Dodaj do ulubionych

wizyta u weta

28.12.12, 13:11
Wczoraj byłam u weta z Pelusiem bo zaczełam czuć uszy myślę sobie niech przeczysci żeby sie nic nie zrobiło gorszego bo jeszcze sie nie drapał i nie trzepał uszkami. Pani doktor wyczysciła uszka wyskubała przy okazji zaszczepiła na wsciekliznę. Podpytałam o pchły sprawdziła że nie ma i o ząbki bo ma podwójne kły powiedziała ze do wyrwania w narkozie całkowitej ale bez pospiechu mozna jeszcze z tym poczekać. Tylko kiedy najlepiej Pele ma 6 miesiecy i to pytanie do was?? A za wszystko zaplacilam 40 zl.
Obserwuj wątek
    • shih-mo Re: wizyta u weta 28.12.12, 17:05
      Jedna z suń po moim Dropsie miała siedem nie wypadniętych mleczaków (ma prawie 6 mcy). Koleżanka poszła z nią do veta i wet dosłownie wyjął je palcami. Bardzo luźno siedziały więc wszystko odbyło się na żywca a pies ani pisnął nawet.
      Dropsowi też vet jednego mleczaka wyjął na żywca i przysięgam pies w ogóle nie poczuł.
      Prędzej zdecydowałabym się na tzw. głupiego jasia bo jednak narkoza jest ryzykowna. Ale to już musi wet zdecydować bo ja się mogę nie znać.
      • basfx Re: wizyta u weta 29.12.12, 12:28
        Tylko wiesz Pani doktor sprawdziła siedzą te zabki bardzo mocno podpytałam czy jeśli dzieci sie z nim bawią i wyrywaja niękkie zabaweczki ale tak w zabawie nie za mocno czy to coś da nie chciałabym zeby miał narkoze albo jesli moz poczekać to żeby chociaż był jakis starszy czy któras z was miała podobną sytłację ja nawet bym nie wiedziała że tak pieski maja gdyby nie koleżanka która ma yorka i w rozmowie wyszło ze powinna z nim iść na wyrwanie bo ma podwójne kły, więc sprawdziłam u mojego i okoazło się że też ma i co robić??? ile czekać żeby tez nie był za późno?
        pozdrawiam Basia
        • maria0511 Re: wizyta u weta 29.12.12, 12:59
          Moja miała usuwany ząb na narkozę po godzinie odbierałam ją bawiąca się u weta myślę że to nie było głębokie znieczulenie jak przy zabiegach operacyjnych,też się bałam ale wet mi wytłumaczył że to dla pieska lepsze się nie broni i można spokojnie usunąć.
          Shitzaki mają z natury słabe ząbki i do roku nie powinno się bawić wyrywając zabawkę nie ważne czy to zabawka miękka.Ja tylko udaję przy zabawie że próbuję jej wyciągnąć zabawkę z
          pyszczka a ona się broni ona też pociąga ale tyle na ile ona ma siły. Pozdrawiam Maria
    • marian_malek Re: wizyta u weta 06.01.13, 02:09
      ja nie polecam wyrywania tych zebow, on musi miec podwojne kly do jedzenia kosci, czym bedzie gryzl?
      jakiego ty chcesz miec psa bez ostrych zebow? a jak jakis zlodziej przyjdzie to przynajmniej bedzie mial czym go ugryzc... no chyba ze on jest tak rozpieszczony ze przed zlodziejem pod lozko ucieknie...
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka