Dodaj do ulubionych

trening rozpoczęty

04.08.12, 19:10
Musze się pochwalić :) dziś z Zygmuntem zaczęliśmy się uczyć i po pierwszych lekcjach jestem zachwycona moim maluchem:) rano nie wiedział co znaczy siad a na wieczór siada, zostaje i wraca na zawołanie po pierwszej komendzie - wcale nie męczyłam go cały dzień:) chwile rano, popołudniu i 2 minutki na wieczór:) No i może z tym zostań jest różnie bo jak widzi że odchodzę ze smakołykiem to się jeszcze czasem zerwie, przebiegnie za mną do połowy drogi i tam siada:) Ale i tak jestem zachwycona, myślałam że jak zobaczy smakołyk to będzie się rzucał jak do jedzenia ale on ładnie słuchał i czekał :) Wybaczcie mój samozachwyt ale jestem po prostu dumna z mojego urwisa :)
Obserwuj wątek
    • malgokasp59 Re: trening rozpoczęty 05.08.12, 12:38
      Gratulacje dla Zygmunta !
      My chodzimy do psiego przedszkola i również uczymy się samych mądrych rzeczy ! ( hi,hi,hi...) Choć nie zawsze nam to wychodzi .
      W domku nauczyła się moja sunia podawać łapkę . Wpierw nie potrafiła załapać o co chodzi , a potem sama podaje by dostać smakołyk .
      • kami_aicha Re: trening rozpoczęty 13.08.12, 19:06
        Gratuluję i Tobie i psiakowi :) znam doskonale to uczucie, bo kilka miesięcy chodziłyśmy do psiej szkoły i pamiętam jak mnie duma rozpierała jak moja Aicha była najlepsza ze wszystkich "uczniów" :) i nigdy nie zapomnę egzaminu na koniec szkoły i rozdania dyplomów i medalu dla mojej Aichy za zajęcie III miejsca ;D byłam tak dumna że ciężko mi było powstrzymać łzy szczęścia... czasem mam wrażenie, że shih tzu to jedna z najinteligentniejszych ras, bo strasznie szybko się potrafią uczyć :) życzę dalszych sukcesów w nauce ;) pozdrawiamy ;)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka