Dodaj do ulubionych

Radomskie prywatne strzeżone(?) parkingi...zgroza!

IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 12.10.04, 15:17
Jakie sa wasze wrażenia z parkowania samochodów na prywatnych strzeżonych
parkingach w Radomiu?
Którym można ufać, a które należy omijać?
Osobiście ostrzegam wszystkich przed parkingiem na ul. Okulickiego w pobliżu
skrzyżowania z ul. Czarnieckiego. Ciecie w nocy śpią albo są nawaleni. A
niech się coś stanie z zaparkowanym autem to nic nie uzyskacie od właściciela
parkingu. Opowiadali mi znajomi, którzy tam parkowali samochód, że ktoś im na
parkingu zarysował auto, a właściciel się wypiął na nich i nie poczuwa się do
odpowiedzialności. Stróż nic nie wie bo pijany spał. Podobno zaden parking w
Radomiu nie ma solidnego ubezpieczenia na wypadek uszkodzenia bądź kradzierzy
parkowanych tam pojazdów. Pozostaje w razie problemów tylko droga sądowa, ale
to potrafi się ciagnać latami. I na tym bazuja nieuczciwi właściciele czy
ajenci takich parkingów. Zgroza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A więc jako pierwszy na czarną listę wpisuję parking strzeżony (?) przu ul
Okulickiego 81a.
Proszę o podawanie waszych spostrzeżeń i opinii na ten temat, może to coś
zmieni lub pomoże wybrać dobre parkingi.
Obserwuj wątek
    • Gość: Wynajmujacy Re: Radomskie prywatne strzeżone(?) parkingi...zg IP: *.udn.pl 12.10.04, 17:41
      Nie jest lepiej na parkingu strzezonym przy ul.Zbrowskiego na wprost Urzedu
      Skarbowego.Prywatny wlasciciel tylko siedzi i toleruje pojakow ktorzy
      codziennie degustuja alkohol w samochodach dostawczych.Ocena 2 z plusem.
      • Gość: parkujący Re: Radomskie prywatne strzeżone(?) parkingi...zg IP: 193.111.144.* 14.10.04, 01:22
        Ja polecam parking na Orląt Lwowskich (konkurencja dla tych opojów ze
        Zbrowskiego) super obsługa, mili i zawsze chętni do pomocy panowie. Na zimę
        dysponują aparatem rozruchowym, wyłożone szczotki i zdrapki do śniegu. Szczerze
        polecam!
        • Gość: parkujący Re: Radomskie prywatne strzeżone(?) parkingi...zg IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 15.10.04, 20:40
          A co na innych parkingach? Mamy tu opinie o dwóch złych i jednym dobrym, a co
          na to inni parkujący?
          Parking na "5":
          1. parking na Orląt Lwowskich.
          Czarna lista:
          1. parking Okulickiego 81a,
          2. Parking vis a vis Urzędu Skarbowego.
          Pomagamy sobie wzajemnie tworząc takie listy. Zapraszam innych do wyrazania
          opinii na plus i minus.
          • Gość: nowicjusz Re: Radomskie prywatne strzeżone(?) parkingi...zg IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 16.10.04, 20:10
            Ja parkuję na rogu Kusocińskiego i Warszawskiej. W ubiegłym tygodniu ktoś
            walnął mi nowiutki samochód - błotnik do lakierowania, zderzak do wymiany.
            Panowie z obsługi bardzo mi współczuli, ale... to nie stało się u nich. Nikomu
            tego parkingu nie polecam.
            • Gość: parkowacz Re: Radomskie prywatne strzeżone(?) parkingi...zg IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.10.04, 21:30
              ja dokładam ocenę pozytywną parkingu strzeżonego koło auli politechniki
              radomskiej. parkuje tam już drugi rok i nie mam większych zastrzeżeń, mało
              tego - pilnujący obserują samochód i zwracaja uwagę na np. zepsute światło
              stopu (mnie się tak zdarzyło). Nigdy też nie złapałem ich na "łykaniu" lub
              spaniu w nocy, a wyjeżdzam o różnych porach. Plusem są dodatkowo 3 psy -
              słychac je na całym osiedlu.
              Drugi parking, który mogę polecić, a na którym parkowałem tez przez dłuzszy
              czas to parking za hipernovą - co prawda kiepski dojazd z obydwu stron, ale
              spokojnie i bezpiecznie.

Żeby nie mówić w samych superlatywach - mankamentem takich parkingów jest zima:
              tylko raz na śląsku spotkałem się z sytuacją, gdy obsługa uzgadniała
              przeparkowywanie aut i zwalnianie miejsc celem mechanicznego odśnieżenia
              miejsc. Duży plus. W radomiu najczęściej jest do wypożyczenia szufla.
              Ograniczają się głównie do alejek wjazdowych.
      • Gość: olo Re: Radomskie prywatne strzeżone(?) parkingi...zg IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.05, 14:05
        Zgadzam się z panem.Własciciel tego parkingu to kawał chama .Nie uznaje
        inwalidzkich kart parkingowych,niewłaściwie odnosi się do kierowców,jest
        bardzo aroganci i chamski.Na zwróconą uwagę odpowiedział że mu można naskoczyć
        na czubek ''fiuta"Prywatne parkingi winni prowadzić ludzie z odrobiną kultury
        osobistej a nie jak ten typ.Takich parkingów jest więcej w naszym mieście.
    • Gość: BoB Re: Radomskie prywatne strzeżone(?) parkingi...zg IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 16.10.04, 22:59
      Parking pomiędzy Gagrina a Jana Pawła II. Właściciel p. Grzyb. Czysto, zimą
      zawsze odśnieżone stanowiska!!! Zadbany prawie do przesady ;-). Pięknie
      oświetlony. Szlaban z przebijaczem.

Duża 5 z plusem. Polecam

BoB

P.S. Dwóch starszych panów jest OK. Natomiast 2 młodszych - no cóż trochę na
      bakier z kulturą osobistą, ale jeszcze ujdzie.

P.S.2 Właściciel ZAWSZE odpowiada dwa razy, tzn. ja mu "Dzień dobry", a on mnie
      "Dzień dobry, dzień dobry". Trochę zabawne, ale jakże miłe.

P.S.3 Wielkie podziękowania dla p. Grzyba za pomoc w dożywianiu dzieci z
      pobliskiego gimanzjum
      • Gość: JP Re: Radomskie prywatne strzeżone(?) parkingi...zg IP: *.radom.sdi.tpnet.pl 18.10.04, 20:48
        > Parking pomiędzy Gagrina a Jana Pawła II. Właściciel p. Grzyb. Czysto, zimą
        > zawsze odśnieżone stanowiska!!! Zadbany prawie do przesady ;-). Pięknie
        > oświetlony. Szlaban z przebijaczem.

Zgadzam sie w 100% - parking super!

> P.S. Dwóch starszych panów jest OK. Natomiast 2 młodszych - no cóż trochę na
        > bakier z kulturą osobistą, ale jeszcze ujdzie.

Nie zauwazylem, parkuje tam od ponad roku - wszyscy bardzo kulturalni :)

> P.S.2 Właściciel ZAWSZE odpowiada dwa razy

To zauwazylem :)

• Gość: Dug Holiday Re: Radomskie prywatne strzeżone(?) parkingi...zg IP: *.udn.pl 21.11.04, 20:11
          Parking u p. Grzyba--zgadzam się w 100 % z przedmówcami.No i ten mikroklimat na
          wiosnę.Nie wiem czy gdziekolwiek w Radomiu jest piękniejszy żywopłot i
          roślinność
      • Gość: Kierowca bombowca Re: Radomskie prywatne strzeżone(?) parkingi...zg IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.11.04, 11:17
        Rzeczywiście - parking z prawdziwego zdarzenia, a nie jakaś prowizorka jakich
        wiele w Radomiu.

Jedeny zgrzyt jak do tej pory, to przyłapanie jednegoz pilnujących na spaniu.
        Nawet nie wiedział, że wjechałem na parking.
        • Gość: Seba1982 Re: Radomskie prywatne strzeżone(?) parkingi...zg IP: *.184.188.132.ipv4.supernova.orange.pl 07.01.18, 09:49
          Ile kosztuje miesieczny abonament

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka