Dodaj do ulubionych

Własnoręcznie zrobione Runy - pokażcie je:)

19.05.07, 13:49
Hej!

Tak sobie pomyślałem, że założe wątek w którym wkleimy zdjęcia naszych run. Szczególnie tych, które wykonaliśmy własnoręcznie. Jestem bardzo ciekaw Waszej twórczości smile

Tu fotki moich pierwszych Run zrobionych dawno dawno temu. Wypalane w drewienkach:
img145.imageshack.us/img145/1316/runysq2.jpg
img245.imageshack.us/img245/9572/runy2gr2.jpg
A tutaj zamieszczam moją pierwszą kartę-runę malowaną na podstawie Power of the Runes:
img242.imageshack.us/img242/898/fehueo6.jpg
Czekam na Wasze fotki i pozdrawiam cieplutko smile
Obserwuj wątek
    • krzys326 Re: Własnoręcznie zrobione Runy - pokażcie je:) 19.05.07, 13:55
      P.S.

Zapomniałem dodać, że na kartach będę zamieszczał widoczne na Runie Fehu symbole - i tak:
      1.Na górze z lewej cyfra odpowiadająca danej Runie (Fehu - 1)
      2.Na górze na środku faza księżyca odpowiadająca danej Runie (Fehu - pełnia)
      3.Na górze z prawej - litera odpowiadająca danej Runie (Fehu - F)
      4.Na dole z lewej znak Fehu.
      5.Na dole z prawej - Wielki Arkan Tarota odpowiadający danej Runie (Fehu - Papież)

Dodatkowo na dole napis Runy w kolorach, które odpowiadają danej Runie.

To tyle, przepraszam i pozdrawiam smile
    • wyrdlove Re: Własnoręcznie zrobione Runy - pokażcie je:) 19.05.07, 20:12
      Słuchaj Krzychu! Zmasakrowałes te runysmile Gratuluje cierpliwości. Ja rysowałam
      Je tylko na papierze sobie i znajomym i wieszaliśmy na suficiesmile Za to wszystkie
      skrypty wypróbowałam, np: na pracę, miłość, pieniądze...wszystkie się
      sprawdziły. Uwielbiam Talię The Powers of the Runes. Jest ślicznie namalowana.
      Pracuje z Nia ponad rok.Mówi sama za siebiesmileMam kolege w Jeleniej, który
      zajmuje się antykami i zrobił sam Runy dla Moniki Burzyńskiej. Są okrągłe. też
      wyryte w drewnie, ale zalane politurą.Uwielbiam Runy i rysuje skryptysmilePodobno
      lepiej do mnie przemawiają, ale z Tarotem mi jakos po drodze.
    • pani.jazz Re: Własnoręcznie zrobione Runy - pokażcie je:) 20.05.07, 11:44
      Pieknie namalowane Fehu smile. Zupelnie nie mam zdolnosci do laczenia kolorow, zazdroszcze. Sama wybieram jednak droge wypalania Run, wydaje mi sie to blizsze idei niz papier. Twoje Runy sa bardzo jasne i lekkie, musza dawac pozytywne wrozby. To sosna, prawda?

Moje runy sa tu: treemoon.blogspot.com/2007/01/rune-set.html . Zrobilam je z bukowych deseczek, nadalam im odpowiedni ksztalt, wypolerowalam papierem sciernym do gladkosci i zaolejowalam. Maja piekny kolor i sa bardzo charakterne, jestem z nich bardzo dumna smile. Czuje, ze czas zrobic kolejny zestaw, tym razem moze z galezi brzozy? Albo glogu. Ale chyba brzozy, brzoza jest lzejsza i przyjazniejsza smile.
      Tak naprawde, to najchetniej zrobilabym zestaw dla kogos, niekoniecznie dla siebie. Sprawiloby mi wielka przyjemnosc moc komus przekazac swoja prace, by sie nia cieszyl.

Pozdrawiam,
      pani.jazz
    • asmena37 Re: Własnoręcznie zrobione Runy - pokażcie je:) 11.06.07, 22:35
      img57.imageshack.us/img57/6029/dsc0098aqk8.jpg

Glina i dłuto.
      Włożyłam w to sporo pracy. Nie jest to dzieło sztuki, ale przynajmniej mam tę
      świadomość i poczucie, że to są całkowicie MOJE runy =) A to chyba najbardziej
      się liczy, nie? =) Żeby wiedzieć, że to właśnie TE runy =)
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka