Dodaj do ulubionych

Przedszkola "na godziny"

04.01.09, 18:39
miasta.gazeta.pl/lublin/1,35643,6106375,Dziecko_w_przedszkolu___a_licznik_bije.html

W Wy co o tym myslicie?
Paranoja!
Obserwuj wątek
    • aniutka99 Re: Przedszkola "na godziny" 05.01.09, 12:48
      chory pomysł uncertain
      • aniawwwwo Re: Przedszkola "na godziny" 07.01.09, 13:43
        witam zalezy co rozumiemy "na godziny" jeżeli system rozliczenia godzinowego ile
        godzin przebywa czy to że mogę zostawić maleństwo w przedszkolu np 2 razy w tyg
        po 5 godz nie zapisując go na cały miesiąc czy miejsce gdzie mogę zostawić
        dziecko pod opieką jak mam potrzebe zamiast wynajmowania obcej opiekunki na
        kilka godz szczerze to korzystam z takiej pomocy co prawda teraz zapisałam już
        na stałe ale wcześniej byliśmy w przedszkolu na godz to znaczy 2 godz dziennie w
        zajęciach dziecko powoli się zaklimatyzowało i teraz jest po 5-6 godz czasami
        dłużej i nie widzę w tym żadnej chorej syt nie rozumię ania99 o co chodzi co
        jest w tym chore
        • aniawwwwo Re: Przedszkola "na godziny" 07.01.09, 14:02
          Powiem wam jeszcze jak do takiego miejsca trafiłam: pracujemy wraz z mężem i
          wynajmujemy do naszej 3 letniej córeczki opiekunkę i pewnego wieczoru opiekunka
          dzwoni do nas że od jutra rezygnuje zaczeliśmy dzwonić szukać i trafiliśmy w
          internecie min na tym forum na placówkę która proponuje opiekę "na godziny"
          możemy zostawić maluszka na kilka godz i rzeczywiście najpierw były to kontrolne
          kilka godz potem stwierdziliśmy że nie kalkuluje nam się wynajmowanie opiekunki
          skoro o wiele taniej i pewniej możemy je zapisać na cały miesiąc zwykle tak się
          nie rozpisuje ale dzięki dyskusji na tym forum znalazłam miejsce z którego
          jestem zadowolona ale nie bede robić reklamy jak ktoś jest zainteresowany
          odpowiem prywatnie nie ma problemu Pozdrawiam
          ps. piszcie na forum, ktoś z tego skorzysta być może
          • aniutka99 Re: Przedszkola "na godziny" 07.01.09, 19:49
            no to chyba trzeba taić dane przedszkoli smile
            ja nie będę, i będę reklamowała Akademię Malucha, bo na to zasługują.
            dzisiaj po raz kolejny dowiedli, że są profesjonalistami. szczegóły na priv smile)

rozumiem, że pierwsze 5 godzin jest za totalną darmochę? bo jeżeli tak i nie
            będzie to koszt stały czyli tak jak teraz +jeszcze kasa na "nadgodziny", to masz
            rację: nie jest to chore. kwestia mojej błędnej interpretacji.
            • janeczka79 5 darmowych godzin!!! 08.01.09, 07:06
              Drodzy Rodzice - tzw 5 godzin, które jest darmowe, dotyczy TYLKO I
              WYŁACZNIE dzieci "zerówkowych"!!!
              • aniutka99 Re: 5 darmowych godzin!!! 08.01.09, 07:33
                dobrze, że wypowiedział się ktoś kompetentny w końcu smile
                • janeczka79 Re: 5 darmowych godzin!!! 08.01.09, 17:27
                  Nie wiem do końca jakie zabarwienie ma ta uwaga!!! (sarkazm?)
                  A za kompetentną się nie uważam, jedynie podaję info na świeżo po
                  zebraniu z dyrekcją...Ale...dziś juz mam ale, ponieważ własnie dziś
                  rozmawiałam z dyr. przedszkola gdzie chodzi syn i ta uważa, że
                  dotyczy to wszystkich grup...
                  • aniutka99 Re: 5 darmowych godzin!!! 08.01.09, 20:39
                    oj janeczka, chyba przewrażliwiona jesteś.
                    wypowiedź była szczera, bo chyba pracujesz w przedszkolu/szkole?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka