Dodaj do ulubionych

Agencja pracy.

07.09.11, 11:53
Czy jest jakas agencja pracy z ktora mozna bezpiecznie wyjechac do niemiec?
Aby pewne bylo ze praca bedzie i za nia zaplaca no i warunki jakies w miare.
Obserwuj wątek
      • kulunkele Re: Agencja pracy. 08.09.11, 17:05
        ja mam 21, w polsce prace bym mial, ale jak mam siedziec w delegacjach to wole wyjechac.
        Problem w tym ze nie znam w ogole niemieckiego i nie mam tez az tyle gotowki aby pojechac i szukac na wlasna reke. Dlatego szukam jakiegos posrednictwa pracy ktore nie jest przekretem.
    • marcingabi33 Re: Agencja pracy. 30.11.11, 20:56
      praca ta a bardziej czynność polega na wyświetlaniu małego bannera z reklamą za co dostajesz pieniądze.. jeśli liczysz na kokosy na początku to możesz sobie odpuścić ale wolnymi krokami można wyciągać coraz więcej i nie ma limitu.. sprawdzony sposób, masa potwierdzonych wypłat, dużo ludzi z całego świata.. program po polsku.. nic nie tracisz a możesz tylko zyskać.. poczytaj jeśli chcesz naprawdę nic skomplikowanego - polecam rejestracja tylko 5 minet..

kamilpiechocki.blog.onet.pl/1,DA2010-11-12,index.html
    • fi-ro Re: Agencja pracy. 14.12.12, 13:55
      Moja mama pracuje jako opiekunka osób starszych. Sama pomagałam jej szukać pracy i powiem Wam, że warto być na takich stronach jak opiekunki-forum.pl Tam często pojawiają się oferty pracy i warto poczytać o tym jak oceniają opiekunki agencje oferujące pracę dla opiekunek.
    • lukaszkruszyna Re: Agencja pracy. 08.08.14, 13:53
      Heh, parę agencji pośrednictwa w swojej karierze sprawdziłem ;P różne mam doświadczenia. Najlepiej to jest prowadzona firma Pol Kraft, z tych, z którymi miałem kontakt. Szybko znajdują pracę i to nie byle jaką, ale porządnie płatną. Ja jestem kierowcą i właśnie takiej robotę mi znaleźli – kursy po całej Europie. Więcej info jest na ich stronie www.pol-kraft.de . Oferty mają głównie dla specjalistów z doświadczeniem, którzy znają język niemiecki.
    • rekrutacja.ue Re: Agencja pracy. 02.01.15, 13:52
      MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. ( 5606/1) poszukuje dla swoich klientów z Niemiec kandydatów na stanowisko:
      Monter fasad aluminiowych, okien oraz drzwi

Wybrany Kandydat będzie odpowiedzialny za:
      - pracę przy montażu fasad i okien oraz osadzanie drzwi,
      - pracę na terenie Niemiec.

Od Kandydata oczekujemy:
      - doświadczenia przy montażu,
      - znajomości rysunków i planów technicznych,
      - wykształcenia zawodowego,
      - znajomości języka niemieckiego,
      - samodzielności, odpowiedzialności, dokładności.

Wybranemu kandydatowi oferujemy:
      - umowę o pracę i długoterminową współpracę,
      - opłacone zakwaterowanie w komfortowych mieszkaniach,
      - atrakcyjne wynagrodzenie,
      - dodatki za nadgodziny,
      - możliwość otrzymania zaliczki,
      - opiekę polskiego biura.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV na adres rekrutacja.ue@mrjob.pl w tytule maila prosimy o wpisanie MONTER/UE/2014.
      Więcej informacji oraz ogłoszeń znajdą Państwo na naszej stronie www.mrjob.pl/
      Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami)."
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka