Dodaj do ulubionych

Wyprawa rowerowa z pieskiem :)

15.06.11, 17:23
Witam! W taki sposób podróżuje nasz Czaruś. A jak wy wyruszacie z waszymi ulubieńcami?
fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/2762451,2,1,Rowerowa-wyprawa-.html
Jak tylko Czarek zobaczy, że chwytam koszyk w ręce to od razu skacze i piszczy z radości bo gdzieś pojedzie.
Koszyk jest bardzo stabilny. Łatwo się montuje na bagażnik a piesek jest bardzo bezpieczny w nim

Do magda79pn Magda jedziemy na zielonkę, Gustawa w torbę rower między nogi i wio :) Hi, hi. :)
Obserwuj wątek
    • agatek28 Re: Wyprawa rowerowa z pieskiem :) 15.06.11, 18:56
      Nieee no...pełen wypas z tym koszykiem !! I co najważniejsze...psiaczek jest bezpieczny:) Mój na rowerku nie jezdzi niestety ale jak otwieram drzwi od samochodu to chce się zabić tak się pcha do srodka. Wystarczy tez hasło:Piesek chce jechać samochodzikiem??? O kurcze...nie ma opcji...sama już nie pojade bo zapłacze sie biedak;D;D
    • magda79pn Re: Wyprawa rowerowa z pieskiem :) 15.06.11, 19:33
      wyruszam na podbój zielonki w środę (22.06) i będę tam 1,5 tygodnia :)

ja też miałam taki koszyk, nie dało się go zamontować na kierownicy, a bagażnik muszę mieć wolny bo czasami syna w foteliku wożę, dlatego go sprzedałam

teraz planuję zakup takiego plecaka: allegro.pl/trixie-plecak-dla-psa-i-kota-i1659480646.html
      we wakacje się przyda, a i na rower może być :)
        • kocik74 Re: Wyprawa rowerowa z pieskiem :) 16.06.11, 12:05
          Do wszystkich osób zainteresowanych transportem pupilka na rowerze !!!
          Podaję namiary gdzie kupiliśmy ten koszyk:
          www.zooplus.pl/shop/psy/zabawki_szkolenie_psa/kosz_na_rower_psa/31970
          Jest to najbezpieczniejszy sposób montażu koszyka, bardzo mocno się trzyma. Jest to nasza opinia a nie przepisana ze strony sklepu. Czarusiowi się bardzo podoba.
          Pamiętajcie sprawdźcie jaki macie bagażnik Rozstaw elementów mocujących to 13,5cm mierząc wzdłuż bagażnika. fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/2762951,2,1,DSC00141.html
          Można dokupić do koszyka osłonę przeciw deszczową.
          Mieliśmy bardzo miłą niespodziankę bo jako nowi klienci dostaliśmy rabat 12% jak na tą cenę bo koszyk nie jest tani to i tak sporo. Paczka przyszła szybko bo w ciągi dwóch dni a sklep jest w Niemczech. Płacimy tylko za produkt.
          Pozdrawiamy Karolina i Piotr :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka