Dodaj do ulubionych

mam pudla :(

27.12.12, 11:21
Poszłam z Amber do fryzjera i wróciłam z .....pudlem.
Niestety z powodu mojej sklerozy (nie umówiłam się odpowiednio wcześnie do stałej fryzjerki) musiałam iść do fryzjera z najbliższym wolnym terminem. W sumie to trochę moja wina, bo nie powiedziałam konkretnie jak chcę mieć obciętego psa. Łapki jak u pudla, pazury na wierzchu (podobno to dla jej dobra), jakaś dziwna grzywka i i wcale nie przypomina mojej słodkiej Amber. Z okrągłego słodkiego łebka, zrobił się prostokąt. NIe mam nic do pudli, ale Amber wygląda prawie tak: upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/e2/Standard_poodle_apricot.jpg
Obserwuj wątek
        • marta13sar Re: mam pudla :( 27.12.12, 11:59
          Amber jest shih-tzakiem, a zdjęcie zamieściłam tylko porównawczo (na zdjęciu prawdziwy pudel, ale Amber do niego teraz podobna). Jak tylko zrobię młodej zdjęcia to zaraz dodam.
        • adzikkkkk Re: mam pudla :( 27.12.12, 12:03
          Marta ma sih tzu, a zdjecie pudla jest po to zeby nam zobrazowac jak jest obcieta Amber. Nic juz nie poradzisz, na szczescie wlosy to nie zeby i odrastaja. Nastepnym razem dobrze pilnuj fryzjerki. Moja mama tez zawsze narzekala bo jej pies byl obcinany tak jak fryzjerka uwazala, a zdanie klient miala gdzies.
          • basfx Re: mam pudla :( 27.12.12, 12:10
            Oj to sorki jakos po tych swietach czlowiek zakręcony ale jesli tak jest obcieta twoja suńka to faktycznie jak pudelek zrób zdjecie i tak na pewno slicznie wyglada trzeba sie tylko przyzwyczaić:)
            • kami_aicha Re: mam pudla :( 27.12.12, 12:30
              Ze spokojem, przyzwyczaisz oko a w między czasie włoski odrosną ;) ja jak niedawno byłam z małą u fryzjera, to nie mogłam patrzeć co jej robą :P chociaż fryzjerka uzgadniała ze mną na bierząco szczegóły, to jednak mała zawsze miała długie włosy do samej ziemi i nie mogłam się przyzwyczaić do "puchatego szczurka" :) no i oczywiście po ścięciu wyglądała na dużo grubszą, bo kłaczki inaczej leżały... no ale się przyzwyczaiłam, a teraz już ma kłaczki fajnej długości, bo na szczęście szybko jej rosną ;)
              cierpliwości! pozdrawiamy
              Kami i córcia ;)
              • maria0511 Re: mam pudla :( 27.12.12, 23:14
                Marta nie martw się swoim "pudlem" szybko odrośnie teraz taka brzydka pogoda więc długo nie chodzimy na spacerkach a łapki tak obcięte w tym błocku to może lepiej już się stało.
                Ja byłam z moja pod koniec pazdziernika u fryzjera krótko była obcięta na święta się nie wybrałam nie myślałam że w święta będzie wyglądać jak "mop" tak jest zarośnięta goście mieli ubaw z mojej ślicznotki nawet jeden z krewniaków chciał sobie zabrać tego żywego mopa do domu żeby i jemu sprzątał to i Twojej włoski szybko odrosną. Pozdrawiam Maria
              • marian_malek Re: mam pudla :( 06.01.13, 02:04
                ja uwazam ze musisz go calego do lysa wygolic, nie chodz z nim na spacer teraz jak on wyglada jak pudel bo sasiedzi pekna ze smiechu
                jak go teraz ogolisz calego to do wiosny mu wlosy odrosna i juz bedzie mniej wstyd
    • an3czka2 Re: mam pudla :( 30.12.12, 19:52
      Marta skarbie to przykre, ale niestety się zdarza:). Na szczęście naszym szybko włoski odrastają , więc Amber też szybko zarośnie i będzie z głowy. Pozdrawiamy z dziewczynami
      Ania.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka