Dodaj do ulubionych

mobilnosc polskich naukowcow - badanie

09.05.08, 21:22
Szanowni Państwo,
CASE - Centrum Analiz Społeczno-Ekonomicznych na zlecenie Fundacji na rzecz Nauki Polskiej prowadzi badania dotyczące skali, struktury i przyczyn emigracji zagranicznych naukowców polskich.
Celem tego badania jest zbadanie skali stałej lub czasowej emigracji młodego pokolenia polskich naukowców, a także szeroko rozumianych determinant migracji, działalności naukowej Polaków za granicą oraz planów na przyszłość. Zgromadzone dane pozostaną poufne i posłużą do ilościowej i jakościowej oceny tego zjawiska.
Mamy nadzieję, że świadomość dużego znaczenia mobilności w rozwoju nauki sprawi, że zechcą Państwo poświęcić swój czas (około 15 minut) na wypełnienie poniższej ankiety.
Rezultat badania w dużej mierze zależy od liczby respondentów, dlatego bylibyśmy wdzięczni za przekazanie informacji o prowadzonym badaniu znanym Państwu naukowcom polskim pracującym zagranicą oraz takim, którzy w ciągu ostatnich 5 lat byli na naukowym wyjeździe zagranicznym trwającym przynajmniej 9 miesięcy.
Z góry dziękujemy za udział w badaniu.

Z wyrazami szacunku,
Małgorzata Jakubiak
Wiceprezes CASE - Centrum Analiz Społeczno Ekonomicznych.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących ankiety prosimy Państwa o kontakt e-mailowy z Panią Magdaleną Rokicką magdalena.rokicka@case-research.eu

Link do ankiety internetowej
ankiety.case.com.pl/5/
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka