Dodaj do ulubionych

Szafki szkolne

01.09.14, 09:36
W szkole w której pracuje, dyrektor wreszcie zgodził się na zakupienie nowych szafek szkolnych. Teraz mam bardzo ważne zadanie i muszę wybrać najkorzystniejszą ofertę, aby kupić jak najlepsze szafki ubraniowe.
Szukam w internecie i nie mogę podjąć decyzji, wydawało mi się to łatwa sprawa jednak błyskawicznie załapałam, że to nie prosta sprawa. Nawet szafki powinny spełniać jakieś normy. W sumie natrafiłam na jedną bardzo interesującą ofertę www.szafki-szkolne.com.pl i myślę że z niej powinna skorzystać moja szkoła, ale przed wyborem, chce zasięgną waszej opinii na temat metalowych szafek szkolnych.
Obserwuj wątek
    • mireczka121 Re: Szafki szkolne 10.09.14, 13:55
      Witaj, jeśli mogę ci coś poradzić to zwracaj uwagę na grubość blachy w szafkach. Trwałość szafek jest najważniejsza. Grubość powinna mieć min 0,8mm w całości i muszą mieć wzmocnienia drzwiczek najlepiej na całej długości wtedy masz pewność że nikt drzwiczek łatwo nie wygnie żeby się dostać do środka. Kolejna rzecz to zamek dla dzieci z młodszych klas lepszy jest zamek na kluczyk,dlatego że dzieci łatwo zapominają kody lub je zmieniają i blokują w ten sposób szafkę. Szafki też powinny być zgrzewane lub spawane a nie skręcane bo to też podwyższa ich trwałość. Zobacz tu sklep.abcwyposazenia.pl/szafki_metalowe. Na pewno doradzą co wybrać.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka