Dodaj do ulubionych

Ranking na NAJLEPSZE przedszkole i żłobek. :)

21.10.08, 10:15
Wpisujcie proszę przedszkola i żłobki, które wg Was zasługują na
6+!!!!
Weźcie pod uwagę opiekę, zajęcia dodatkowe, spędzanie wolnego czasu
itp.
Obserwuj wątek
      • mameczko Re: Ranking na NAJLEPSZE przedszkole i żłobek. : 11.02.13, 18:00
        Opinie o przedszkolach są bardzo różne i trudno jest podjąć decyzję, szczególnie gdy ma się tam posłać ukochaną, jedyną córeczkę lub syneczka jedynaka. Ja najppierw wybrałam przedszkole prywatne (do państwowego trudno było wysłać trzylatka) Kubuś i Tygrysek, a po roku udało nam się dostać do państwowego. W obu przypadkach byliśmy zadowoleni, ale przy podejmowaniu decyzji brakowało nam opini o przedszkolach, którę są w naszej okolicy. Dlatego kochani rodzice, jeśli macie jakieś doświadczenia z przedszkolami (te miłe i te niepokojące) podzielcie się nimi z innymi rodzicami. Jest wiele miejsc, gdzie można to zrobić np. przedszkola.kilkulatki.pl , przedszkala.edu.pl możecie tak pomóc innym rodzicom w wyborze, a jak sami wiecie obecnie wybór nie jest łatwy, bo jest dużo przedszkoli prywatnych i się one bardzo od siebie różnią. smile
    • czarny.kimi Re: Ranking na NAJLEPSZE przedszkole i żłobek. : 22.10.08, 20:05
      Akademia Przedszkolaczka
      oferuje maluchom wszystko co najlepsze,kadra,materiały
      naukowe,nawet pościel do spania bardzo dobrej jakosci specjalnie
      zamówili,dodatkowo dzieciaczki zamiast kolorowych napojów i
      zasłodzonych herbat wolą pić wodę zródlaną firmy Nestle,której mają
      pod dostatkiem bez dodatkowych opłat rodziców.Polecam Akademię
      Przedszkolaczka!
      • beaaa Re: Ranking na NAJLEPSZE przedszkole i żłobek. : 24.10.08, 11:38
        No tak,

Ze strony internetowej Akademii Przedszkolaczka:
        czesne 350 zł, obiady w październiku 207 zł. Razem 557 zł.
        Oprócz tego opłaty za zajęcia dodatkowe.

W przedszkolu prywatnym, do którego chodzi moje dziecko i z którego jestem zadowolona - czesne i obiady razem w październiku 367 zł. W ramach opłat: j. franc. i rytmika.

Może Akademia Przedszkolaczka jest i dobra, ale za jaką cenę...?
        • czarny.kimi Re: Ranking na NAJLEPSZE przedszkole i żłobek. : 24.10.08, 16:30
          Różne są ceny w przedszkolach,Akademia Przedszkolaczka cieszy się
          popularnością wśród rodziców,nowoczesny standard,super kadra i
          wspaniała opieka.Oczywiście dla niektórych rodziców ceny mogą być
          wysokie ale w większości prywatnych przedszkoli są identyczne,jeżeli
          ktoś dysponuje mniejszą gotówką polecam Kubuś i Tygrysek prywatne
          przedszkole,opieka,kadra,wyżywienie na wysokim poziomie dodatkowo
          mają wspaniały plac zabaw.Polecam oba przedszkola które bardzo
          często odwiedzam,znam opinie rodziców i nie mają zastrzeżeń.
          Aha co do cen Akademia Maluszka to wydatek miesięczny ok. 700zł!
          Więc Akademia Przedszkolaczka jest do przyjęcia.
      • kornatim Re: Ranking na NAJLEPSZE przedszkole i żłobek. : 21.09.14, 18:18
        To brzmi jak post sponsorowany.... Woda firmy Nestle... .....Cz yli po prostu obrandowana przez zachodni koncern nasza zwykła Nałęczowianka, której skład jest prawie identyczny jak lubelska "bezfirmienna" kranówka ... Żenada ... Przepraszam, ale uprzejmie jeszcze zapytam - powietrzem jakiej firmy oddychają dzieci w tym przedszkolu ?
    • aniaz-1 Re: Ranking na NAJLEPSZE przedszkole i żłobek. : 29.10.08, 12:00
      Krol Macius na Zana!!! Polecam! Polecam! Polecam! Nie jest tanie +
      nam idzie duzo czasu i forsy na dojazd. Ale nie zrezygnujemy nawet
      jezeli nam zaproponuja cos za darmo. Swietni i kochajacy dzieci
      zawodowi pracownicy! Wiekszosc czasu dzieci przybywaja w obecnosci
      zawodowego psychologa (Pani Monika). Ciekawe i rozwijajace zajecia
      (umuzykalnienie, nauka gry na instrumenci i to dla najmniejszych
      tez, taniec i rytmika, i angielski). Dzieci jest malo i troske o
      nich slychac, widac i czuc. Nie boja sie trudych dzieci (takich jak
      moje). Moj potworek w ciagu 2 miesiecy rozwinal sie wiecej niz w
      ciagu ostatnich 2 lat! Progres jest we wszystkim: od mowienia po
      motoryke i zachowanie wobec rodzicow i obcych. Z trudnego nerwowego
      potwora, moja dziewczynka przeminila sie w ulozona i delikatna
      ksiezniczke! Najgorsze dla nas sa soboty i niedziele, kiedy ona musi
      sie meczyc w domu. Ona prosi sie do przedszkola i nie moze sie
      doczekac poniedzialku.
            • aniaz-1 Re: Ranking na NAJLEPSZE przedszkole i żłobek. : 05.11.08, 20:14
              Nie zauwazylas, ze w temacie o tych zlych przedszkolach, ze czarny-
              kimi napisal/a: "polecam Akademię Przedszkolaczka dlatego że mam
              porównanie gdyż regularnie odwiedzam różne przedszkola i mam
              porównanie...!Równie dobrze polecam Kubusia i Tygryska,wspaniałe
              przedszkole!"
              Dlatego tez pracownicy naszego (mam na mysle moja rodzine)
              ulubionego przedszkola pomysleli, iz czarny-kimi jest pania
              reklamujaca wode Nestle. Bo taka osoba chodzila po przedszkolach
              roznych. Jak wynikalo z odpowiedzi osoby, ktora reklamowala wode -
              to chyba pomylka.
              Swoja droga, to moje dziecko nie tylko nie placze przed, podczas,
              lub po przedskolu, lecz biegnie do niego z radoscia. Z ranka tylko o
              to i prosi. Dla mnie to wiele znaczy. I byc moze (nawet pewnie)
              gdzies znajdzie sie przedszkole lepsze od Akademii Malucha. Ale my
              juz eksperymentowac nie bedziemy. Nie ma sensu. Nie mysle tez, ze
              woda firmowa etc. moze decydowac o jakosci przedszkola.
        • aniutka99 Re: jeszcze co do prywatnych... 15.11.08, 16:41
          szukając we wrześniu przedszkola dla mojego niespełna 2,5-letniego synka,
          napisałam i zadzwoniłam do wielu przedszkoli prywatnych (o państwowym nie miałam
          co myśleć).
          tylko akademia malucha i przedszkolaczka mnie nie olały i odpisały (oddzwoniły).
          akademia przedszkolaczka napisała, mimo że nie mieli już miejsc. to świadczy o
          jakimś (dobrym) poziomie kultury.
          a np. takie przedszkole strumyk na Juranda - zachęca do kontaktu, a tak naprawdę
          ma ludzi w 4 literach.
          • aniutka99 Re: jeszcze co do prywatnych... 09.03.09, 14:28
            i przyszedł czas na Strumyk. ze względów lokalizacyjnych musieliśmy niestety
            zrezygnować z Akademii Malucha sad( na rzecz Strumyka (wygoda). muszę przyznać,
            że jak na pierwszy kontakt jestem mile zaskoczona (pomijając fakt, że w dalszym
            ciągu nie odpisali na moje dwa e-malie) smile
            młody dziś pierwszy dzień.
            także służę pomocą w odpowiedzi na pytania.
    • mojedziecko2 Re: Ranking na NAJLEPSZE przedszkole i żłobek. : 15.11.08, 14:19
      Polecam Akademię Przedszkolaczka(znam tą na ul.Startowej)Szeroki wybór zajęć
      dodatkowych,bardzo dobra opieka nad dzieckiem,miły i zawsze uśmiechnięty
      personel.Synek nie chce wychodzić z przedszkola do domu.Dzieci mają dużo
      atrakcji(ciekawe osoby,koncerty,samodzielne wypieki).Z prawdziwą przyjemnością
      zaprowadzam tam dziecko.
    • xdorkax Re: Ranking na NAJLEPSZE przedszkole i żłobek. : 21.11.08, 09:36
      czytam to forum od jakiegoś czasu i się zastanawiam czy nie powinien zostać
      zmieniony jego tytuł na - Prywatne Przedszkola i Żłobki - Lublin

chyba jednak taki tytuł byłby bardziej stosowny - bo albo rodzice, którzy
      posyłają swoje dzieci do państwowych przedszkoli nie mają dostępu do internetu
      (ja najwidoczniej jestem jedynym wyjątkiem od tej reguły), albo nie należą do
      kółka wzajemnej adoracji tego forum

kurcze, ludzie przecież w Lublinie istnieje mnóstwo państwowych przedszkoli - są
      te lepsze i te gorsze, ale w obu wątkach odnośnie oceny jakości przedszkoli
      (oraz w innych tematach forum)przerzucają się argumentami ludzie w jakiś tam
      sposób związani z prywatnymi placówkami

wiadomo, że każdy ma swoje powodu, dla których decyduje się posłać dziecko do
      prywatnego lub państwowego przedszkola - ale tutaj w ogóle temat państwowych
      przedszkoli jest pomijany, a wręcz nie istnieje

pozdrawiam
      zadowolona mama dziecka chodzącego do państwowego przedszkola smile
      • aniaz-1 Re: Ranking na NAJLEPSZE przedszkole i żłobek. : 21.11.08, 11:27
        Wiesz, ja bardzo chciałam oddać dziecko do jednego z państwowych co
        maja grupy według systemu Montessori (jedno na Weteranów, drugie na
        Lipowej). Próbowałam też coś znaleść na Czechowie obok nas. Niestety
        wróciliśmy do Polski w lipcu. I gdziebym sę nie zwróciła odpowiedź
        była jedna: "miejsc nie ma, proszę się zapisywać w kwietniu". A co ja
        miałam robić do kwietnia? Przez miesiąc dziecko chodziło do sąsiadki.
        Po tym nareszcie znalazłam Ak. Malucha. To chodzenie do prywatnych
        czasami nie jest z wyboru, ale z konieczności.
          • artistry1 Re: Ranking na NAJLEPSZE przedszkole i żłobek. : 28.12.08, 09:58
            co do żłobkówsmile
            Moja córa chodzi już rok do żłobka na Naukowskich. I powiem szczerze
            rewelacjasmile) Panie sa młode, pełne zapału i chęci do dzieci.córka to przylepa i
            bardzo je lubi. Panie zajmują sie dziećmi i nie słyszałam nigdy aby na sali był
            podniesiony głos przez Panie lub coś się złego działo. Zaznaczam, że moja córka
            przyjeżdza do złobka około 10 i jest chyba ostatnim lub prawie ostatnim
            dzieckiem jakie przychodzi do grupy. przez to mam oreintacje ze nie tylko pzy
            odbiorze i zabieraniu dzieci ( około 8 rano) panie są miłesmile co do innych
            żłóbków nie polecam na Wileńskiej. Przez miesiąc wakacyjny córka była w tym
            żłobku i panie maja serdecznie gdzies co dzieci robią. Są to w większości
            kobiety w wieku przed emerytalnym które juz sie chyba w tej pracy wypaliły.
            Dzieci zostawały wypuszczone na plac zabaw a panie siadały na stołeczkach/
            schodkach i peplały niewiele interesując se dziećmi. Pewnego dnia moja córka
            miała taką opaskę/chustkę na włosy, gdy ja mąż odbierał opaska nie była na
            włosach lecz na szyi- aż strach pomyśleć że mogłoby dziecko inne ja pociągnąć
            czy cos w tym stylu.
            pozdrawiam i czy wiecie coś na temat państwowych przedszkoli dla dzieci które są
            ok w obrębie czubów/ naukowskich/ lsm? bardzo proszę o radęsmile

Pomyśl tylko,że ten poranek nigdy wiecej nie wzejdzie.
            Paulinka
            • smgm Re: Ranking na NAJLEPSZE przedszkole i żłobek. : 29.01.09, 14:24
              bardzo niespodziewana sytuacja sprawiła, że moje dziecko trafiło do
              przedszkola "Mali Odkrywcy" i napewno zostanie tam, na najbliższe
              kilka lat. Jestem bardzo zadowolona z opieki i z tego, że
              przedszkole jest bardzo przestronne, posiada dwie duże sale:
              gimnastyczną i teatralną i panie bardzo nastawione na sugestie
              rodziców. Polecam!
              • uliss24 Re: Ranking na NAJLEPSZE przedszkole i żłobek. : 14.02.09, 20:53
                Patrze i widze wpisy o przedszkolach jedynie prywatnych, że są super. Poleciłabym przedszkole państwowe, które mój syn uważa ze jest super. Przedszkole nr 2 na Lawinowej na Czechowie. To już trzeci rok jego edukacji. Przesympatyczne panie (które są z nim od początku) które maja mnóstwo pomysłów. Zajęcia dodatkowe - podobnież jak w innych przedszkolach (angielski, rytmika, tańce, logopeda, gimnastyka korekcyjna- za dodatkowa opłatą)oraz religia , wycieczki, spotkania ze specjalistami(dla rodziców) etc. Mi, jako matce podoba się że to przedszkole współpracuje z rodzicem, nikt mnie nie traktuje jako intruza. Wiem co się z moim dzieckiem dzieje, co miał na angielskim, co na innych zajęciach. Oraz to, że dziecko traktowane jest z szacunkiem.
                Pozdrawiamsmile
              • sardynka1979 Re: Ranking na NAJLEPSZE przedszkole i żłobek. : 25.11.09, 12:31
                Ja też polecam żłobek na Nałkowskich. Mój synek chodzi tam od września (miał
                wtedy rok i dwa tygodnie) i jest zachwycony. Jak tylko go przebierzemy to zasuwa
                do sali aż świszczy. Bardzo lubi swoje opiekunki (ciocie), ładnie je i świetnie
                się rozwija. Uczy się korzystania z nocnika, samodzielnego jedzenia, ubierania i
                przede wszystkim jest coraz bardziej społeczny i samodzielny. Wahałam się między
                nianią, a żłobkiem i teraz wiem, że to był świetny wybór. Opiekunki są miłe,
                widać że lubią dzieci, na miejscu jest pielęgniarka, co chwilę zaglądają panie z
                kuchni albo od sprzątania. Bardzo fajna atmosfera.
      • xkasiaxxx3 Re: Ranking na NAJLEPSZE przedszkole i żłobek. : 27.02.09, 14:20
        Nie mam nic do panstwowych przedszkoli czy żłobków, ale osobiście
        zdecydowałam się też na prywatne, ponieważ w państwowym przedszkolu
        nie przyjmą mi 2,5 letniego dziecka , bo nie mają miejsc. Maluchy w
        grupie wiekowej 3 lata są przepełnione i jedyną opcją jest żłobek,
        ale mi szkoda posyłać dziecko do żłobka. Z uwagą obserwuję to forum,
        bo dziecko zapisałam do Akademii Przedszkolaczka na Startowej.
        Swojej opinii jeszcze nie mam, ale odniosłam bardzo przyjemne
        wrażenie, a i cenowo myślę, że placówka nie należy do najdroższych.
        A jeśli chodzi o opinie to będą gorsze i lepsze ile ludzi tyle też
        opinii, każdy może może mieć swój punkt widzenia. Pozdrawiam
    • igoretka4 Re: Ranking na NAJLEPSZE przedszkole i żłobek. : 17.03.09, 20:17
      Ja również w poszukiwaniu przedszkola trafiłam na przedszkole MALI
      ODKRYWCY . Jest to naprawdę przyjazne miejsce dla mojego maluszka.
      Opieka bardzo profesjonalna, panie miłe, dużo zajęć dodatkowych do
      wyboru, a przede wszystkim mają się gdzie odbywać, ponieważ są
      osobne przestronne sale do zajęć dodatkowych.
    • kaszczepanska Re: Ranking na NAJLEPSZE przedszkole i żłobek. : 06.05.09, 10:48
      Moim zdaniem Klub Super Malucha to żłobek na z ogromnym plusemsmile Posiadają
      dogodny i elastyczny czas opieki nad dzieckiem, istnieje możliwość wykupienia
      karnetów. Wraz ze wzrostem liczby dzieci zatrudniają dodatkowe opiekunki.
      Zapewniają wykwalifikowaną kadrę (psychologa, pedagogów). W odróżnieniu od
      żłobków publicznych każde dziecko traktowane jest indywidualnie, a cała
      organizacja nastawiona jest na potrzeby rodziców (np, stworzono baby hotel by
      rodzice mogli swobodnie wyjść wieczorem na kolację, do kina, czy wesele). Klub
      posiada nowatorski amerykański program rozwoju adaptowany do warunków polskich,
      a dodatkowo podejmuje współpracę kadrą naukową z University Of North California.
      Gwarantują stały monitoring rozwoju dziecka. Więcej na stronie www.super-maluch.pl
    • mchra Re: Ranking na NAJLEPSZE przedszkole i żłobek. : 17.06.09, 08:54
      Nie mam wielkiego doświadczenia jeśli chodzi o przedszkola a już na pewno o
      państwowych. Dużo dzieci moich znajomych chodzi do przedszkola państwowego Kubuś
      Puchatek i są naprawdę zadowoleni i bardzo chwalą. Ja się nie zdecydowałam ale
      podaję link do strony www.przedszkole33.com

Moje dzieci chodzą do prywatnego do "Akademii Przedszkolaczka". Chodziły na
      Popiełuszki ale, że Startowa jest bliżej domu to ich przeniosłam.

Nie wiem co pisać i jak bo wyjdzie, że jestem pracownikiem albo ktoś mnie
      podstawił. W skrócie to jestem zachwycona. I to wszystkim już od pierwszych
      minut kiedy przed zapisaniem dzieci rozmawiałam z Panią dyrektor.
      Nie oznacza to, że przedszkole jako instytucja czy już sami ludzie nie mają wad.
      Cóż jesteśmy tylko ludźmi
      A rzeczowo to:
      -wykwalifikowana kadra a przede wszystkim dziewczynom chce się pracować z
      dziećmi i robią to rewelacyjnie
      -dobry kontakt pomiędzy rodzicami a kadrą
      -naprawdę rodzinna atmosfera
      -bogaty wachlarz zajęć dodatkowych
      -dzieci dużo się uczą i robią dużo prac
      -opieka specjalistów (psycholog, logopeda)
      -dyrekcja otwarta na wszystkie sugestie
      -bardzo dobre warunki lokalowe

A co najważniejsze brane są pod uwagę indywidualne potrzeby dziecka

Jeżeli ktoś ma jakieś pytania proszę pisać - chętnie odpowiem
    • filipkafilipa Re: Ranking na NAJLEPSZE przedszkole i żłobek. : 09.03.11, 11:35
      Żłobek - tylko na Puławskiej
      Córcia chodzi tam drugi rok. Panie cudowne, Mała NIGDY mi niepłakała, ze nie che isc do żłobka.
      Panie znają wszystkie dzieci, wszystkich opiekunów, dzieci zawsze wychodządo domu czyste, wysiusiane. Pani Kierownik i cały bez wyjątku personel są oddane Maluchom.
      Dzieci wychodzą na dwór na zacieniony placyk pod złobkiem, dostają pyszne jedzonko, uczą się wielu piosenek i prostych ukł choreograficznych, które potem prezentują z okazji dnia babci i dziadka albo mamy i taty. Duma rozpiera.
      Wiem, ze nie jestem odosobniona w swej opinii wsród rodziców dzieci tam chodzących, bo wyraźnie rodzice podkreslają zasługi Pań na zebraniach i poprostu je chwalą.
      Załuję ze Córcia kończy karierę w tym złobku, w maju skonczy 3 latka mi czeka nas przedszkolesad

pozdrawiam wszystkie Panie ze żłobka na Puławskiej
    • bursztynek3 Re: Ranking na NAJLEPSZE przedszkole i żłobek. : 28.03.11, 21:09
      Polecam żłobek na Nałkowskich- po kilku wizytach w klubie dla dzieci widziałam, że Hanka jest zestresowana,po godzinnym pobycie w klubiku odbierałam ja z zapuchniętymi od płaczzu oczkami . A po pójściu do tego złobka jest zupełnie inaczej. Chodzi tam od 01 marca 011. panie są wspaniałe, Hanka bardzo je lubi, na pożegnanie zawsze robi papa, pomagają jej zjeść (od kiedy chodzi do złobka, nie pozwala sie karmić - sama chwyta widelec czy łyżkę i próbuje jeść, jeszcze nieporadnie, ale widac efekty smile ), dziecko wraca naprawdę wesołe

mimo, że nie jest on idealnie ulokowany, mamy po drodze Wileńską (tu byloby nam znacznie wygodniej), to już wiem, że jej nie przeniosę , jesli nawet zwolni sie miejsce.

od 01 marca wróciłam do pracy, siedzę ze spokojną głowa ,że dziecko ma naprawdę dobrą opiekę, polecam szczerze smile
    • marla2214 Re: Ranking na NAJLEPSZE przedszkole i żłobek. : 30.04.11, 20:04
      Klub Malucha „Kącik Smyka” jest placówką prywatną prowadzącą działalność opiekuńczo- wychowawczą dla dzieci od 6 miesięcy do 4 lat.
      Placówka jest czynna 12 miesięcy w roku, bez przerwy wakacyjnej.

Głównym założeniem Klubu jest profesjonalna opieka nad maluszkiem, pomaganie w procesie kształtowania charakteru, rozwijaniu samodzielności oraz umożliwienie wszechstronnego rozwoju zainteresowań i zdolności. Pragniemy stworzyć atmosferę ogniska domowego i jednocześnie zapewnić opiekę i edukację na jak najwyższym poziomie.
      Oferujemy:
      - opiekę całomiesięczną,
      - opiekę na godziny,
      - opiekę weekendową,
      - pobyt nocny,
      - przyjęcia okolicznościowe,
      - urodzinowe soboty i niedziele.

Uwaga Rodzice!!!
      Placówka jest czynna od poniedziałku do piatku od 6.30 do 17.00

TRWAJĄ ZAPISY!!!

Serdecznie zapraszamy na dni otwarte wraz z dziećmi 07.05.2011 r. (tj. sobota)

w godzinach 11-18 , ul. Eugeniusza Romera 47, Lublin

Rodziców zainteresowanych zapisaniem Swojej pociechy prosimy o kontakt.
      www.kacik-smyka.pl
      tel. 691 394 346
    • marla2214 Re: Ranking na NAJLEPSZE przedszkole i żłobek. : 30.04.11, 20:52
      Drodzy Rodzice!
      Klub Malucha „Kącik Smyka” jest placówką prywatną prowadzącą działalność opiekuńczo- wychowawczą dla dzieci od około roku do 4 lat.
      Placówka będzie czynna 12 miesięcy w roku, bez przerwy wakacyjnej.
      Głównym założeniem Klubu jest profesjonalna opieka nad maluszkiem, pomaganie w procesie kształtowania charakteru, rozwijaniu samodzielności oraz umożliwienie wszechstronnego rozwoju zainteresowań i zdolności. Pragniemy stworzyć atmosferę ogniska domowego i jednocześnie zapewnić opiekę i edukację na jak najwyższym poziomie.
      www.kacik-smyka.pl
    • berbec.lublin Re: Ranking na NAJLEPSZE przedszkole i żłobek. : 11.07.13, 11:55
      Szanowni Państwo,
      zapraszamy do nowootwartego żłobka w Lublinie. Żłobek „Berbeć” to placówka niepubliczna, która powstała w ramach projektu „Żłobek szansą na aktywność” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt skierowany jest do matek chcących powrócić na rynek pracy po przerwie związanej z urodzeniem bądź też wychowaniem dziecka zamieszkałych na terenie powiatu lubelskiego i miasta Lublin.
      Organem prowadzącym żłobek jest Stowarzyszenie „Triada”.
      Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, chcemy zapewnić swoim podopiecznym warunki zbliżone do domowych, dzięki stworzeniu odpowiedniej atmosfery. Ponadto pragniemy stymulować do całościowego rozwoju wykorzystując m.in.:
      - metodę globalnego czytania G. Domana, która może być stosowana u dzieci już od 6 mies. życia
      - dziecięcą matematykę E. Gruszczyk-Kolczyńskiej
      - gimnastykę mózgu według P. Dennisona
      - metody aktywne m.in. zabawy paluszkowe, fundamentalne angażujące zmysły dziecka
      - zajęcia umuzykalniające oparte na gimnastyce Kniessów
      - zabawy logopedyczne pobudzające do rozwoju mowy
      Zajęcia te prowadzone będą przez wysoko wykwalifikowaną kadrę opiekunów wspomaganą przez specjalistów z dziedziny psychologii, logopedii, pediatrii, rytmiki.
      Grupy żłobowe liczą od 10-15 os., co pozwala zarówno opiekunom i specjalistom na indywidualną pracę z dzieckiem.
      Do naszego żłobka zachęca również nieduża cena. Dzięki otrzymanemu wsparciu z EFS obniżono czesne do kwoty 550 zł/mies. W cenę tę wliczone zostały zarówno koszty wyżywienia jak i zajęć dodatkowych.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej: www.lubelskieberbecie.pl/
      Zapraszamy już w sierpniu na Dzień Otwarty! Szczegóły wkrótce.
      • matkapolka108 Re: Ranking na NAJLEPSZE przedszkole i żłobek. : 17.09.16, 16:25
        Szczerze odradzam. Dyrekcja nastawiona na wyciąganie jak największej kasy od rodziców, wymyśla sobie niestworzone koszty na które oczywiście nie ma rachunków. Moje dziecko było prześladowane z uwagi na to że nie je mięsa (posiadam nagrania z ukrytego dyktafonu). Wychowawczyni Monika w widoczny sposób ma problemy z nawiązywaniem dobrych relacji z dziećmi i nie ma oporów przed słownym wyszydzaniem ich. Oczywiście przy rodzicach wszyscy są nad wyraz poprawni, a za zamkniętymi drzwiami dzieje się masakra.
    • bianeczkaa Przedszkole 48 na Leonarda 21.04.15, 14:37
      Polecam to przedszkole. Chodzimy tam pierwszy rok. Opieka jest pierwsza klasa. Dzieci uwielbiają swoje panie, nie przypuszczałam, że pani z przedszkola może być takim autorytetem wink Dziecku poszło w mowie, ogólnie ogromny rozwój. Sale w większości duże i dobrze wyposażone. Jedzenie bardzo smaczne, panie nawet pieką dla dzieci ciasta - kuchnia na miejscu, dostawy żywności codziennie! Nic nie jest przetrzymywane. Co miesiąc w przedszkolu teatrzyk z filharmonii, częste wycieczki np do teatru, sporo zapraszanych gości. Dzieci biorą udział w przedstawieniach, uczą się piosenek, wierszyków. Córka bardzo chętnie chodzi tam i jak przychodzi weekend to jest zawiedziona, że musi zostać w domu wink Opłaty jak to w przedszkolu państwowym niewielkie, wiadomo, dochodzą wycieczki oraz wyprawka i rada rodziców po 100 zł (w sumie 200) ale można płacić ratalnie. Sporo zajęć dodatkowych. Rytmika, angielski, taniec, religia, chyba gimnastyka korekcyjna, sama już nie pamiętam, ale jest tego sporo, część bezpłatna. W wakacje budynek będzie solidnie remontowany, więc po wakacjach wracamy do odświeżonego przedszkola smile Z zewnątrz wygląda średnio, ale "nie szata zdobi..." wink Skromny plac zabaw, ale dzieci i tak są zadowolone. Jeszcze raz polecam smile
    • rodzic_strumyk Re: Ranking na NAJLEPSZE przedszkole i żłobek. : 21.09.16, 18:33

Moje dziecko chodzi do Strumyka już 3-ci rok i wręcz dopomina się, "kiedy wreszcie pójdę do przedszkola?"
      Gdyby miały miejsce opisywane przez "matkapolka108" wydarzenia - "masakra" na pewno było by to widoczne w zachowaniu mojego dziecka lub jego koleżanek i kolegów, z których rodzicami mam kontakt.
      Kasę widać, zainwestowaną w nowy plac zabaw dla dzieci i powiększoną bazę lokalową o nowe pomieszczenia.
      Ja polecam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka