Dodaj do ulubionych

Poszukiwany zespół na żywo - wesele 6 maja 2017 r

20.09.16, 23:13
Witam,
poszukujemy zespołu na żywo z saksofonistą, na wesele jednodniowe 6 maja 2017 r. W repertuarze koniecznie musi się znaleźć muzyka disco polo :)
Pozdrawiamy
Obserwuj wątek
    • deno1993 Re: Poszukiwany zespół na żywo - wesele 6 maja 20 14.10.16, 19:53
      W nawiązaniu do oferty zachęcamdo skorzystania z usług zespołu AMD z Alwerni. Więcej informacji o zespole, jak również filmy z naszym udziałem w poniżej podanych linkach:
      www.planujemywesele.pl/36805-zespol-amd-6-cio-osobowy
      www.youtube.com/channel/UCeGTtGoRDrGlAVMGg-koFcA

W razie pytań pozostaję pod numerem telefonu 728-850-875. Pozdrawiam.
    • paula.xk8 Re: Poszukiwany zespół na żywo - wesele 6 maja 20 15.10.16, 12:38
      Witam.
      Polecam serdecznie zespół Level z Oświęcimia! Świetnych sześciu chłopaków. Oczywiście jest saksofon :-D
      levelzespol.pl/
      www.facebook.com/levelmuzyka
      www.youtube.com/watch?v=951_lfhhWfk
    • freshsound Re: Poszukiwany zespół na żywo - wesele 6 maja 20 20.10.16, 09:04
      Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą www.freshsound.pl
      Realizujemy repertuar dostosowany do imprezy oraz do potrzeb bawiących się gości.
      Zapraszam do posłuchania nas na żywo, na naszej próbie. Zainteresowanych prosimy o kontakt.

www.freshsound.pl
      emeil: freshsound@onet.pl
      tel. 666 558 572

• arius.zespol Re: Poszukiwany zespół na żywo - wesele 6 maja 20 02.11.16, 14:53
      Witamy Serdecznie,
      Zespół Muzyczny ARIUS kieruje do Państwa swoją ofertę oprawy muzycznej wesela. Zapewniamy, iż w naszym repertuarze znajdziecie Państwo zróżnicowane piosenki pod względem stylistycznym i językowym, a także zapewniamy profesjonalną oprawę konferansjerską i organizację zabaw.
      Gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.zespolarius.cba.pl oraz do współpracy.

Pozdrawiamy serdecznie
      Zespół Muzyczny ARIUS
    • peraglos Re: Poszukiwany zespół na żywo - wesele 6 maja 20 30.11.16, 10:09
      Myślę, że zespół Sonet, choć pochodzą z Sosnowca, sprawdziłby się super. Zespół znaleźliśmy w Internecie, byliśmy na próbie i nam się bardzo spodobał. Kompetentni ludzie, grają chyba wszystko o co ich się poprosi. Umieją zabawić gości - na naszym chyba wszyscy byli z bandu zadowoleni. Słuchaliśmy z narzeczoną wielu zespołów muzycznych, ale żaden nie przypadł nam tak do gustu jak ten, zarówno pod względem muzycznym, jak i artystycznym.
    • bere1991 Re: Poszukiwany zespół na żywo - wesele 6 maja 20 21.12.16, 12:10
      Potwierdzam zespół Sonet to istna "petarda". Goście okupowali parkiet do samego rana. Polecam sprawdzić ich twórczość w internecie.
    • gmskala Re: Poszukiwany zespół na żywo - wesele 6 maja 20 22.12.16, 21:34
      Grupa Muzyczna Skala to energetyczna wokalistka, instrumenty klawiszowe, akordeon, gitara, saksofon oraz dwa męskie wokale.
      Nie lubimy niedociągnięć i zbędnych przestojów, dlatego też nasze bloki muzyczne są tak długie, aby każdy mógł się dobrze wybawić, a przerwy krótkie, w których podczas biesiad, wesel (i na życzenie) gramy za stołami piosenki biesiadne z udziałem gości z towarzyszeniem akordeonu i saksofonu/gitary.
      Skala to grupa ludzi, którzy potrafią śpiewać delikatnie i subtelnie, ale potrafią też zaśpiewać z „powerem” - zależnie od okoliczności.
      Nasz repertuar sięga piosenek od lat ’70 i ’80 aż do aktualnych nowości z list przebojów, dzięki czemu z powodzeniem zabawimy gości w różnym wieku. Gramy niemal każdy gatunek muzyczny, a całość można określić jednym wspólnym mianownikiem „muzyki tanecznej”.
      Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą www.facebook.com/SkalaSwiecie/ oraz do kontaktu skala@firstoffice.pl gdzie chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Pozdrawiamy - Grupa Muzyczna Skala
    • djmosquito Re: Poszukiwany zespół na żywo - wesele 6 maja 20 27.12.16, 11:22
      ... a może jednak DJ?
      DJ Mosquito – DJ na wesele
      - kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu wesel
      - bogaty repertuar
      - zaskakujące, niebanalne zabawy i konkursy
      - riderowe nagłośnienie - klarowny dźwięk
      Więcej informacji o mnie oraz galerie FOTO i VIDEO na stronie: www.djnawesele.org.pl
      Kontakt ze mną:
      - tel: 602-302-301
      - formularz kontaktowy na stronie: www.djnawesele.org.pl
      - email: dj@djnawesele.org.pl
    • alicja991 Re: Poszukiwany zespół na żywo - wesele 6 maja 20 27.01.17, 14:14
      Nasze wesele zaliczam do bardzo udanych, w głównej mierze dzięki zespołowi Sonet, dobrze dobrany repertuar i profesjonalne oświetlenie robiło naprawdę fajny klimat do zabawy, polecam szukającym i nie zdecydowanym, pozdrowienia dla zespołu :)
    • lemixband Re: Poszukiwany zespół na żywo - wesele 6 maja 20 27.01.17, 15:24
      Witam,
      Jeśli Państwo nie zdecydowali się jeszcze na Zespół Muzyczny to zapraszam na stronę www.lemixband.pl oraz facebook Zespołu Lemix Band, gdzie znajdziecie liczne zdjęcia oraz filmy z imprez. Na zyvzenie posiadamy równie materiał filmowy z całości wesela do wglądu, wiec możemy przesłać pod wskazany adres. Serdecznie zapraszam do współpracy.
      Pozdrawiam,
      Marek Saxofonista
    • melo.nick Re: Poszukiwany zespół na żywo - wesele 6 maja 20 21.03.17, 09:12
      www.melonick.pl - idealnie pasujemy do Państwa kryteriów (wokal żeński + męski z saksofonem)!
    • pannamigotka221 Re: Poszukiwany zespół na żywo - wesele 6 maja 20 24.04.17, 12:22
      Polecam zespoł Sonet. Z pewnością zaspokoi Wasze oczekiwania.
    • magda1500 Re: Poszukiwany zespół na żywo - wesele 6 maja 20 24.04.17, 15:49
      Możesz znaleźć świetne zespoły na portalu weselnapolska.pl/ , duży wybór, ja tu znalazłam Dj'a :)
      • steffano1973 Re: Poszukiwany zespół na żywo - wesele 6 maja 20 01.06.17, 09:53
        Też polecam skorzystanie z Sonetu. Grają dobrze i ładnie. Co do repertuaru to też potwierdzam. Znają tyle rzeczy, że nie ważne o co się ich poprosi, to i tak zagrają. Raczej nie spotkałem ciekawiej brzmiącego zespołu niż oni. ;)
    • kingam733 Re: Poszukiwany zespół na żywo - wesele 6 maja 20 09.06.17, 10:07
      POLECAM ZESPÓŁ Sonet :-)
    • brykzosia Re: Poszukiwany zespół na żywo - wesele 6 maja 20 18.07.17, 11:24
      Pełen profesjonalizm, polecam bo naprawę warto, pozdrawiam. PS.Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy.Najlepszy zespół to Zespół Sonet
    • weronika.adamek Re: Poszukiwany zespół na żywo - wesele 6 maja 20 16.08.17, 10:37
      Wiem ,że to już po weselu ale może komuś się przyda Mam do zaproponowania rewelacyjny zespół Sonet . Grają extra, zabawa z nimi na weselu nie zna nudy parkiet zawsze pełny, bogaty repertuar serdecznie polecam
    • nadia.banaszek Re: Poszukiwany zespół na żywo - wesele 6 maja 20 16.10.17, 08:48
      Zespół SonetZabawa z nimi to sama przyjemność, Serdecznie polecam
    • w.bednarczyk Re: Poszukiwany zespół na żywo - wesele 6 maja 20 16.11.17, 09:09
      Zespół Sonet Dobry zespół, zabawa była przednia nikt sie nie nudził a co najwarzniejsze ani razu nie powtórzył sie ten sam grany kawałek. Polecam

• martamartulaka Re: Poszukiwany zespół na żywo - wesele 6 maja 20 08.12.17, 09:42
      SONET Najlepsi! Bezkonkurencyjni!!! Udana zabawa tylko i wyłącznie z zespołem SONET !!! Warto powierzyć imprezę swojego życie właśnie w ich ręce! SĄ NAJLEPSI!!!!!!!!! Polecamy z całego serducha!!!
    • tomek99mlodzian Re: Poszukiwany zespół na żywo - wesele 6 maja 20 31.01.18, 20:21
      www.sonet.vot.pl/ - gra na instrumentach, saksofon w roli głównej. 3 dżentelmenów w ekipie, dogadać się można w każdej kwestii, taki weselny boys band :D bardzo pozytywnie

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka