Dodaj do ulubionych

Żłobek na Sowiej, Nałkowskich czy na Piłsudskiego?

21.05.12, 15:39
Córka dostała się do tych trzech żłobków i teraz muszę zdecydować się na któryś z nich. Czy macie jakieś aktualne opinie na ich temat?
Obserwuj wątek
  • sonata78 Re: Żłobek na Sowiej, Nałkowskich czy na Piłsudsk 10.06.12, 12:44
   Moje dziecko chodziło na Sowią - do dziś bardzo dobrze wspominamy ten żłobek. Wiem że ten na Nałkowskich ma równie dobrą opinię- troszkę gorzej dostosowany budynek ale też OK. Wybrałabym jeden z tych dwóch bo w obydwu (w zależności gdzie bliżej)
   Zrezygnowałabym z Piłsudskiego - kiepski, stary, sypiący się budynek i opieka niezbyt np. jak dziecku jest gorąco to nie rozbiorą go do krótkiego rękawka bo ich zdaniem mają i tak dużo roboty - coś takiego było nie do wyobrażenia na Sowiej, Dzieci nie mogą przynosić ze sobą zabawki (nawet przytulanki) a jak przyniosą to i tak na wejściu zostanie im odebrana i schowana do szafki sad Trochę za mało tam empatii na Piłsudskiego moim zdaniem.
   • enderina Re: Żłobek na Sowiej, Nałkowskich czy na Piłsudsk 10.06.12, 16:11
    Wielkie dzięki. Też zdecydowałam się już na Sowią (chyba głównie z powodu pozytywnego wrażenia, jak zrobiła na mnie dyrektorka), ale w międzyczasie okazało, że córka dostała się też na Puławską. To zdecydowanie bliżej mojej pracy i miejsca zamieszkania, dlatego ten żłobek ostatecznie wygrał. Mam nadzieję, że to nie była zła decyzja...
    • sonata78 Re: Żłobek na Sowiej, Nałkowskich czy na Piłsudsk 10.06.12, 20:11
     Nie znam opinii o żłobku na Puławskiej więc nie pomogę. Ale krzywdy z pewnością nie robią dzieciom w żadnym ze żłobków.
     Podejrzewam, że dziecko malutkie, poniżej roczku? Że tak łatwo się dostało... Bo te koło 2 lat to ciężko żeby dostać miejsce.
     • enderina Re: Żłobek na Sowiej, Nałkowskich czy na Piłsudsk 11.06.12, 08:45
      No, w każdym żłobku, gdy w styczniu składałam papiery mówili mi, że praktycznie nie mam szans, by dziecko się dostało (składałam do sześciu żłobków). Ale Pan Bóg jakoś pomógł smile
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka