetka84 Re: przebranżowienie 25.09.22, 21:33
     gdyby nie te 2 miecze to karty są ok, pomyślne. choć moim zdaniem 2 mieczy pokazuje tu konieczność dokonania wyboru, niezdecydowanie, trudność w podjęciu decyzji czy w to pójść, ale może także co do kierunku, w którym trzeba pójść np, co do wyboru dostawcy towaru, sposobu prowadzenia działalności. Ogólnie myślę, że ten biznes ma szanse się rozwinąć z tą 10 denarów na końcu i przynosić stabilne dochody

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka