Dodaj do ulubionych

Sprzedam saxenda izotek meridia

16.09.23, 21:51
Witam mam do sprzedania saxende 6 penów ozempic.
Oraz izotek 20mg
I tabletki na odchudzanie meridia
Kontakt email Weronika.ognisko19@interia.pl
Obserwuj wątek
  • retour2023 Re: Sprzedam saxenda izotek meridia 18.09.23, 16:11
   Tupet tej pani skończy się wraz z wyrokiem sądowym. Ilość oszukanych osób to już ponad 6 - uczulamy- zgłaszajcie przestępstwa oszustwa tej pani na policję lub do prokuratury ( można to zrobić on-line i anonimowo - wtedy jest to przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego : www.gov.pl/web/gov/zglos-przestepstwo )
  • retour2023 Re: Sprzedam saxenda izotek meridia 20.09.23, 16:43
   Uwaga OSZUST - pani weronika.sowa68@interia.pl oraz
   weronika.ognisko19@interia.pl
   i nacianaciax@gmail.com
   - to WERONIKA S. - forumowa oszustka, która podszywa się pod różne osoby i nadal oszukuje chorych ludzi na duże sumy, mimo zgłoszenia sprawy na policję. Niestety, zanim sprawa zostanie zakończona przez sąd i policję, pamiętajcie aby być podwójnie ostrożnym, chyba, że kupujecie coś od znajomej osoby.
   Pamiętajcie, żeby poza numerem kontaktowym prosić WYŁĄCZNIE o przesyłkę za pomocą BEZPIECZNEJ PRZESYŁKI POCZTEX za pobraniem, ze sprawdzeniem zawartości. Taka przesyłka to koszt dodatkowy 10zł,
   ale zabezpiecza na 100% przed pozbawionym skrupułów oszustem. Jeśli ktoś odmawia Wam podania numeru kontaktowego i bezpiecznej wysyłki za pobraniem, rezygnujcie z zakupu.
   www.poczta-polska.pl/hermes/uploads/2014/01/REGULAMIN-POCZTEX-zal.-nr-1B-PRZEWODNIK.pdf
   Przy doręczaniu przesyłki z usługą dodatkową „Sprawdzenie zawartości”, po ustaleniu uprawnień do odbioru przesyłki, kurier przekazuje ją odbiorcy, który w jego obecności dokonuje otwarcia przesyłki i sprawdzenia jej zawartości poprzez porównanie z zapisami w formularzu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka