Dodaj do ulubionych

Praca przy taśmie montażowej Niemcy

26.10.11, 20:37
Na stronie gumtree jakiś czas temu pojawiło się ogłoszenie na temat pracy na produkcji w firmie MIFA zajmującej się składaniem rowerów. Czy ktoś dzwonił z tej sprawie. Pan, który się ogłasza chce na początek sporej zaliczki, więc pozostaje pytanie czy to w ogóle jest praca czy tylko chce wyciągnąć od ludzi pieniądze.
Obserwuj wątek
    • deutschemifa Re: Praca przy taśmie montażowej Niemcy 08.09.12, 16:44
      Witam
      W okresie zimowym od stycznia do maja pracowałam w tej firmie.
      Praca nie jest pracą ciężką, ale trzeba umieć pracować szybko gdyż jest to produkcja.
      Właśnie przez Pana E. owszem wziął zaliczkę, ale pracę załatwiła tak samo transport.
      Ja jak i mój narzeczony nie narzekaliśmy. Każda osoba miała zapewnione zakwaterowanie. Na rękę miesięcznie wychodziło około 798 Euro czasem więcej czasem mniej.
    • adamuss1985 Re: Praca przy taśmie montażowej Niemcy 16.11.12, 20:23
      witam pracowalem 2 razy w niemczech przy tasmie na rowerach praca jest ciezka i nie zalezy gdzie kogo dadza pan Edward sciaga kupe kasy od polakow i nabijaja mu w kieszen a on jest posrednikiem zalatwiajacym prace zamiast 5 euro co obiecuja to po odtraceniu podatkow wychodzi 3.5 euro miesiecznie zarobki sa 795 euro z tego trzeba placic za swiatlo i wyzywic sie sami wiec zostanie 650 euro placa z lekkim opuznieniem ale placa praca 3 zmianowa po 8 godzin warunki mieszkaniowe zalezy gdzie dadza ale lipne zimno za takie pieniadze i to w niemczech porazka nie polecam ale jak kto woli mydla oczy mnostwo pijakow meneli i bijatyk brak kultury!!!!!!!!!!
    • mareknalepawp.pl Re: Praca przy taśmie montażowej Niemcy 16.11.12, 22:05
      Szanowni Państwo.
      Zwracam się z prośbą o przyjęcie mnie do pracy przy taśmie montażowej.Język niemiecki znam w stopniu komunikatywnym i stale się uczę . Jestem uczciwym ,pracowitym zdyscyplinowanym,
      pracę mogę podjąć od zaraz.Posiadam doświadczenie ,pracowałem dorywczo na tym
      stanowisku. Z poważaniem Marek.
      .

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka