Dodaj do ulubionych

Dobre preparaty do czyszczenia dywanów po szczenia

21.10.13, 07:42
Jak wiecie szczeniak od małego nie potrafi trzymać moczu i .... bywa że trzeba ten dywan umyć . Wiem że jak jest szczeniak to dywany trzeba zwijać bo wtedy są takie problemy ale co zrobić jak ja w dużym pokoju mam wykładzinę :/ . Wykładzina ma kolor czarno-biały i na tym białym perfidnie widać wszystko. Do tego jak się podejdzie troszkę bliżej to śmierdzi siuśkami . Każdy z Was chyba miał szczeniaka i podobne problemy . Wiecie co by było dobre ? :)
Obserwuj wątek
    • an3czka2 Re: Dobre preparaty do czyszczenia dywanów po szc 21.10.13, 13:29
      Ja używałam Tubę preparat na szybkie usunięcie plamy. Co do zapachu moczu to zależy co masz pod spodem wykładziny, bo jak beton to kiepsko, strasznie przesiąka i jest nie do usunięcia. Miałam to szczęście że moje maluszki były pod opieką 24 na dobe i nie doszło do przesiąknięcia. Myślę że jak skonczy maluch sikać, to musisz skorzystać z fachowca, oni mają specjalne preparaty do usunięcia tego.
      Pozdrawiam Ania
      • nikjar Re: Dobre preparaty do czyszczenia dywanów po szc 21.10.13, 14:50
        nie wiem czym masz usunac plamy ale zapach (u nie pomoglo) po wypraniu ,na SUCHY dywan ,wykladzine rozsypac sode oczyszczona w te miejsca zesikane ,zostawic ,ja zostawiałam na noc, pozniej odkurzalam i po sprawie,przeczytałam to na jakims portalo,kupilam kilka paczek sody i nie wierzac zrobilam to-naprawde podziałało.
        • an3czka2 Re: Dobre preparaty do czyszczenia dywanów po szc 23.10.13, 17:03
          Ja bym zamówiła szybko czyszczenie i faktycznie kładła tam podkład jednorazowy, aby jak najmniej nasiąkał beton. W necie poczytałam i większość stwierdziła że jak beton nasiąknie, to niestety zapach powraca. Mnie się dzięki podkładom udało uniknąć tego, było 5 siuśmajtków, a nie ma żadnego zapachu.
          Ps: zamawiając zaznacz że chodzi ci też o usunięcie zapachu i plam z moczu psiaka, mają specjalne środki.
          Pozdrawiam Ania.
    • maria0511 Re: Dobre preparaty do czyszczenia dywanów po szc 22.10.13, 12:10
      Miałam możliwość zwinięcia dywanu ale zauważyłam że mała biega z potrzebą najczęściej pod okno tarasowe rozłożyłam tam pieluchy jedno razowe 60na90cm. do nabycia w aptece szybko załapała nie twierdzę że było idealnie z początku czami łapki były na pielusze a siusiu czy kupka poza stopniowo zmniejszałam ilość pieluch aż pozostała jedna one się naprawdę szybko uczą trzeba im na początku trochę pomóć jak zauważysz że szuka miejsca żeby się załatwić przenieś szybko na pieluchę,pieluszki są nieprzemakające.Pozdrawiam Maria

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka