Dodaj do ulubionych

Alternatywna praca dla nauczyciela? zmiana pracy

18.02.20, 07:28
Witam,

Żona jest nauczycielem od 10 lat w Państwowych przedszkolach (wychowanie wczesnoszkolne i klasy 1-3) i od przynajmniej roku zastanawia się nad zmianą pracy lecz nie wiemy w jakim kierunku iść tak by może wykształcenie ewent. doświadczenie w pracy z dziećmi jej pomogło. Ma licencjat+magistra z wychowania wczesnoszkolnego + jakieś podyplomowe szkoły (m.in oligofrenopedagogika) Obecnie pracuje w przedszkolu w grupie z autystykami jako nauczyciel wspomagający. Chce zmienić pracę mimo, iż lubi pracę z dziećmi i jest w to bardzo zaangażowana (kreatywna) lecz niestety tym człowiek się nie wyżywi. Po ciut ponad 10 latach pracy ma ze wszystkimi dodatkami ok 2200zł na rękę miesięcznie i to ją mega dołuje ale i szkoda jej tych nie małych lat nauki i pracy.
Czy znacie jakieś zawody "pokrewne" ? może jakiś kurs/dokształcenie się ? jest bardzo zmotywowana na zmianę ale nie chce kolejnych 4-6 lat szkoły etc. ma 30 lat więc kawałek życia zawodowego przed nią jeszcze.

Dzięki za zaangażowanie i proszę nie hejtować , że super praca, mało godzin etc jak to media kreują w cale tak nie jest (nie rozwijając tematu bo nie ma sensu)
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka