Dodaj do ulubionych

shih w łódzkim schronisku

03.06.11, 14:28
Hej, w łódzkim schronisku jest piesek shih tzu ma 5 lat i ma nietypowe umaszczenie jest cały szary, być może to mieszaniec, ale jest śliczny. Jeszcze 3 dni ma kwarantanne potem do adpocji. Z tego samego schroniska mam Misię wiec polecam. Ja niestety nie mogę na razie wziąć drugiego bo wynajmuję mieszkanie i chyba właściciel nie byłby zadowolony z drugiego psa. Można zobaczyć go na stronie schroniska. Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
        • adzikkkkk Re: shih w łódzkim schronisku 03.06.11, 20:21
          No ja bardzo żałuję że nie mogę go teraz wziąć bo pewnie właściciel już się po niego nie zgłosi, ale na pewno szybko znajdzie nowy dom. Przystojniak z niego. Zresztą w tym schronisku mają naprawdę ładne psy i dobrze je traktują.

Co do odbioru psa przez właściciela ze schroniska to jak mieliśmy wizytę przedadopcyjną to jeden z pracowników nam opowiadał jak właściciel oddał labradora do schroniska i wrócił po niego po trzech latach...a pies się cieszył podobno jak wariat jak go zobaczył...
          Niektórzy ludzie są naprawdę okropni.
          • adzikkkkk Re: shih w łódzkim schronisku 03.06.11, 20:39
            ja jestem na bieżąco z pieskami w Łodzi więc będę pilnować czy znalazł domek czy nie, jak nie znajdzie przez jakiś czas to pogadam z właścicielem mieszkania może się zgodzi na drugiego, zresztą Misi przydałoby się psie towarzystwo, ale sadze, że jak tylko skończy mu się kwarantanna to pójdzie do nowego domu, jedyną przeszkodą może być wiek bo ludzie wolą jednak młodsze psy, ale on jest taki uroczy, że na pewno ktoś się zakocha:)
            • marika1413 Re: shih w łódzkim schronisku 04.06.11, 20:47
              Serce boli kiedy widzi się takie biedne zwierzątko . Ale może komuś uciekł shi to towarzyskie pieski więc mógł póść za obcą osobą i się zgubić. Dlatego ja swoim powszczepiałam mikro czipy nawet tym które mają tatuaże . Aby w przypadku gdyby ktoś postanowił ,,zaopiekować" się moim pieskiem szybko go zlokalizować jak tylko trafi do gabinetu weterynaryjnego . Ten kolorek to grafit, moja Maja jest taka grafitowo biała . Czystej krwi to on nie jest, bo ma lekko zlokowany włos , długą kufę małe oko (patrząc na wprost widać białka)bardzo duży przodozgryz . Ale w typie shi i pewnie ma słodki charakterek i na pewno ktoś go przygarnie . Ma taką sympatyczną mordkę . Szkoda psiaczka mam nadzieje, że się zgubił i właściciele go odnajdą ze względu na jego wiek . Ciężko mu będzie zapomnieć o byłych właścicielach na pewno bardzo poważnie odczuje rozłąkę.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka