Dodaj do ulubionych

żlobek - przyjecie w ciagu roku

24.09.10, 08:32
Czy orientuje sie ktos czy mozna zapisac dziecko do zlobka w ciagu roku? Na pewno zwalniaja sie miejsca, bo rodzice z jakis powodow rezygnuja. Czy jest jakas lista rezerwowa? Czy wiecie jak to wyglada?
Obserwuj wątek
  • klub-niedzwiadek Re: żlobek - przyjecie w ciagu roku 27.09.10, 14:15
   Zapraszamy SERDECZNIE do naszej placówki. Mamy jeszcze WOLNE miejsca smile.
   Nasz przedział wiekowy to od 6 miesięcy do 4 lat.

   www.klub-niedzwiadek.pl
  • zojaszka Re: żlobek - przyjecie w ciagu roku 30.09.10, 11:15
   Klub Mlucha/Prywatny żłobek “Zaczarowany Las” prowadzi zapisy dzieci w wieku 6 mies – 4 lata.
   "Zaczarowany Las" to miejsce dla Dzieci, w którym ich rozwój będzie odpowiednio stymulowany. Mieścimy się w zacisznym miejscu, krok od centrum.
   Opiekę nad dziećmi prowadzimy w małych, 10-cio osobowych grupkach. Mamy do dyspozycji trzy przestrzenne sale (20m2 każda) a cały klubik zajmuje obecnie powierzchnię ponad 100m2. Ciocie sprawujące opiekę sa wyksztacłone pedagogicznie i mają doświadczenie w pracy z dziećmi i niemowlętami, zatrudniamy położną, mamy stałą kadrę. Organizujemy zajęcia muzyczne, plastyczne, ruchowe oraz dużo zabawy - dostosownej do wieku Maluszkow. ZAPRASZAMY!!!!!! tel. 609 926 224, 722100314, zapraszamy również na naszą stronę internetową; www.zaczarowanylas.info
  • magdalenca78 Re: żlobek - przyjecie w ciagu roku 01.10.10, 12:49
   Oczywiście, pobierasz formularz, wypełniasz i składasz. Co jakiś czas trzeba dzwonić i się pytać, czy miejsce się nei zwolniło, bo nie w każdym żlobku jest tak, że sami to zrobią. Szanse jednak są raczej niewielkie. W kwietniu (przynajmniej tak było w tym roku) będą zapisy na nowy rok szkolny - my dostalismy sie bez problemu, ale zapisywalismy się 1 kwietnia zaraz po otwarciu żlobka; oczywiście oboje pracujemy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka