Dodaj do ulubionych

Gdzie szukać pracy w Niemczech?

14.04.11, 19:06
Hej wszystkim,
Gdzie szukać dobrej pracy w Niemczech? Jak najlepiej to zrobić?
Obserwuj wątek
    • nuli-ro Re: Gdzie szukać pracy w Niemczech? 15.04.11, 01:28
      walerina43 napisał:

> Hej wszystkim,
      > Gdzie szukać dobrej pracy w Niemczech? Jak najlepiej to zrobić?

Co prawda szukałem w Anglii, ale dużo ogłoszeń w Niemczech jest na stronie www.poloniusz.pl Może akurat znajdziesz coś dla siebie.
      • walerina43 Re: Gdzie szukać pracy w Niemczech? 15.04.11, 15:13
        Bardzo Ci dziękuję! Właśnie czegoś takiego poszukiwałam! Zadzwoniłam na parę ogłoszeń i już udało mi się zorganizować cały wyjazd! Polecam. Najlepsze jest to że mam zaklepanych kilka prac w razie gdyby z jedną nie wypaliło. Jeszcze raz Ci dziękuję!
      • dfhjedghuteddcg Re: Gdzie szukać pracy w Niemczech? 04.03.18, 12:56
        Nie polecam Alpha Bavaria z Augsburga!!!
        Uwaga! :

Lajt firma Alpha Bavaria z Augsburga oszukała mnie!

Podpisałem z Alpha dwie umowy w 2017r o prace. Podczas drugiego kontraktu wyszło na jaw , że potrącili mi z wypłaty za narzędzia , których nie dostałem , oraz za tzw. karę ''Umowną''.
        W sumie nie całe 500 euro zabrali dla siebie jak odchodziłem z firmy.
        O tym dowiedziałem się podczas trwania drugiej umowy, kiedy po pięciu miesiącach otrzymałem rozliczenie miesięczne z 1 umowy.
        Telefony/sms/e-maile nie pomogły w wyjaśnieniu mojej sprawy.
        Byłem osobiście w firmie Alpha wyjaśniać moją sprawę. Nie pomogło.
        Komsultant polski przyznał mi rację w 50% , a na koniec powiedział, że i tak nie zapłacą.
        Swoich praw zamierzam do chodzić przed Sądem Pracy.
        Nie polecam tej firmy.
        Omijać 'szerokim łukiem'.

Rob
      • prezesona22 Re: Gdzie szukać pracy w Niemczech? 08.11.19, 17:02
        Coraz więcej polaków za granicą wraca z powrotem do Polski ponieważ inwestują Bitcoina,, tylko śmieszne 250euro a budują od razu biznes na lata rzędu 22.000zł miesięcznie. Teraz każdy może tak zarabiać zobaczcie film wprowadzajacy jak to robią i zapiszcie się bezpłatnie do biznesu na stronie: zarobmilion.pl
    • vertigg Re: Gdzie szukać pracy w Niemczech? 14.05.11, 11:58
      Skutecznym sposobem na szukanie pracy będzie wybór około 20 firm z interesujących nas branż i w odpowiedniej dla nas lokalizacji oraz sprawdzenie, kto ze znajomych, ich znajomych, itd… tam pracuje, a następnie próba bezpośredniego skontaktowania się z tą osobą. Wiele osób posiada teraz rozbudowane profile na portalach społecznościowych, co powinno sprawę ułatwić, gdyż stosunkowo łatwo jest w nich sprawdzić (oraz korzystając z wyszukiwarki internetowej), gdzie pracują znajomi naszych znajomych. Po ustaleniu tych informacji możemy poprosić naszych bezpośrednich znajomych o przedstawienie nas tym osobom. Źródło - www.praca5.pl
        • ha-jo Re: Gdzie szukać pracy w Niemczech? 28.05.11, 13:10
          Na poloniuszu jest tez cala masa oszustow, oferujacych prace w fabrykach w calych niemczech, chata oplacona, czesto wyzwienie, plus 9-10 eur juz netto. Po kilkadziesiat miejsc. Potem naiwny dzwoni, i dowiaduje sie, ze oni jako posredniak nie pobieraja oplat za posrednictwo pracy, ale organizuja wyjazd calego turnusu do pracy, i koniecznie tryeba wykupic miejsce w autokarze. To wlasnie te pieniadze, ktorych potem sie juz nie zobaczy. Czesto tez wklejaja opis swojej agencji, przykladowo randstad, ktora jest swiatowym potentatem, aby ponizej podac numer komorki w Polsce, hahaha, albo mejla, z zakonczeniem gmx czy yahoo, co od razu smierdzi. Tak wiec oczy i uszy szeroko otwarte
          • nuli-ro Re: Gdzie szukać pracy w Niemczech? 30.05.11, 15:23
            Jak wszędzie, trzeba uważać, bo cwaniaków nie brakuje. Rozwala mnie też jak na Allegro coś się sprzedaje to często dostaje się po 10 maili odnośnie wysłania samochodu za granicę... Niby wszystko spoko, ale jak się dokładnie przyjrzy to samochód ma jechać do Afryki itp. :D A później szukaj wiatru w polu. :D Dokładnie tak jak piszesz oczy otwarte!
      • filipsurma Re: Gdzie szukać pracy w Niemczech? 30.09.13, 11:50
        Nie wiesz gdzie i jak znaleźć pracę w Niemczech. Wejdź na portal www.imperial.org.pl/. Znajdziesz tu bezpośrednie oferty pracy w Niemczech oraz artykuły na temat pracy i życia w Niemczech, postaramy się Ci przybliżyć Niemcy jako kraj, który jest obecnie najbardziej popularnym, migracyjnym celem naszych rodaków.
        Źródło: www.imperial.org.pl/praca-w-niemczech.php
    • r19r Re: Gdzie szukać pracy w Niemczech? 08.06.12, 10:28
      Witam...

Właśnie zastanawiałem się na temat wyjazdu do Niemiec. Skontaktowałem się z firmą logistyczną Forbes Logistic która zajmuje się organizacją wyjazdu. Spotkanie przebiegło pomyślnie. Otrzymałem szereg ważnych informacji na temat wyjazdu. Widzę ,że firma jest solidna i uczciwa , ponieważ nie ma tu nic na słowo i nie muszę jak wcześniej płacić jakiś tam pośrednikom za załatwienie pracy. Firma zajmuje się całą logistyką wyjazdu (załatwienie transportu i ustalenie terminu wyjazdu nie muszę już dzwonić w inne miejsca i szukać tłumacza, żeby cały wyjazd doszedł do skutku)do Niemiec. Zadziwiajšcy i pozytywny jest fakt ,że o każdej informacji lub jakiejkolwiek zmianie informują cię telefonicznie lub emailem. Nie zostawiają człowieka samemu sobie. Właśnie za 2 tygodnie tam jade. Kontakt z nimi: forbes.logistic@gmail.com
    • szarlottka991 Re: Gdzie szukać pracy w Niemczech? 22.12.14, 08:22
      Pracy w niemczech najlepiej szukać na stronie Gratki, widziałam tam bardzo dużo ofert. Ostatnio w oko wpadła mi ta oferta praca.gratka.pl/oferta/technik-ds-testow-materialowych-2619006.html Wydaje mi się, że warunki zatrudnienia są bardzo dobre a wynagrodzenie przyzwoite. Ja niestety nie mogę wyjechać teraz za granicę chociaż bardzo chciałabym podjąć się tej pracy.
    • karolina_1234 Re: Gdzie szukać pracy w Niemczech? 20.02.15, 11:56
      Hej!

Nie wiem czy trafiłaś kiedyś na mypolacy.de? Fajna stronka, sporo ogłoszeń, nie ma burdelu w ogłoszeniach (jak to na niektórych portalach jest) no i co mi się bardzo podoba to artykuły, które publkują na głównej stronie. Ja jestem w ogóle miłośniczką Niemiec, języka, kuchni...a wiem, że rzadko się to zdarza :P

Pozdrawiam,
      Karola.
    • in-temporis Szukasz legalnej pracy w Niemczech? 18.08.15, 11:05
      Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia od 2005 roku (nr rej. 1954). Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i innych krajów Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i pracy tymczasowej.

W związku z intensywnym rozwojem działalności na rynku niemieckim poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy w Niemczech. Dysponujemy ofertami zatrudnienia zarówno dla osób mówiących po niemiecku, jak i bez znajomości języka. Najważniejsze dla nas są Twoje umiejętności i chęci do pracy!

Zapewniamy: 1.Umowę o pracę 2. Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ, dodatkowe prywatne ubezpieczenie), 3. Niemiecką stawkę godzinową, 4. Zakwaterowanie zorganizowane i dofinansowywane przez pracodawcę, 5. Wsparcie polskiego koordynatora 6. Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie życiorysu zawodowego z dokładnym opisem doświadczenia zawodowego/ dotychczas wykonywanych obowiązków/ obszaru, w jakim chcieliby Państwo pracować na adres mailowy: germany@intemporis.eu
    • amundio Oferty z językiem i bez. 10.09.15, 21:56
      Gdyby ktoś szukał, to kilka przydatnych linków:

Bez znajomości języka:
      niemcy.jober.pl/b/bez-znajomosci-jezyka/
      Z zakwaterowaniem:
      niemcy.jober.pl/b/z-zakwaterowaniem/
      Wszystkie:
      niemcy.jober.pl/
      • klaudi-amala Re: Oferty z językiem i bez. 11.09.15, 09:56
        Można również skorzystać z usług agencji pracy. Tylko najpierw poczytajcie w internecie opinie o w/w agencjach... Kilka razy się nacięłam... Niektóre ściągają mega prowizję. Teraz wyjeżdżam za granicę do pracy dzięki MGsolutions.
        • arukone Re: Oferty z językiem i bez. 13.09.15, 08:53
          Najlepiej wpisz sobie zapytanie do Googla “oferty pracy w Niemczech” i powinny Ci wyskoczyc strony agencji pracy albo portale z ofertami. Jak tak robilem jak szukalem pracy we Francji - “oferty pracy Francja” i powiem Ci, ze calkiem sporo ogloszen znalazlem. Pozdrawiam
    • violettas-pflegeagentur24h Re: Gdzie szukać pracy w Niemczech? 16.10.15, 06:33
      Zapraszamy do wspolpracy opiekunki i opiekunow - 1550 Euro
      Oczekiwania:
      - komunikatywny i dobry jezyk niemiecki
      - dzialnosc gospodarcza(pomozemy otworzyc)
      - doswiadczenie(nowe miejsca)
      - prawo jazdy ale niekoniecznie

Prosze wejsc na strone :
      violettas-pflegeagentur24h.de
      nacisnac przycisk 'Polish' obok polskiej flagi i wypelnic ankiet personalna.
      Oddzwonimy
    • personelkonsulting Re: Gdzie szukać pracy w Niemczech? 19.11.16, 10:44
      Przestańcie pracować jaklo sprzatające, gotujące , samotnie siedzące z chorymi opiekunki.
      Mamy dla Was godne warunki pracy i płacy.
      RZED PODJĘCIEM DECYZJI O ZATRUDNIENIU PROSZE PRZECZYTAC DOKŁADNIE OFERTĘ I WYDRUKOWAĆ

OFERTA PRACY DLA OPIEKUNEK MEDYCZNYCH
      Żeby pracować w ośrodkach medycznych muszą kandydatki mowić po niemiecku i posiadać minimum doświadczenie w opiece.

Opiekunka medyczna do domów opieki, szpitali, Zachodnie Niemcy

Opis / Obowiązki:
      Miejscem pracy są ośrodki medyczne na terenie zachodnich Niemiec, jak szpitale, domy opieki, szpitale, centra rehabilitacji, domy starców itp.
      Praca jest aktualna od natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
      Praca jest na stałe, poprzez niemiecką agencję pracy tymczasowej
      Praca na pełny etat, w systemie 2 - 3 zmian
      160 godzin miesięcznie + nadgodziny
      Główne zadania:
      Kompleksowa opieka i wspieranie ludzi starszych i chorych przebywających w ośrodkach medycznych
      Opieka ściśle wg. zaleceń lekarza
      Wsparcie przy rehabilitacji
      Towarzyszenie umierającym
      Pomaganie i wspieranie ludzi starszych w ich codziennych czynnościach i wypoczynku

Wymagania:
      Aktualne doświadczenie zawodowe jako opiekun osób starszych
      Konieczna dobra znajomość języka niemieckiego
      Zadbany wygląd i kultura osobista
      Odpowiedzialność i umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:
      Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
      Stawka godzinna: 10,50 euro brutto
      Dodatki od 15% do 35% do stawki godzinnej przy pracy na nocną zmianę, w niedziele i święta
      Dodatkowo dieta 10 euro netto za każdy przepracowany dzień
      Zarobek miesięczny netto ok. 1400 – 1800 euro
      Zakwaterowanie zapewnione i bezpłatne
      Zwrot kosztów podróży

W RAZIE PYTAŃ JESTEM DO DYSPOZYCJI
      Personel Konsulting
      ul.J.Kilińskiego 68a
      22-400 Zamość
      tel 509 555 603
      mail.synapsa.synapsa@onet.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła