Dodaj do ulubionych

przychodnia "'Viva" okulistyka wet

27.10.12, 10:29
Wrocaw

od weta wczoraj dostałam namiar, co myślicie?

z Kiełbowicza zrezygnowałam, powody, nie chciałabym opisywać na forum, ewentualnie na priva.

umówiłam się na wtorek na zabieg i ciekawostka, przed, muszę zrobić badania krwi morfologia plus biochemia w kierunku wątroby i nerek.

dostaje całą historię choroby itp a u kiełbowicza nic.
Obserwuj wątek
      • cccykoria Re: przychodnia "'Viva" okulistyka wet 28.10.12, 11:09
        an3czka2 napisała:

> Witaj
        > Zawsze warto zobaczyć jak tam jest. Moją Fabię nieźle prowadzi Dr. Bernadzki, n
        > ie narzekam. Jak ich odwiedzisz to koniecznie napisz jaki jest ten okulista, mo
        > że się wybiorę:).
        > Pozdrawiam Ania.

Witaj Aniu

oczywiście, że po zabiegu napiszę, może komuś się przyda. Żałuję, że nie wiedziałam wcześniej o tym ośrodku.
        na duży plus, że robią badania przed zabiegiem i stosują inną metodę usuwania rzęs.
        tak naprawdę nie wiem, która metoda jest lepsza? czy usuwanie pincetą bez końca, czy ta "laserem"?.
        z dr Kiełbowicza na początku byłam zadowolona, póżniej już nie, dlatego już nie pojechałam a problem z oczkami został.

"porada " okulistyczna kosztuje 80zł, usuwanie rzęs 200zł plus za "narkozę".

napiszę jak już fredi będzie po zabiegu.pozdrawiam
        • cccykoria Re: przychodnia "'Viva" okulistyka wet 05.11.12, 10:10
          pierwsze wrażenia b. dobre, mlode dr i b. miłe, po zabiegu zaraz tel., że fredi już i wybudzają go i to będzie trwac do pół godz i tak było i następny tel. że mogę już przyjść.
          okazało się, że fredi ma podwyższone próby wątrobowe i teraz diagnostyka od czego? Może jakieś robaki, typu lamblie?, odrobaczam go co 3 m-ce, teraz po 2 m-cach i powtórka za 2 tyg po m-cu kał do badania i muszę kupić test na lamblie. jeżeli nie potwierdzi się, szukam dalej.

jest na puszce hepatic z royala, same kłopoty.

co do oczu ma również zespół przyśrodkowego kąta oka, rosną mu włoski które drażnią rogówkę itp ma zespół suchego oka(zakrapiam sztucznymi łzami ), stąd to zaczerwienienie i w przyszłości grozi mu zapalenie barwnikowe rogówki(kończy się ślepotą) musi być pod stałą opieką okulisty.

rzęsy usunięte, za 3 tyg. kontrola, może trzeba powtarzać zobaczę. dr przedstawiła mi dr dermatolog, może tam wybierzesz się z dziewczynami, ale to Twoja decyzja.

fajne dziewczyny, zespół młodych dr, którzy nie lekceważą psinek, podchodzą z sercem.
          podsumowując, jakbym nie pojechała do okulisty, do dzisiaj nie wiedziałabym o przyczynach problemów jelitowych.

u mojej dr dostałam ksywę, że jestem nadopiekuńcza, latam z byle jakim problemem a okazało się, że miałam słuszne podejrzenia. pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka