Dodaj do ulubionych

Przedszkole Kubuś i Tygrysek - proszę o opinie

09.07.08, 11:41
Witam,
zapisałam córeczkę od września do tego przedszkola. Wiem, że działa ono od
niedawna (od 2007r.), jednak może ktoś z Państwa ma już jakieś doświadczenia z
tą placówką. Z góry dziękuję za wszystkie opinie.
- Anna G. Lublin
Obserwuj wątek
    • roma29.only Re: Przedszkole Kubuś i Tygrysek - proszę o opini 09.09.08, 17:32
      Witam serdecznie,jak najbardziej polecam to przedszkole.Mój synek
      trafił tam w lutym 2008r w wieku 2 lat i przyznam szczerze że to był
      strzał w dziesiątkę,dziecko jest zachwycone i wreszcie w wieku dwóch
      i pół roku zrozumiał co to weekendy i że przedszkole jest
      zamknięte,gdyż w sobote i niedziele rano była rozpacz. W przedszkolu
      panuje domowa atmosfera,Panie są rewelacyjne,obiadki smaczne,panuje
      zdrowa atmosfera (pracuję w takiej branży że przedszkola tez
      odwiedzam i bardzo sie ciesze że moje dziecko od razu tam trafiło,bo
      widze co dzieje sie w innych prywatnych).Podsumowując,życzę każdemu
      rodzicowi żeby jego pociecha trafiła do Kubusia i Tygryska,wszystko
      jest tam na najwyższym poziomie,ja jako mama wtedy najmłodszego
      dziecka moge to z ręką na sercu przyznać,obecnie synek ma 2,5 roku i
      jest na takim poziomie,że znajomi nie wierzą że tą całą wiedzę
      wchłoną w pół roku w przedszkolu.Pozdrawiam serdecznie i zapraszam
      do Kubusia i Tygryska!
    • roma29.only Re: Przedszkole Kubuś i Tygrysek - proszę o opini 10.09.08, 19:55
      Zapomnaiałam też dodać że dzieciaczki mają osobny pokoik do
      spania,co jest bardzo dużym plusem, bo śpią kiedy mają potrzebę i
      inne dzieci nie przeszkadzają.I oczywiście wspaniały plac zabaw za
      budynkiem ogrodzony wysokim płotem,bardzo bezpieczny i tylko dla
      dzieciaczków z przedszkola.Budynek jest nowy i sale super
      wyposażone,Pani dyrektor dba by dzieci miały wciąż dostarczane nowe
      zabawki i materiały edukacyjne.Dodatkowo cena nie jest tak
      wygórowana jak w innych.Zresztą mogłabym wychwalać bez końca.Moje
      dziecko chodzi tam od pół roku i nadal jestem pod wrażeniem!Polecam!
        • anna_g_lu Re: Przedszkole Kubuś i Tygrysek - proszę o opini 11.09.08, 10:30
          Witam,
          sprawdziłam już na własnej skórze (a właściwie córci, która już zaczęła tam chodzić smile
          W przedszkolu dzieci jedzą śniadania przyniesione z domu, natomiast możliwa też jest opcja przyprowadzania dziecka odpowiednio później (zdaje się po 9-tej), jeżeli nie chce się, żeby jadło tam śniadanie.
          Mam też już własne spostrzeżenia co do przedszkola - jest kameralna atmosfera, Panie (przynajmniej w tych najmłodszych wiekowo grupach) z aangażowaniem i sercem podchodzą do dzieci. Nie miałam żadnych problemów z adaptacją córeczki (2 lata 7 m-cy), ale być może Ona jest po prostu wyjątkowa smile
          Reasumując, choć początkowo byłam pełna obaw, bo poszłyśmy tam kompletnie "w ciemno", teraz jestem zadowolona.
          Pzdr - Ania
    • cocci-nella Re: Przedszkole Kubuś i Tygrysek - proszę o opini 09.12.09, 16:14
      Witam!
      Mój synek chodzi do tego przedszkola od początku jego istnienia. I jak dla mnie
      to przedszkole jest rewelacyjne.
      Mały ciężko się aklimatyzował, ale wychowawczyni i pani dyrektor były bardzo
      pomocne. Pani Grażynka i pani Marta to pierwsze wychowawczynie mojego małego i
      najdłużej tam pracujące osoby. Obie panie mają niesamowitą cierpliwość i stoicki
      spokój. Potem pojawiła się nowa pani - pani Jola (ja cenią ta osobę za
      kompetencje i za chęci), która prowadzi grupę synka już 2 rok z rzędu. Mój mały
      jak wychodzi z przedszkola to mówi , że kocha swoje panie wszystkie. No i
      obecnie jest jeszcze pani Marzenka, która bije rekordy popularności wśród dzieci.
      Sale w przedszkolu są kolorowe. Na ścianach w salach, jak i w szatni wiszą prace
      przedszkolaków. Informacje odnośnie spotkań, wyjść, obiadów, zapobiegania
      chorobom wiszą w szatki napisane przystępnie i widocznie dla każdego rodzica.
      I co najważniejsze...każde dziecko jest traktowane indywidualnie. Nie ma "tzw
      spychologii stosowanej" - tzn, że wychowawczynie traktują każde dziecko i jego
      problemy indywidualnie i bardzo pomagają.
      Ja osobiście i moje dziecko polecamy to przedszkole
    • phi-ona Re: Przedszkole Kubuś i Tygrysek - proszę o opini 12.03.10, 12:25
      Witam,
      Do przedszkola prowadzam dziecko od września 2009. Moje uczucia nie są aż tak
      entuzjastyczne, jak poprzedniczek, a to zapewne wynika z faktu, że moje
      maleństwo chodzi do najmłodszej grupy i są tam troszeczkę inne Panie. Ich
      zdecydowanym minusem jest wiek, są za młode. Czuć i widać brak podejścia, brak
      jeszcze takiego doświadczenia. Nieraz słyszę w jaki sposób wita się wspominana
      wcześniej Pani Marzenka, a jak witają się z dziećmi od niechcenia młodsze Panie.
      Poza tym przedszkole kuleje pod względem kreatywności, zajęcia standardowe,
      wyjścia raz od wielkiego dzwonu, wszystkie dodatkowo płatne, w standardzie
      dzieci mają w zasadzie tylko gimnastykę i rytmikę. Pozostałe a więc: angielski,
      taniec, teatr i karate płatne 15zł/m-c ale nawet jak ich czasem nie ma, to nikt
      pieniążków nie zwraca. Posiłki płatne, obiad i śniadanie (chętni), a jak dziecko
      nie zje, to trudno, kasa leci w powietrze, bo menu czasem dorosłemu by nie
      podpasowało. Zaletą przedszkola jest: nowy budynek, cena niska jak na prywatne,
      dobra lokalizacja (z tym, że w zimie nie ma szans dojechać samochodem bo nikt
      nie odśnieża ulicy) i siła przyzywczajenia dziecka, które z miesiąca na miesiąc
      nie wyobraża sobie życia w innej grupie. Decyzja do wyboru, ale chyba warto
      pomyśleć nad DOBRYM publicznym.
      • cocci-nella Re: Przedszkole Kubuś i Tygrysek - proszę o opini 20.03.10, 21:05
        Jeżeli dziecko do pierwszego września ma ukończone 3 lata - jak będzie miało
        szczęście to zostanie przyjęte do państwowego przedszkola.
        A odnośnie obiadów - to zawsze można poprosić o zapakowanie tego co dziecko nie
        zje, do pojemniczka.
        Zaś jeśli chodzi o wychowawczynię to proponuję rozmowę jeśli masz jakieś
        wątpliwość - te panie są naprawdę bardzo otwarte.
    • hanka1978 Re: Przedszkole Kubuś i Tygrysek - proszę o opini 22.03.10, 11:59
      dziękuję za cenne informacje. Już i tak popij wodą, bo zapisałam mojego synka do
      tego przedszkola, na państwowe nie ma szans (we wrześniu będzie miał 2,7msc)
      mam nadzieję że nie będę żałować najbardziej mi odpowiada to, że jest mało
      dzieci w grupie,no i po drodze do pracy.
      pzdr hanka
      --
      pyszczek
        • cocci-nella Re: Przedszkole Kubuś i Tygrysek - proszę o opini 30.05.10, 11:10
          A błąd, trzeba było wejść dalej. Sale są kolorowe, odnowione w zeszłym roku przed 1 września. Mój synek chodzi tam od początku powstania tego istnienia, więc widzę i obserwuję zmiany w przedszkolu. Kadra i Pani Dyrektor co raz zmieniają i dodają kolory. Więc może powinnaś wejść, bo ja bym tak zrobiła.
          Obejrzyj plac zabaw i sale i sama zdecyduje - o ile będzie jeszcze miejsce.
          Odnośnie opłat to napisała to bardzo dokładnie "mysza08"
          Pozdrawiam i powodzenia

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka