Dodaj do ulubionych

Polecam! Świetny szampon dla shih tzu

23.11.12, 18:55
Dziewczyny mogę polecić dla waszych piesków bardzo dobry, wydajny szampon

www.pshpolska.pl/product-pol-39-Szampon-Silk-X2-z-Biotyna-1-L-.html
Włos jest gładki i odżywiony nawet bez użycia odżywki. Zapach kokosowy. Niesamowicie wydajny. Na razie jak dla mnie najlepszy szampon jaki udało mi się kupić.
Na tej stronie są jeszcze inne kosmetyki dla piesków. Mam ochotę jeszcze jakieś wypróbować.
Obserwuj wątek
    • maria0511 Re: Polecam! Świetny szampon dla shih tzu 26.11.12, 17:43
      Właśnie skończył mi się szampon,bo mam za dużo chętnych do szafki z kosmetykami dla mojej Boni wnuczki mi podbierają dla swoich psinek.Miałam problem co kupić żeby starczyło dla naszej gromadki.zamówiłam ten szampon z dostawą wyjdzie 98 zł.jutro dowiozą to wykąpię mojego brudasa to napiszę jaki efekt po kąpieli.
      Dziewczyny jak się przydajecie do rozwiązywania problemów. pozdrawiam Maria
    • maria0511 Re: Polecam! Świetny szampon dla shih tzu 28.11.12, 20:15
      Wykąpałam: świetnie się rozprowadza szampon i się dobrze pieni;drugie mycie zużywa się niewiele szamponu bo włoski są już miękkie czesanie po kąpieli wspaniale i szybko mimo że nie rozczesywałam przed kąpielą.a powinnam czesałam ją wczoraj - bez kudłów nie używałam odżywki a wygląda ślicznie pachnie a włos ma ładny połyski jest taka puchata szkoda że jak wyjdzie na spacer to te śliczne nóżki pójdą znowu pod prysznic ale cóż jesień.
      Kosmetyki dla niej mam zawsze dobre ale po tym myciu wygląda cudnie oby z drapaniem było mniej. pozdrawiam Maria
      • iwona.jg Re: Polecam! Świetny szampon dla shih tzu 29.11.12, 12:09
        To ja też pozwolę sobie polecić pewien preparat. Dla wszystkich, które mają problem z przebarwieniami białych wąsów na pyszczku - naszemu Chłopczykowi, mimo wycierania pycha po jedzeniu, wąsiska lekko zrudziały. Z pomocą przeszedł ESPREE PLUM PERFECT FACIAL CLEANSER - to taka pianka do mycia. Naprawdę super sprawa. Może nie jest tania ( 50 zł/150 ml) - ale wydajna i co najważniejsze - daje efekt.
        Znacie GroomerShop.pl?- ja niedawno odkryłam i jestem bardzo zadowolona - polecam obsługę - p. Paulina zna się na rzeczy i nie naciąga ;)
              • cccykoria Re: Polecam! Świetny szampon dla shih tzu 02.12.12, 13:51
                mam chęć na ten szmpon ale się jeszcze waham, czy nie espree?

w lecie kupiłam u p. Alicji espree ale nie ten co używałam wcześniej i totalna porażka, do 4 liter.

to ten

www.pet-market.pl/szczegoly/887/espree_rainforest_355_ml__szampon_lagodzacy_o_zapachu_tropikalnego_lasu
                nie polecam..
                • adzikkkkk Re: Polecam! Świetny szampon dla shih tzu 17.01.13, 11:45
                  Dziewczyny to co lepiej kupić espree czy ten który shih mo zaproponowała? Ostanio kupilam w zoologicznym szampon "do regenracji sieści" kosztował mnie 35 zł, a sierść zregenerował tak, że takich kołtunów w zyciu nie widziałam. Misia straciła chyba 1/3 włosów przez wycinanie tych kudłów bo nawet sie tego wyczesać nie dało, a co się naciepriały to szok. Teraz szczerze mówiąc boję się cokolwiek kupić bo zwyczajnie nie chcę znów wyrzucić pieniędzy w błoto bo poprzedni szampon wylądował cału w koszu. Więc zastanawiam sie nad:
                  www.pshpolska.pl/product-pol-39-Szampon-Silk-X2-z-Biotyna-1-L-.htmllub
                  allegro.pl/espree-silky-show-355ml-szampon-pies-dlugowlosy-i2936939157.html i do tego odżywka.
                  Bardzo prosze o rady. Pozdrawiam
                  Ada z Misią i Tosią
                    • an3czka2 Re: Polecam! Świetny szampon dla shih tzu 18.01.13, 11:33
                      Ja też jestem pod wrażeniem...ale negatywnym. Po kąpieli przez następne dni tak się dziewczyny czochrały że szok. Być może to one tak zareagowały ale wracam do espree. Myślałam że jest dobry, bo w sklepie też chwaliła sprzedawczyni, ale moim nie odpowiada.
                      Pozdrawiam Ania
                        • adzikkkkk Re: Polecam! Świetny szampon dla shih tzu 18.01.13, 21:51
                          Iwonko kochana dziekuje Ci bardzo, ale nie chcę Ci robić kłopotu z ta wysyłka. Pojadę jutro do zoologicznego i kupie espree bo moje dziewczyny juz powoli nadają się do kąpania. Ostatnio dostałam próbke bio groom od znajomej i był bardzo fajny, ale zapach mi średnio odpowiadał. Także najpierw espree, mam nadzieję, że to będzie to czego mi potrzeba :)
                          • adzikkkkk Re: Polecam! Świetny szampon dla shih tzu 19.01.13, 00:18
                            Dziewczyny a znacie kosmetyki firmy Ring 5? Znalazlam fajny sklep zoologiczny u mnie w Łodzi i dostarczają towar do domu i widzę, że mają też te kosmetyki. No ja na razie jestem zdecydowana na Espree Silky Show. Czy to jest ten którego używacie? A jak to u Was wygląda cenowo bo w tym sklepie jest szampon 40zl, odżywka 36zl (oba po 355ml) a ja chcialam jeszcze kupić spray do rozczesywania tez z espree to jeszcze dodatkowo 43zł. Myslicie, że to rozsądne ceny? Pozdrawiam
                            • cccykoria Re: Polecam! Świetny szampon dla shih tzu 19.01.13, 11:05
                              ja ostatnio kupiłam sobie ten espree co za linkowałaś plus odżywkę, nad odświeżaczem się zastanawiałam. ten szampon miałam wcześniej, jest b. wydajny ,ładnie pachnie i w połączeniu z odżywką, nie robią się kołtuny i ładny połysk włosa, najważniejsze, że pasuje frediemu. u mnie sklepie ponad 1,5 roku temu za szampon płaciłam 49zł, teraz nigdzie go nie ma ,więc zamówiłam w necie (40 zł szampon, 36zł odżywka.) ten do rozczesywania, myślę, że cena jest zawyżona, ale jakbyś kupiła przez neta, chyba na jedno wyjdzie, bo za wysyłkę policzą.
                            • an3czka2 Re: Polecam! Świetny szampon dla shih tzu 19.01.13, 19:15
                              Ada u mnie podobne ceny:). Ring5 znam, ten do rozczesywania kołtunów, jest dobry. Ja dziś poleciałam do P.Alicji po Espree i na szczęście miała ostatnią butlę:). Ja też kupuję na allegro często, bywają nieraz taniej, ale koszt wysyłki i na to samo wyjdzie. Bio-groom też lubię, jest godny polecenia:).
                              Pozdrawiam Ania
                              • wilma62 Re: Polecam! Świetny szampon dla shih tzu 20.01.13, 11:10
                                Jak ja sie cieszę,ze poruszylyscie temat szamponow najlepszych, bo w końcu wiem co mam zakupić.Mój obecny to totalna porażka ,matowy włos,koltuny,ogromny problem z rozczesywaniem.Byl polecany oczywiscie przez pania ze sklepu ale jak sie zorientowałem pózniej same takie kiepskie miała.Oczywiscie w moim mieście nigdzie nie moge dostać espree,na szczęście w ten weekend jest u nas wystawa pieskow więc wybór pewnie będzie ogromny bo wiem,ze mnóstwo stoisk z kosmetykami rownież ma być.A jak nie to internet. Pozdrawiamy z Emisią
                                  • an3czka2 Re: Polecam! Świetny szampon dla shih tzu 22.01.13, 10:07
                                    Wiesz to wszystko zależy od psa i włosa. Ktoś tu go chwalił, ktoś inny narzekał. Ja na swoich obu wypróbowałam parę szamponów i wróciłam do Espree. Nam odpowiada najbardziej:), ale nie mówię że ten jest zły.
                                    Może poszukaj opinii w necie
                                    Pozdrawiam Ania.
                                    • adzikkkkk Espree 04.02.13, 10:02
                                      Wykapałam wczoraj Tosię pierwszy raz w Espree i odnoszę wrażenie, że on się kiepsko pieni w porównaniu do innych szamponów. Też tak macie czy to tylko jakieś moje dziwne wrażenie? Jeszcze sobie nie wyrobilam zdania na temat tego szamponu, natomiast spray do rozszczesywania jest bardzo fajny.
    • sheya94 Re: Polecam! Świetny szampon dla shih tzu 13.06.13, 22:11
      Chyba się zdecyduję na ten szampon co Sich poleca. Wydaje się być odpowiedni dla mojej paskudy. Mam szampon taki zwykły dla szczeniąt truskawkowy .. Niby fajny włos wgle się nie kołtuni a za szampon dałam chyba 15 zł jak nie więcej. Do tego spray do rozczesywania Beaphar Macadamia Spray i pachnie przez cały dzień :)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka