Dodaj do ulubionych

Stare autobusy w ITS niedługo się rozlecą!

30.07.04, 19:43
Czy Zarząd Miasta nie może wygonić ITS oraz Michalczewskiego? To jeden wielki
syf! Przecież graty, które wyjeżdzają na ulice zasmradzają nasze Miasto.
Poprostu, się niedługo rozpadną! Michalczewski skupuje Ikarusy 280
z Warszawy, a te wyglądają jeszcze gorzej! Te jego autobusy są jednym wielkim
ZŁOMEM!!! Trzeba to zmienić! Już tak być nie może. Niech będzie jednego
zezłomowanego przewoźnika mniej!!! Do kiedy takie złomy będą wizytówką
naszego miasta?
Obserwuj wątek
    • best_seler Re: Stare autobusy w ITS niedługo się rozlecą! 10.08.04, 22:11
      cubix napisał:

> Czy Zarząd Miasta nie może wygonić ITS oraz Michalczewskiego? To jeden wielki
      > syf! Przecież graty, które wyjeżdzają na ulice zasmradzają nasze Miasto.
      > Poprostu, się niedługo rozpadną! Michalczewski skupuje Ikarusy 280
      > z Warszawy, a te wyglądają jeszcze gorzej! Te jego autobusy są jednym wielkim
      > ZŁOMEM!!! Trzeba to zmienić! Już tak być nie może. Niech będzie jednego
      > zezłomowanego przewoźnika mniej!!! Do kiedy takie złomy będą wizytówką
      > naszego miasta?

MPK też ma Ikarusy, jeszcze strasze i w gorszym stanie niż u Michalczewskiego,
      a nie narzekasz. Poza tym od września ITS wycofuje wszystkie Ikarusy. Many,
      które będa jeździć w zamian stoją już w bazie w Mleczkowie i własnie są
      malowane.
          • Gość: abc radomianka Re: Stare autobusy w ITS niedługo się rozlecą! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.10.04, 14:56
            Czy Ty kretynie nie widzisz co dzieje się w autobusach ITS-u jaki panuje tam
            smród spalin? Przejedź się kiedyś 3 lub 13 a będziesz się czuł jak w komorze
            gazowej. Ludzie mdleją w wyniku dużej ilości dymu i spalin w autobusach. Czy
            tego nikt naprawdę nie widzi? A jeżeli ktoś napisze prawde to zaraz te
            wypowiedzi są kasowane i znikają z forum.
            • Gość: Cubix Re: Stare autobusy w ITS niedługo się rozlecą! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.10.04, 14:59
              Gość portalu: abc radomianka napisał(a):

> Czy Ty kretynie nie widzisz co dzieje się w autobusach ITS-u jaki panuje tam
              > smród spalin? Przejedź się kiedyś 3 lub 13 a będziesz się czuł jak w komorze
              > gazowej. Ludzie mdleją w wyniku dużej ilości dymu i spalin w autobusach. Czy
              > tego nikt naprawdę nie widzi? A jeżeli ktoś napisze prawde to zaraz te
              > wypowiedzi są kasowane i znikają z forum.

Rzeczywiście muszę przyznać rację abc radomiance !
              best_selerze jesteś "KRETYNEM"!!! Unikam autobusów ITS. A ty pewnie nie!!!
              W autobusach ITS panuje BRÓD i SMRÓD!!! Nie da się wytrzymać w tych
              rozwalonych, zdezelowanych autobusach...

best_seler = KRETYN!!!
              • best_seler Re: Stare autobusy w ITS niedługo się rozlecą! 18.10.04, 20:03
                Gość portalu: abc radomianka napisał(a):

> Czy Ty kretynie nie widzisz co dzieje się w autobusach ITS-u jaki panuje tam
                > smród spalin? Przejedź się kiedyś 3 lub 13 a będziesz się czuł jak w komorze
                > gazowej. Ludzie mdleją w wyniku dużej ilości dymu i spalin w autobusach. Czy
                > tego nikt naprawdę nie widzi? A jeżeli ktoś napisze prawde to zaraz te
                > wypowiedzi są kasowane i znikają z forum.

>Rzeczywiście muszę przyznać rację abc radomiance !
                >best_selerze jesteś "KRETYNEM"!!! Unikam autobusów ITS. A ty pewnie nie!!!
                >W autobusach ITS panuje BRÓD i SMRÓD!!! Nie da się wytrzymać w tych
                >rozwalonych, zdezelowanych autobusach...
                >best_seler = KRETYN!!!

Widze, ze MPK przeszlo do kontrofensywy i to jakiej...
                Mam taka propozycje, zeby sie Pan/Pani przedstawila i napisala jaka funkcje
                pelni u przewoznika z Wjazdowej.
                W kazdym razie polecam tez uzywac jednego nicka, bo nikt tu nie jest debilem,
                zeby nie zgadnac, ze dwa posty z tego samego IP napisane w odstepie 3 minut
                wyszly spod jednej klawiatury.
                Poza tym, tak krytykuje Pan/Pani ITS za sprowadzanie do Radomia gruchotow, a o
                MPK zlego slowa. Przeciez MPK sprowadza uzywane autobusy (3 neoplany jezdza, 10
                jelczy wyjedzie w najblizszym czasie), a do tego posiada znacznie wiecej
                gruchotow, w ktorych smierdzi a takze sa niesprawne technicznie - przyklad
                ikarus 752, ktory ma uszkodzona skrzynie biegow, a caly czas jezdzi. Wiek
                pojazu: 21 lat (tymczasem w monografii MPK wydanej z okazji 50-lecia podano, ze
                zywotnosc autobusu to ok. 7 lat - wiec powinno sie zaczac wymieniac juz
                neoplany).

Kretyn serdecznie pzdrawia Pana/Pania najmmadrzejsza i zyczy jeszcze kilku lat
                takiej polityki w firmie, jaka stosuje sie teraz. Setnej rocznicy MPK na pewno
                nie doczekamy.
                • Gość: Cubix Re: Stare autobusy w ITS niedługo się rozlecą! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.04, 15:28
                  best_seler napisał(a):

> Widze, ze MPK przeszlo do kontrofensywy i to jakiej...
                  > Mam taka propozycje, zeby sie Pan/Pani przedstawila i napisala jaka funkcje
                  > pelni u przewoznika z Wjazdowej.
                  > W kazdym razie polecam tez uzywac jednego nicka, bo nikt tu nie jest debilem,
                  > zeby nie zgadnac, ze dwa posty z tego samego IP napisane w odstepie 3 minut
                  > wyszly spod jednej klawiatury.
                  > Poza tym, tak krytykuje Pan/Pani ITS za sprowadzanie do Radomia gruchotow,a o
                  > MPK zlego slowa.Przeciez MPK sprowadza uzywane autobusy (3 neoplany jezdza, 10
                  > jelczy wyjedzie w najblizszym czasie), a do tego posiada znacznie wiecej
                  > gruchotow, w ktorych smierdzi a takze sa niesprawne technicznie - przyklad
                  > ikarus 752, ktory ma uszkodzona skrzynie biegow, a caly czas jezdzi. Wiek
                  > pojazu:21 lat (tymczasem w monografii MPK wydanej z okazji 50-lecia podano, ze
                  > zywotnosc autobusu to ok. 7 lat - wiec powinno sie zaczac wymieniac juz
                  > neoplany).
                  > Kretyn serdecznie pzdrawia Pana/Pania najmmadrzejsza i zyczy jeszcze kilku lat
                  > takiej polityki w firmie,jaka stosuje sie teraz. Setnej rocznicy MPK na pewno
                  > nie doczekamy.

Kretynie, jak chcesz wiedzieć to jestem szybki pisacz. Nie będe używał tego
                  samego nicka, bo nie ja jestem: abc radomianka!!! Moja płeć to: mężczyzna!!! a
                  nie kobieta!
                  Wracam do rzeczy!
                  Jak chcesz wiedzieć, to żywotność autobusu nie jest to 7 lat, a ok. 10 lat.
                  Ponadto MPK jest o wiele bardziej lepsze, niż (...) ITS. Jak chcesz wiedzieć,
                  to że MPK sprowadza autobusy używane, to nie oznacza, że muszą być stare!!! ITS
                  jest do d...
                  MPK jest najlepsze!!!

P.S. best_seler = wielki kretyn!!!
                  • best_seler Re: Stare autobusy w ITS niedługo się rozlecą! 19.10.04, 16:24
                    >Kretynie, jak chcesz wiedzieć to jestem szybki pisacz. Nie będe używał tego
                    >samego nicka, bo nie ja jestem: abc radomianka!!! Moja płeć to: mężczyzna!!! a
                    >nie kobieta!

A był w tej bajce smok?

>Wracam do rzeczy!
                    >Jak chcesz wiedzieć, to żywotność autobusu nie jest to 7 lat, a ok. 10 lat.

"Tabor tramwajowy ma też dłuższą żywotność - autobus 5-8 lat"

"Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Radomiu 1954 - 2004" pod redakcją
                    Tadeusza Dyra, wyd. Autobusy sp. z o.o. Radom 2004

>Ponadto MPK jest o wiele bardziej lepsze, niż (...) ITS.

To zdanie tłumaczy wszystko.

>Jak chcesz wiedzieć,
                    >to że MPK sprowadza autobusy używane, to nie oznacza, że muszą być stare!!!
                    >ITS
                    >jest do d...
                    >MPK jest najlepsze!!!

Haha. Ostatnio sprowadzone autobusy używane to przegubowe Many i Neoplany
                    wyprodukowane w 1992 roku. Nowe? Już prawie druktornie przekroczyły okres
                    żywotności. ITS sprowadził takie same Many i nie rozumiem, dlaczego te
                    empekowskie są lepsze.

>P.S. best_seler = wielki kretyn!!!

Mi też jest bardzo miło.
                    • cubix Re: Stare autobusy w ITS niedługo się rozlecą! 30.10.04, 20:31
                      best_seler napisał:

> >Kretynie, jak chcesz wiedzieć to jestem szybki pisacz. Nie będe używał tego
                      > >samego nicka, bo nie ja jestem: abc radomianka!!! Moja płeć to: mężczyzna!!!
                      > >a nie kobieta!
                      >
                      > A był w tej bajce smok?
                      >
                      > >Wracam do rzeczy!
                      > >Jak chcesz wiedzieć, to żywotność autobusu nie jest to 7 lat, a ok. 10 lat.
                      >
                      >
                      > "Tabor tramwajowy ma też dłuższą żywotność - autobus 5-8 lat"
                      >
                      > "Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Radomiu 1954 - 2004" pod redakcją
                      > Tadeusza Dyra, wyd. Autobusy sp. z o.o. Radom 2004
                      >
                      > >Ponadto MPK jest o wiele bardziej lepsze, niż (...) ITS.
                      >
                      > To zdanie tłumaczy wszystko.
                      >
                      > >Jak chcesz wiedzieć,
                      > >to że MPK sprowadza autobusy używane, to nie oznacza, że muszą być stare!!!
                      >
                      > >ITS
                      > >jest do d...
                      > >MPK jest najlepsze!!!
                      >
                      > Haha. Ostatnio sprowadzone autobusy używane to przegubowe Many i Neoplany
                      > wyprodukowane w 1992 roku. Nowe? Już prawie druktornie przekroczyły okres
                      > żywotności. ITS sprowadził takie same Many i nie rozumiem, dlaczego te
                      > empekowskie są lepsze.
                      >
                      > >P.S. best_seler = wielki kretyn!!!
                      >
                      > Mi też jest bardzo miło.
                      >

Chcesz dostać odpowiedź na pytanie: Dlaczego te empekowskie są lepsze??? -
                      chodzi tu o autobusy używane... MPK wprowadza akcję odnowy taboru, więc jak nie
                      wiesz... to NIE PISZ!!! Ja poprostu dam przykład!!!
                      W sobotę (tj. 30.10.2004) jechałem 13
                      (Man ok. 10 letni) na Firlej Cmentarz, to przez ten autobus bolała mnie głowa
                      a potem jechałem Ikarusem 280 (ok. 18 letni) linia CM na Borki i nic mi nie
                      dolegało. Tak więc na ITS jestem uczulony jak na jakąś alergię...
                      Wniosek...
                      Bardziej wolę jechać 21 letnim Ikarusem 280 z MPK niż nowym autobusem ITS`u!!!

Więc...

best_seler = wielki, kretyński NIEUK!!!!! :)
                      • best_seler Re: Stare autobusy w ITS niedługo się rozlecą! 30.10.04, 20:51
                        Chcesz dostać odpowiedź na pytanie: Dlaczego te empekowskie są lepsze??? -
                        chodzi tu o autobusy używane... MPK wprowadza akcję odnowy taboru, więc jak nie
                        wiesz... to NIE PISZ!!! Ja poprostu dam przykład!!!

Ze jaka akcje? Mowisz moze o tych trzech wyremontowanych i kilku odmalowanych
                        ikarusach? Nie bede sie smial przez grzecznosc.

>W sobotę (tj. 30.10.2004) jechałem 13
                        >(Man ok. 10 letni) na Firlej Cmentarz, to przez ten autobus bolała mnie głowa
                        >a potem jechałem Ikarusem 280 (ok. 18 letni) linia CM na Borki i nic mi nie
                        >dolegało.

Ja tez jechalem dzis manem z ITS-u i iakrusem z MPK i po przejazdzce i jednym i
                        drugim nie bloala mnie glowa, ale
                        Jak jechalem Manem, to jechalems zybciej, bo kierowca nie mial problemow z
                        wrzucaniem kolejnych biegow, nad glowa nie ruszala mi sie szyba i nie mailem
                        wrazenia ze zaraz na mnie spadnie, siedzialem na wygodnym, miekkim siedzeniu a
                        nie plastikowaym krzesle...

Tak więc na ITS jestem uczulony jak na jakąś alergię...
                        Wniosek...
                        Bardziej wolę jechać 21 letnim Ikarusem 280 z MPK niż nowym autobusem ITS`u!!!

Ale jednak nie wszyscy maja ta alergie...

best_seler vs wielki, kretyński NIEUK!!!!! :)
            • Gość: M Re: Stare autobusy w ITS niedługo się rozlecą! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.02.06, 11:57
              Święta racja. Smród, potorny hałas i co najdziwniejsze-brak poręczy. Zwróćcie uwagę, w nowych busach jest sie czego złapać-bezpieczeństwo-a u Michalczewskiego jak w burdelu na wrotkach-jak zahamuje, to zupełnie niczym w naczepie do przewozu bydłą-lecisz człowieku na twarz albo wielkie baby na Ciebie.
              Gratulacjie i wyrazy szacunku dla firmy ZTM, która kupuje takie usługi.
      • Gość: Łuki Re: Stare autobusy w ITS niedługo się rozlecą! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.09.05, 19:32
        mimo wszystko mpk stara sie te stare autobusy utrzymywać w jak najlepszym stanie
        (wyświetlacze tras remonty kapitalne itd)a pan michalczewski sie wozi uzywanymi
        bo tak naprawde ma z 10 autobusów w radomiu kupionych fabrycznie nowych reszta
        zprowadzona z całego swiata.a po za tym nie podobają mi sie kolory niebiesko
        białe powinny być takie same jak ma MPK ładniej by to wygladało a nie jak w
        jakejs mioescinie każdy inny kolor.
        • Gość: empi Re: Stare autobusy w ITS niedługo się rozlecą! IP: *.udn.pl 13.11.04, 12:03
          Wszyscy jesteście śmieszni. ITS do końca roku skasuje wszystkie Ikarusy (już
          teraz 50% taboru ITS to autobusy niskopodłogowe, a większość wysokopodłogowych
          to kilkunastoletnie MANy SG242 i SG272). ITS większość Ikarusów kupił z Kapeny
          i KZNS, więc mogą pochodzić z różnych miast w Polsce, a z Warszawy na pewno
          jest tylko #30 i #47. Na 5 i 26 jeżdżą same MANy NL222, na 3 i 8 w większości
          (są tylko 4 krótkie Ikarusy, które albo stoją na zajezdni jako rezerwa, albo
          obsługują brygady szczytowe), na 13 już bardzo rzadko można zobaczyć Ikarusa
          (no bo po co, skoro są 3 MANY SG242, 3 SG272 i 3 Mercedesy O305G?). 280-tki też
          są szykowane do kasacji. Cubix powinin przede wszystkim pojeździć trochę
          radomskimi autobusami, a dopiero udzielać się w jakiejś dyskusji na ich temat.
          Większość osób nie ma tu zielonego pojęcia o komunikacji miejskiej - więc nie
          rozumiem skąd się biorą te wszystkie posty. Cubix raz w życiu przejechał się
          pewnie linią 8, akurat podjechał #24, no i biedny ma uraz do końca życia. Po
          prostu żałosne...
        • ikarus_ik160p Ikarusy w ITS Michalczewski. 06.07.05, 22:45
          Gość portalu: Cubix napisał(a):

> Hej ty Ustronianinie!! Ty jesteś w błędzie!! Ikarusy były sprowadzone z
          > Warszawy a nie z Legnicy. Więc pisz prawdziwe rzeczy!!!

Większość Ikarusów 280 zostało kupionych od MZA Sp. z o.o. z Warszawy
          [ www.mza.waw.pl ]. Warto też dodać, że MZA sprzedają wyłącznie te wozy, które
          są przeznaczone na złom. Z MZA do ITS trafiło w 2002 roku co najmniej
          kilkanaście Ikarusów 280, np. wozy nr: 2571, 2572, 2573, 2584, 2900.
          • Gość: pasazer Re: Ikarusy w ITS Michalczewski. IP: *.kielce.net.pl 10.07.05, 09:33
            >Większość Ikarusów 280 zostało kupionych od MZA Sp. z o.o. z Warszawy
            [ www.mza.waw.pl ]. Warto też dodać, że MZA sprzedają wyłącznie te wozy, które
            są przeznaczone na złom. Z MZA do ITS trafiło w 2002 roku co najmniej
            kilkanaście Ikarusów 280, np. wozy nr: 2571, 2572, 2573, 2584, 2900.

Tylko zaden z nich nie wyjechal na ulice Radomia! Zostaly odremontowane na
            bazie w Mleczkowie a potem sprzedane za wschodnia granice. To tylko taki
            istotny szczegol! A poza tym do konca wakacji w ITS ma nie byc juz zadnych
            ikarusow.
            • red122 Ikarusy w ITS Michalczewski. 10.07.05, 23:18
              Gość portalu: pasazer napisał(a):

> >Większość Ikarusów 280 zostało kupionych od MZA Sp. z o.o. z Warszawy
              > [ www.mza.waw.pl ]. Warto też dodać, że MZA sprzedają wyłącznie te wozy,
              które
              > są przeznaczone na złom. Z MZA do ITS trafiło w 2002 roku co najmniej
              > kilkanaście Ikarusów 280, np. wozy nr: 2571, 2572, 2573, 2584, 2900.
              >
              > Tylko zaden z nich nie wyjechal na ulice Radomia! Zostaly odremontowane na
              > bazie w Mleczkowie a potem sprzedane za wschodnia granice. To tylko taki
              > istotny szczegol! A poza tym do konca wakacji w ITS ma nie byc juz zadnych
              > ikarusow.

Moim zdaniem nie masz racji. Dowód: wejdź na stronę:
              www.przegubowiec.rulez.pl/foto/sprzed/menu900-2001.htm
                • best_seler Re: Ikarusy w ITS Michalczewski. 07.10.05, 21:08
                  Skoro dyskusja zostala wznowiona, polecam przyjrzec sie taborowi ITS po roku.
                  Na ulice miasta wyjechalo 5 krotkich niskopodlogowych Manow, a ciagu
                  najblizszych kilku dni wyjedzie niski przegubowiec. A w MPK co? Nic. Jeden
                  przegubowy neoplan z 1992 roku, przy takiej ilosci autobusow. No, ale pojawi
                  sie jeszcze jeden - dwunastoletni jelcz, ex. MZK torun, ktory nie jest nawet
                  nieskopodlogowy...
                  • gregory_z_radomia Re: Ikarusy w ITS Michalczewski. 08.10.05, 22:39
                    Jeśli sie nie myle to w MPK przegubowych neoplanów z 1992 roku (N4021) jest 4
                    (893,894,895,896), do tego należy doliczyć ciągle psujące się 3 many NG272,
                    więc razem mamy 7 niskich przegubów. A co do ITS, zgadzam się że w ciągu roku
                    znacząco poprawili swój tabor.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka