Dodaj do ulubionych

Szukam opiekunkę/ pomoc domowom w poblżu Dortmundu

17.10.09, 01:49
Hallo,
szukam dla mojej 79 letniej chorej matki miłą i szczerą opiekunkę/ pomoc domowom.
Mieszkamy w Niemczech w poblżu Dortmundu.
Matka umie jeszcze bardzo pomału chodzić. Mówi po polsku.
Do spania istnieje wolny pokój.
Saintteressowane Panie proszę informacje o doświdczeniu, wieku i oczywiscie
wysokośći wynagrodzenia.

mail kontakt: photomatic@web.de

Dziękuję

Pozdrawiam

Joachim D.
Obserwuj wątek
    • 2manekin Re: Szukam opiekunkę/ pomoc domowom w poblżu Dort 04.11.09, 11:04
      WITAM!
      NIE WIEM ZVY OFERTA PRACY JEST JESCZE AKTUALNA. JEŚLI TAK
      TO BYŁABYM ZAINTERESOWANA. KILKA SŁÓW O SOBIE. MAM 42 LATA,
      WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE PEDAGOGICZNE. PRACOWAŁAM W KANADZIE JAKO
      OPIEKUNKA , POMOC DOMOWA. JESTEM OSOBĄ DYSPOZYCYJNĄ OD ZARAZ.
      MOIM JEDYNYM PROBLEMEM JEST NIE ZNAJOMOŚC JĘZYKAQ NIEMIECKIEGO.
      PENSJA TO 1200 EURO.
      POZDRAWIAM
      OLA
    • stokrotka13-ka Re: Szukam opiekunkę/ pomoc domowom w poblżu Dort 05.11.09, 13:40
      Jestem 56 letnią emerytką i bardzo bym chciała podjąć pracę przy opiece nad osobą starszą w Niemczech.
      Jestem osobą uczciwą, pracowitą, czystą i bardzo lubię opiekować się kimś, dbać o dom i potrzeby domowników. Język niemiecki znam na poziomie podstawowym i staram się ciągle poszerzać znajomość potrzebnych słówek przy pracy jaką chciałabym podjąć.
      mail kontakt: ms280653@tltn.pl
      • danutagrabowska1966 Re: Szukam opiekunkę/ pomoc domowom w poblżu Dort 13.01.10, 20:44
        Witam.
        Jestem zainteresowana pracą u pani, pracowałam 18 miesięcy w Niemczech jako
        opiekunka i pomoc domowa, prowadziłam też i ogród z czego podopieczna była
        zadowolona posiadam też opinie "bdb" Moje wynagrodzenie tam wynosiło 1400 Euro
        +koszty przejazdu. Ale ta sprawa jest do rozwiązania. Bardzo mi zależy na tej
        pracy i proszę o kontakt.
        Kom.694815009
        Tel.2967491
        Pozdrawiam
    • wnowottna Re: Szukam opiekunkę/ pomoc domowom w poblżu Dort 16.01.10, 17:33
      Jeśli oferta jest aktualna,to jestem zainteresowana.Jestem nauczycielką na
      wcześniejszej emeryturze,mam 52 lata,bardzo lubię gotować,piec,wykonywać
      wszelkie prace związane z gospodarstwem domowym,dbać o ogród.Opiekowałam się już
      ok. 1 rok Panią 94-letnią,chorą na Altzheimera,mój niemiecki jest słaby,ale nie
      miałam problemów z porozumiewaniem się.Proszę o kontakt-tel.+48756491767
    • h.dygas55 Re: Szukam opiekunkę/ pomoc domowom w poblżu Dort 27.07.13, 14:18
      Witam Pana
      W związku z tym że język niemiecki znam z pojedynczych słów i mimo że wciąż sie uczę to rozmowa jeszcze jest poza moim zasięgiem.Była by to dla mnie szansa i korzyść obopólna ,ponieważ Pana Mama jest polskojęzyczna,pomogłaby mi w nauce a ja w serdecznej opiece.
      Mam 55 lat,bez nałogów,z prawem jazdy.Jestem zdrowa, pełna pozytywnej energii i empatii.
      Całe dorosłe życie opiekowałam się Mamą ,która odeszła rok temu w wieku 92 lat stą znam obowiązki związane z podeszłym wiekiem.Jestem w pełni dyspozycyjna do dłuższego wyjazdu.
      Polecam sie serdecznie
      Henryka Dygas
    • ewamaria56 Re: Szukam opiekunkę/ pomoc domowom w poblżu Dort 27.07.13, 20:01
      w obecnej chwili, jestem w Ladzbergu. Od 2 miesiecy opiekuje ,sie nie chodzaca pania Erna Szwab ,Wracam do polski do domu 15sierpnia 2013. Mam doswiadcienie w opiece .Wlasnym ojcem chorym na raka ...umarl82 lata.Oraz mlodziencem z gozem mozgu w Hamburgu ok 6 miesiecy. Szukam nowej podopiecznej ...i uczciwej rodziny.Mam 57 lat dorosle corki jedna studia zaczyna w pazdzierniku.Wiec wiadomo ze potrzebne sa pieniadze na utrzymanie i studia. Nie mam innych zobowiazan. Jestem komunikatywna i asertywna ,lubie swoja prace . mieszkam w Szczecinie. Prosze o odpowiedz! pozdrawiam.
    • antosia11 Re: Szukam opiekunkę/ pomoc domowom w poblżu Dort 02.08.13, 16:19
      photomatic napisał:

> Hallo,
      > szukam dla mojej 79 letniej chorej matki miłą i szczerą opiekunkę/ pomoc domowo
      > m.
      > Mieszkamy w Niemczech w poblżu Dortmundu.
      > Matka umie jeszcze bardzo pomału chodzić. Mówi po polsku.
      > Do spania istnieje wolny pokój.
      > Saintteressowane Panie proszę informacje o doświdczeniu, wieku i oczywiscie
      > wysokośći wynagrodzenia.
      >
      > mail kontakt: photomatic@web.de
      >
      > Dziękuję
      >
      >
      > Pozdrawiam
      >
      > Joachim D.
    • goska22121964 Re: Szukam opiekunkę/ pomoc domowom w poblżu Dort 03.08.13, 11:56
      Witam!
      Mam na imię Małgorzata mam 49 lat. Moje doświadczenie w kontakcie ze starszymi i schorowanymi osobami to 27 lat pracy przy rehabilitacji w Uzdrowisku w Szczawnie-Zdroju(miejscowość znajdująca się koło Wałbrzycha). Ze względu na likwidację stanowisk pracy zostałam zwolniona czego bardzo żałuję, bo praca ta sprawiała mi dużo przyjemności i satysfakcji. Jestem osobą komunikatywną i lubię pomagać innym. Wynagrodzenie w wysokości 1000 € + koszty transportu 120 € całkowicie mnie zadowolą.
      • gabi683 Re: Szukam opiekunkę/ pomoc domowom w poblżu Dort 12.08.13, 10:38
        goska22121964 napisał(a):

> Witam!
        > Mam na imię Małgorzata mam 49 lat. Moje doświadczenie w kontakcie ze starszymi
        > i schorowanymi osobami to 27 lat pracy przy rehabilitacji w Uzdrowisku w Szczaw
        > nie-Zdroju(miejscowość znajdująca się koło Wałbrzycha). Ze względu na likwidacj
        > ę stanowisk pracy zostałam zwolniona czego bardzo żałuję, bo praca ta sprawiała
        > mi dużo przyjemności i satysfakcji. Jestem osobą komunikatywną i lubię pomagać
        > innym. Wynagrodzenie w wysokości 1000 € + koszty transportu 120 €
        > całkowicie mnie zadowolą.

O matko ty o tej stawce tak poważnie !Kobieto nie poniżaj się
    • kazia275 Re: Szukam opiekunkę/ pomoc domowom w poblżu Dort 19.09.13, 08:47
      witam mam na imie Kazimiera mam 53lata pracowałam w niemczech 4lata Frotenchauzen jako opiekunka przy babci Demencja opiekowałam się całym domem robilam zakupy EDEKA JESTEM SIOSTROM PCK ale babcia mi zmarla ta praca była na czarno i unikam zatrudnienia przez firmy to jest horor ja zarabiałam 1200 euro i dostawalam zwrot za bus ale możemy sie dogadac nie ma problemu jeżeli jest to aktualne proszem o tel.329794616.kom.511625802.Pozdrawiam
    • ona49wawa Re: Szukam opiekunkę/ pomoc domowom w poblżu Dort 01.11.13, 11:50
      Dzień dobry.
      Jestem 49 latką która całe życie zajmuje się pomocą innym ludziom.Jestem ciepłą miłą i dobra osobą.Mam serce dla innych,troskliwa,opiekuńcza.Mam doświadczenie w pracy jako pomoc domowa ,jak również jako opiekun Osób starszych.Podopieczni zawsze byli z mojej pracy zadowoleni,byli dla mnie jak rodzina.Posiadam referencje od osób prywatnych jak również z Ag.Opieka I Zaufanie z którą współpracuję.
      Moim marzeniem jest wyjazd do Niemiec.Zaczęłam naukę języka jednak to za mało, by się nim komunikować
      Będę szczerze wdzięczna za możliwość pracy.
      Pensja to 500-600 euro.
      Nie mam w kraju zobowiązań,mogę wyjechać w każdej chwili.
      Ciepło pozdrawiam.
      Maria Budzikowska.
      516-755-853
    • bozena1-9-6-6 Re: Szukam opiekunkę/ pomoc domowom w poblżu Dort 07.11.13, 10:05
      Witam, mam na imię Bożena, mam 46 lat i 15 lat pracy w Domu Pomocy Społecznej, jestem osoba wesołego usposobienia, cierpliwą nie palącą, posiadającą prawo jazdy Kat. B Jeżeli chodzi o wynagrodzenie, to według Państwa uznania. Jeśli Państwo zdecydujecie mnie o przyjęciu do tej opieki bardzo proszę o odpowiedź na emaila,

Z Poważaniem Bożena
    • 99paula Re: Szukam opiekunkę/ pomoc domowom w poblżu Dort 29.11.13, 00:49
      Witam serdecznie,

Trzy lata temu pomagałam prywatnie starszej pani.Była schorowana miała nadciśnienie i cukrzyce.
      Potrzebowała osoby do pomocy i przypilnowania aby leki były brane,zakupy zrobic czy drobne prace porządkowe.
      Pomoc była potrzebna mniej wiecej na 1,5roku z powodu wyjazdu córki,gdy wróciła opieka nie była potrzebna.

Chętnie pomoge w pracach domowych i pomocy przy opiece lub drobnych pracach porzadkowych.
      Język niemiecki znam bardzo słabo ale chętnie sie naucze,

W razie pytan prosze o kontakt.
      pozdrawiam
      paula.h@onet.pl
    • olamadaj Re: Szukam opiekunkę/ pomoc domowom w poblżu Dort 19.02.14, 13:45
      Witam

Nie wiem czy ogłoszenie jest jeszcze aktualne. Jeśli tak to proszę o kontakt.

Mam na imię Aleksandra mam 58 lat.
      Jestem zainteresowana ofertą opieki nad Pańską mamą, ponieważ opiekowałam się już starszymi osobami (panem po udarze 80l oraz panią w starszym wieku z Alzheimerem 84l, chorą teściową)
      Jestem osobą pogodną, wrażliwą, uczuciową. Lubię przebywać w otoczeniu osób starszych.
      Co do wynagrodzenia, możemy dojść do porozumienia przy kontakcie.

Podaję adres e-mail oraz numer telefonu:

e-mail: madajteresa@gmail.com
      tel: 535 116 628

Pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka