Dodaj do ulubionych

Jakie Runy na początek?

15.05.07, 14:29
od dłuższego czasu myślę nad zamówieniem jakiejś książki z kartmi? co
proponujecie ?

pozdrawiam smile
Obserwuj wątek
    • ifyso Re: Jakie Runy na początek? 15.05.07, 14:47
      Witaj!

Chciałabym Ci polecić książki wraz z kartami:

- Maria Piasecka "Runy - Magiczny dar Odyna".
      Karty są malutkie, za to kolorowe. Fajnie symbol runy gra z kolorami.
      W treści jest o historii run, jest bardzo fajny i mądry fragment o wróżeniu,
      są znaczenia run, kilka rozkładów z przykładami interpetacji.

- Leszek Matela "Runy dla Ciebie". W komplecie są też karty. W treści fajny
      jest rozdział o naukowych badaniach oddzialywania energii kształtu run.
      Są też znaczenia run, wróżebne i te do rozwoju duchowego. Kilka rozkładów.
      Gimnastyka runiczna - układy ciała naśladujące symbole runiczne.

Pozdrawiam Cię cieplutko!!!!

• iguana1978 Re: Jakie Runy na początek? 16.05.07, 08:53
        ifyso napisała:

> - Leszek Matela "Runy dla Ciebie". W komplecie są też karty. W treści fajny
        > jest rozdział o naukowych badaniach oddzialywania energii kształtu run.
        > Są też znaczenia run, wróżebne i te do rozwoju duchowego. Kilka rozkładów.
        > Gimnastyka runiczna - układy ciała naśladujące symbole runiczne.
        >

zamówiłam jego książkę jakoś tak bardzie do mnie przemawia... pierwszymi
        doświadczeniami z tą pozycją na pewno z Wami się podzielę smile))

pozdrawiam słonecznie smile
        • ifyso Re: Jakie Runy na początek? 16.05.07, 09:05
          Runy przyszły do Ciebie. Pociągają Cię, ciekawią, jak napisałaś w jednym z
          postów. Nie ma przypadków. Czekamy na Twoje pierwsze wrażenia i doświdczenia z
          ksiązką Leszka Mateli,jeśli oczywiście poczujesz potrzebę podzielenia się nimi
          znami. Pozdrawiam!!! wink
    • pani.jazz Re: Jakie Runy na początek? 15.05.07, 21:49
      A myslalas o samodzielnym stworzeniu zestawu? Mozesz dlubac w drewnie, malowac na kamyczkach albo rysowac - zreszta co Ci tylkoprzyjdzie do glowy. To wspaniale doswiadczenie, bardzo energetyzujace i pouczajace.
      Ciekawskich zapraszam do przyjrzenia sie mojemu zestawowi tutaj: treemoon.blogspot.com/2007/01/rune-set.html smile

Z ksiazek polecam "Swiat run" Igora Warnecka i "Misterium run" A. A. Chrzanowskiej.
      Pierwsze to swietne i kompleksowe kompendium czlowieka bardzo doswiadczonego w pracy z runami i obdarzonego przy tym darem pisania. Czyta sie z przyjemnoscia i czesto sie wraca po drobne smaczki i olsnienia.
      Ksiazka Chrzanowskiej napisana jest w formie opowiesci o parze mlodych ludzi, ktorzy wraz z runami podazaja ku miejscu, w ktorym ich lud bedzie mogl bezpiecznie sie osiedlic. Kazdego dnia dziewczyna wyciaga jedna z run i odkrywa jej znaczenie. Bardzo przyjemna lektura.

Pozdrawiam,
      pani.jazz
      • ifyso Re: Jakie Runy na początek? 15.05.07, 22:12
        Zajrzałam. Bardzo ciepły jest Twój zestaw run. Z drewna bukowego uzyskałaś taki
        cudowny kolor...Sa cudowne!!!!
        Tak się cieszę, że jesteś tu z nami na forum.
        Jesteś moim natchnieniem pani.Jazz, pzyspieszę zbieranie kamyków. wink))

• pani.jazz Re: Jakie Runy na początek? 15.05.07, 22:33
          ifyso napisała:
          > Jesteś moim natchnieniem pani.Jazz, pzyspieszę zbieranie kamyków. wink))

Jak mi milo! smile) Powodzenia w zbieraniu kamykow zatem - i podziel sie z nami jakims zdjeciem, kiedy juz ukonczysz swoje runy smile.
    • pani.jazz Re: Jakie Runy na początek? 16.05.07, 21:11
      Mimo ze przede wszystkim jestem za tworzeniem wlasnych zestawow run, wpadlam po uszy w Wyrocznie Runiczna Haindl'a (Haindl Rune Oracle). Kilka kart mozecie zobaczyc tu: www.aeclectic.net/tarot/cards/haindl-runes-oracle/ . Jest dostepna na polskim rynku w dosc zawrotnej cenie (nie mniej niz 100 zl), ale mysle, ze warto. Klimat tych kart uwazam za zupelnie niesamowity i bardzo odpowiedni do pracy z runami.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka