Dodaj do ulubionych

resekcja w leczeniu padaczki

16.04.14, 23:29
Witam, syn 8latek epi od 7 lekooporny, z MPD. Jestesmy z trójmiasta , szukam informacji o resekcji mózgu w celu leczenia padaczki. W przyszłym tygodniu jedziemy do W-wa CZD na wstępne badania rezonans ,eeg i potencjaly i po badaniach okaze się co dalej. Szukam dzieci informacji i wsparcia bo zabieg niesie ogromne ryzyko a ja jako rodzic musze podjąć decyzje.
Obserwuj wątek
  • aniamazowsze11 Re: resekcja w leczeniu padaczki 21.04.14, 12:19
   Witam WAs, właśnie czytam książkę "Nieznana Medycyna" Julii Schopick a w niej o padaczce u dzieci i diecie ketogennej. Jeśli macie dziecko chore na padaczkę albo znacie kogoś, proszę poczytajcie o tej diecie- jest niezwykle skuteczna, padaczka ustępuje prawie we wszystkich przypadkach. To dieta, której niestety często nie zalecają konwencjonalni lekarze, ponieważ nie "sprzedaje" jej żaden koncern farmaceutyczny. Zapamiętajcie DIETA KETOGENNA i strona www.charliefoundation.org
   Leki przepisywane przez lekarzy są bardzo niebezpieczne, uszkadzają nieodwrcalnie uszkodzony mózg, tak samo operacje i zabiegi, poza tym mają bardzo małą skutecznośc.
   Mój adres thirdparty@o2.pl

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka