Dodaj do ulubionych

NIE JEŹCIE DO RITTER SPORT K. STUTTGARDU!!!!!!!!!!

16.05.12, 18:26
chciałam Was ostrzec przed pracą w Ritter Sport w Riechenach k. Stuttgardu. byłam tam 2 miesiące po czym któregoś dnia zostałam zwolniona.. tak jak kilkanaście innych osób, tylko dlatego ze nie byliśmy dupowłazami, tylko uczciwie pracowaliśmy. tam jest bardzo duża rotacja pracowników, co miesiąc lub dwa prawie wszyscy są zwalniani. bo pewna pani JOLA IDEM odpowiedzialna za zatrudnienie pracowników musi na tym zarabiać, a do tego zdzierają tam za wszystko, mieszkanie ok 300-350 euro/mc, do tego dojazd we własnym zakresie, a niektórzy mieszkali 30km od miejsca pracy, stawka netto 5,76 za godzinę, z czego zmiana to 7,5h, za dwie przerwy po 15 minut nikt nie placi. pracując codziennie za 1 miesiąc dostałam 400 euro na czysto po odcięciu mieszkania, za drugi miesiąc w którym było trochę mniej pracy dostałam 300euro, jeśli ktoś chce szczegoły lub więcej rewelacji na temat tej fabryki to pisać: krecik102@gmail.com
Obserwuj wątek
    • malvkaaa Re: NIE JEŹCIE DO RITTER SPORT K. STUTTGARDU!!!!! 02.08.12, 19:04
      Zgadza się z wypowiedziami. Zapewne są to byli pracownicy tak jak i ja. Praca w tej firmie to czysty wyzysk, nie szanowanie pracowników, zmuszanie do nadgodzin i zabieranie pieniędzy za wszystko... a do tego łamanie prawa i nie płacenie pieniędzy które się nalezą za przepracowane godzinny. Ta firma szuka naiwnych polaków którzy będą ciężko pracować i włazić w dup* za śmieszne pieniądze. Popieram przedmówców i ostrzegam.!!!!! Nie dajcie się nabrać.
    • krisskr Re: NIE JEŹCIE DO RITTER SPORT K. STUTTGARDU!!!!! 04.08.12, 17:16
      Witam wszystkich na tym forum!
      Chciałbym potwierdzić to co Pani napisała i podzielić się własnym doświadczeniem.
      Moja żona znalazła tą pracę przez internet, po rozmowie z panią Jolą wyglądało to wszystko bardzo pięknie praca o.k zakwaterowanie w hotelu w pokoju z łazienką za 200euro i do pracy co najwyżej 10 km.
      Po przyjeździe okazało się,że jest to domek w którym w każdym z pokoi mieszka po cztery osoby i za miejsce na łóżku trzeba zapłacić 300euro nie ma nic w środku a do pracy 42 km, po rozmowie z mieszkańcami jeszcze w ten sam dzień się spakowała i pojechała do domu.
      Odradzam wyjazd do pracy do tej firmy bo tylko się straci pieniądze.
    • kasi-a207 Re: NIE JEŹCIE DO RITTER SPORT K. STUTTGARDU!!!!! 05.09.12, 10:16
      Odradzam,córka dzisiaj wróciła do Polski z wypłatą po całym m-cu pracy-. 198euro.Śmieszne i szczyt bezczelności.Pokoje w którym wszyscy mieszkają na kupie i za łóżko za które płaci się 300euro.Odradzam i trzeba coś z tym wreszcie zrobić....już ja się o to postaram Pani Jolu,jeżeli córka reszty pieniążków nie dostanie!!!!!!Naciągaczka i oszustka.Napiszę do odpowiedniego urzędu w Niemczech!!!!!!!!!!!
    • karolina19874 Oszustka Jolanta Idem 06.09.12, 16:38
      Kochanie ostrzegam przed nią. Moja sytuacja wyglądała następująco. ogłoszenie znalazłam w internecie. Zalezalo mi na wyjezdzie, chciałam wyjechac do niemiec na stałe, tylko jakos przez cudowna Pania jole sie zraziłam. Wszystko załatwiane jest przez telefon,nie przedstawiajac sie co najlepsze wypisuje smsy lub karze dzwonic jak ma oferte, Raz zadzwoniła w niedziele o 8 po to by w niedziele juz wyjechac do sttutgardu. Jakas masakra, potem po dwóch tygodnich kazała zadzwonic, ze jest dla mnie i mojego chłopaka praca. ok, pojechalismy, Na miejscu tragedia, bylismy juz 6-czy 7 parką w cagu tygodnia( wiec długo tam ludzie nie wytrzymuja), do pracy 30 km, pokój mielismy taki, ze aby wejsc do niego musielismy przejsc przez cudzy pokój, wiec totalna porażka, dla mnie syf totalny, łazienka masakra, w pokoju łózko i mała szafeczka, jeszcze kran mielismy w pokoju,ludzie chodzili i palili po całym domku, gdzie ja pale ale wychodziłam na balkon,salon i kanapa tam czarna a ma odcien kremowy, totalny szok, ale cóż. bylismy jeden dzien w pracy, ja byłam na układaniu czekoladek do kartonów to jeszcze jedna polka która tam była 2 tyg mnie popędzała , z reszta kolege obok tez, Jola do niej wydzwaniała non stop i wyzywała nas, z reszta mojego chłopaka i mnie tez, okazało sie, ze jest 7,5 h a nie 8 i zarabia sie 6 euro odliczajac od tego jeszcze z wypłaty 300 euro za pokój, dojazd do pracy, karta w pracy 5 euro, szafka 5 euro, jedzenie.....ostrzegam, nie dajcie sie naciagnac!!!!!to oszustka!!!
      • iwona227305 Re: Oszustka Jolanta Idem 13.07.13, 18:12
        Witam. Ludzie nie dajcie się oszukać na pracę z tą oszustką !!!!!Jest to wredne babsko które kłamie w żywe oczy. To wszystko co opisał Łukasz jest prawdą!! Orżnęła nas na 400 euro bo po dwóch tygodniach dostaliśmy wypowiedzenie, gdyż nagle okazało się że nie potrzeba ludzi do pracy. Kombinatorka Jolanta zarzekała się że za dwa tygodnie pobytu w hotelu nie poniesiemy kosztów bo to nie z naszej winy zostaliśmy zwolnieni i resztę wypłaty dostaniemy na konto. Nigdy nie otrzymaliśmy reszty wynagrodzenia. Na pytanie dlaczego??? odpowiedziała że przecież za hotel trzeba było zapłacić> Także zamiast zarobić dołożyliśmy do tej pracy a oszustka zarobiła następną kasę! Nie będę anonimowa. Iwona Widomska Dariusz Kiereś z okolic Jeleniej Góry
      • pracuj23 Re: Oszustka Jolanta Idem 26.08.13, 17:18
        A co Ja tylko o was tak pisze jesteś ta zwykłymi złodziejami i oszustami ,widzisz tu jakiś pozytywny komentarz na wasz temat? chyba że same go se napiszecie.Ale wiedz jedno ja tak łatwo sie nie poddaje oddacie mi co do grosza szkoda tylko że Święta ziemia nosi takich złodziei skończy sie ta wasza kariera i wy będzieta żebrać dla dzieci jak my teraz bo zadłużyliśmy się żeby zarobić .Kto by miał tam jechać to niech se zrobi niezależną wycieczkę to będzie miał satysfakcje że sie pobawił a nie darmo oroł jak w kołchozie jeszcze raz pozdrowienia i ty agniesiu razem z teściów ką udław się naszą krzywdą pamiętaj kiedyś was to dosięgnie nawet w piekle trza karuzelom kręcić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • bambinodziubas Re: NIE JEŹCIE DO RITTER SPORT K. STUTTGARDU!!!!! 08.09.12, 18:20
        Witam, mój mąż również został oszukany przez panią J. Nie chcemy tego tak zostawić. Do dziś nie może dostać wypłaty( za pół miesiąca po odliczeniu 10 dni hotelu, ubrania itp rzekomo do wypłaty zostało mu tylko 3 euro), ma również problem z uzyskaniem świadectwa pracy z tego miejsca. To jest jakiś obłęd. Co możemy zrobić? Może coś razem?? wiem że nie odpuścimy jej.
    • diabolo65 Re: NIE JEŹCIE DO RITTER SPORT K. STUTTGARDU!!!!! 30.09.12, 14:15
      Witam. no to przyjzyjmy sie stawianym tu zarzutom:
      1. niskie zarobki
      odpowiedz jet prosta jakie mamy kwalifikacje takie mamy zarobki i jest to zarowno w polsce jak i wszedzie na swiecie
      2. spartanskie warunki mieszkaniowe
      coz za kwote 300 euro za miesiac trudno sie spodziewac 4 gwiazdkowego hotelu cena 10 euro za miejsce noclegowe dziennie to w niemczech naprawde niska cena jezeli chcemy dla siebie wynajac osobne mieszkanie musimy liczyc sie z cena okolo 600-700 euro za miesiac placac polowe tej kwoty nie spodziewajmy sie apartementow

3.zarzuty zwolnienia z pracy po dwoch trzech dniach lub tygodniu i potracania z wynagrodzenia pieniedzy za nocleg ubranie itp. przed przjeciem do pracy wszyscy sa uprzedzani ze firma placi za hotel za caly miesiac z gory wiec jezeli (abstrachujac od powodu utraty pracy) po dwoch tygodniach przestajemy pracowac to za hotel mamy potracane za caly miesiac i niezarabia na tym wspomniana pani Jola tylko hotelarz .
      potracanie za ubranie robocze tak sie odbywa rownierz w polsce ze jezeli pracownik przestaje pracowac przed uplywem okresu na jaki zostalo wydane nam ubranie to placi za to ubranie (chcialby ktos z piszacych postawione tu zarzuty chdzic w butach po innej osobie ja osobiscie nie)
      teraz najczestsze powody ze ktos zostal zwolniony z pracy wstawienie sie do pracy pod wplywem akoholu kradzieze w miejscu pracy pijanstwo i awantury w miejscu zakwaterowania i kradzieze mienia hotelowego .
      4 dokumenty umowy o prace
      ja dostarczylem wszystkie dokumenty w momencie przyjazdu i wszystkie sprawy zostaly zalatwione praktycznie od reki czyli umowa o prace, zameldowanie, ubezpieczenie,oraz wszystko zwiazane z niemieckim urzedem finansowym
      to tyle moze na poczatek wyjasnien zarzutow
      teraz moze skad to wiem a no z tad ze tez tam pracuje i widze co sie dzieje nagminnie gina z hotelu rozne rzeczy ostatnio mikrowela czajnik elektryczny i cos nienormalnego zaczely ginac koldry i poduszki. jesli chodzi o alkohol to przechodzi moje najsmielsze wyobrazenia bo pija nie tylko faceci kobiety pija na rowni z panami co bardzo czesto konczy sie interwencja niemieckiej policji.
      wiec moze najpierw zastanowmy sie nad tym co robimy a pozniej stawiajmy zarzuty ktorych niemozemy w zaden sposub potwierdzic
      przepraszam za literowki oraz ewentualne bledy
      pozdrawiam diabolo65
      • bambinodziubas Re: NIE JEŹCIE DO RITTER SPORT K. STUTTGARDU!!!!! 02.10.12, 12:10
        O ho ho ktoś tu Pana boga za nogi złapał. Żal. :):) Takich farmazonów dawno nie czytałam. Z tego co piszesz od razu można domyślić się kim jesteś:D
        Brednie i tyle. aktualna praca bez kwalifikacji: na czysto 8 euro, 140 euro hotel (spoko pokoje dwuosobowe a nie spęd bydła ile wlezie), dojazd do pracy firmowymi busami i szacunek dla ludzkiej pracy a nie "arbeit macht frei" co można było usłyszeć w Ritter...
        Nie wyszło Ci i tyle!
        MÓWIĘ NIE TEMU PROCEDEROWI!!!!
        pozdr
      • faik_181 Re: NIE JEŹCIE DO RITTER SPORT K. STUTTGARDU!!!!! 02.10.12, 21:53
        Wietam z tej strony Piotrek pracowalem tam z moja dziewczyna i kilkoma kolegami okolo 6 tygodni pracowalismy srednio po 16 godzin dziennie zarobislismy 100 E.. zaraz powyplacie ucieklo nas okolo 30 osob !! Ludzie uwazajcie na tych ludzi !!!! W razie jakis pytan dzwoncie opowiem wam wszystko a jezeli bedziecie miec jakies watpliwosci dam wam numer do kilku innych osob ktore zostaly tak samo oszukane jak ja !! 533273220
      • faik_181 Re: NIE JEŹCIE DO RITTER SPORT K. STUTTGARDU!!!!! 02.10.12, 22:10
        diabolo65 napisał(a):

> Witam. no to przyjzyjmy sie stawianym tu zarzutom:
        > 1. niskie zarobki
        > odpowiedz jet prosta jakie mamy kwalifikacje takie mamy zarobki i jest to zarow
        > no w polsce jak i wszedzie na swiecie
        > 2. spartanskie warunki mieszkaniowe
        > coz za kwote 300 euro za miesiac trudno sie spodziewac 4 gwiazdkowego hotelu ce
        > na 10 euro za miejsce noclegowe dziennie to w niemczech naprawde niska cena jez
        > eli chcemy dla siebie wynajac osobne mieszkanie musimy liczyc sie z cena okolo
        > 600-700 euro za miesiac placac polowe tej kwoty nie spodziewajmy sie apartement
        > ow
        >
        > 3.zarzuty zwolnienia z pracy po dwoch trzech dniach lub tygodniu i potracania z
        > wynagrodzenia pieniedzy za nocleg ubranie itp. przed przjeciem do pracy wszysc

PANI JOLU PIEKNIE TO PANI NAPISALA BRAKLO TYLKO PANI TEKSTOW TAKICH JAK NP CYTUJE TO NIE JEST QRW,,,, KONCER ZYCZEN !! O PANI JUZ JEST WYSTARCZAJACO GLOSNO W SANDMOERZU W STALOWEJ WOLI WIEC MARNE PANI WYSILKI
      • agnieszkaidem Re: NIE JEŹCIE DO RITTER SPORT K. STUTTGARDU!!!!! 15.10.12, 11:49
        Wszyscy , ktorzy czuja sie za pokrzywdzeni przez firme w ktorej pracowali , powinni zwrocic sie do firmy w celu wyjasnienia stawianych tu zarzutow .Informujemy , ze osoby ktore chca podjac prace zeby niedaly sie oszukac osoba , ktore handluja numerami tel , posrednikow ktorzy wylapuja oferty pracy w internecie i sprzedawaja dalej Oswiadczam ze nasza oferta pracy jest calkowicie BEZPLATNA i ogolnie dostepna dla wszystkich na portalu Praca za Granica
        Nierozumiem jednego skoro podajecie imie firmy ,osoby ktore pracuja w firmie i tych wszystkich oszczerstw ale niemacie odwagi podpisac sie imieniem i nazwiskiem.!!!!!!!
        • pokrzywdzona_36 Re: NIE JEŹCIE DO RITTER SPORT K. STUTTGARDU!!!!! 21.10.12, 20:07
          Każdy wie,jaka jest pani Jola,dlatego nikt pojedynczo się nie odważy,ale osób oszukanych jest mnóstwo,z dnia na dzień coraz więcej,jednym słowem rosną w siłę i uderzą wszyscy razem ze zdwojoną siłą.Poza tym,ww osoba do niedawna pobierała opłaty za znalezienie pracy,więc nie ostrzega się kogoś przed innymi,jeśli robiło się dotychczas dokładnie to samo.
        • oszukana190 Re: NIE JEŹCIE DO RITTER SPORT K. STUTTGARDU!!!!! 06.08.13, 22:36

Nie pi.....edol głupot bo ten pośrednik cały Rysio ze Stalowej Woli to dla was jest jak handlarz ludźmi on wie wszystko o was a wy o nim,ciekawa jestem w takim wypadku dlaczego co dwa tygodnie zmieniacie ludzi żeby się interes kręcił.Ale pamiętaj że samo życie się nawias zemści na tobia Agnieszko i na twoiej teściowej Joli za ludzką krzywde bo obrabowanych rodziców przez was dzieci płaczą i takie same potrzeby mają jak twoje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          • mypolacyfuj Re: NIE JEŹCIE DO RITTER SPORT K. STUTTGARDU!!!!! 08.08.13, 21:43
            No ile oszukanych kurde ja pracuje tam juz drugi rok i chwale sobie JEDNO WAM NAPISZE trzeba sie umiec zachowac wstyd tylko robicie tym co chca pracowac taka kryska oszukana 190 moze smierdzaca dodaj nikt z wami niemogl wytrzymac trza sie po robocie myc pewnie szef dlatego waz na nivea przeniosl za mocno pachnialo i do domu zwiali to dzieci powinny sie wstydzic jakich rodzicow maja malo was mowi ze firma nie wyplaca no burdele i pijanstwo kosztuje najlepiej zonce bajer wcisnac szef niewypacil juz sie napatrzylen i wstyd ze jestem polakiem kradzieze pijanstwo i k..... jedno Polaczki za granica mowcie jak jest bo zal tych glupot czytac
            • pracuj23 Re: NIE JEŹCIE DO RITTER SPORT K. STUTTGARDU!!!!! 09.08.13, 11:24
              Od Kryśki to wara Ja ze swoją rodziną to pracowałam uczciwie a mój mąż nie niemiła tam stać i pachnieć jak model tylko musiał zapier.... i miał prawo się spocić,a wy kierowniczki nie piszcie głupot o nas bo nikt inny niemugł tego napisać bo jak czytam wpisy to nikt tu o was nie pisze w takich superlatywach a ta oszukana 190 na pewno miała swój powód żeby o was napisać ,zajęły byście się robotą a nie bajami to będzie na pewno dużo pozytywnych komentarzy.Bierzcie przykład z Turków!!!!!!!!!
      • lukjed Re: NIE JEŹCIE DO RITTER SPORT K. STUTTGARDU!!!!! 07.06.13, 17:28
        Firma Dajoni GmbH na czele z Jolantą Idem oraz Agnieszką Idem pod przewodnictwem niejakiego Pana Artura Krazmik... jest to typowy przykład firmy, która nie powinna funkcjonować. Nie bardzo rozumiem dlaczego nikt z tym jeszcze nic nie zrobił - nie jest to kwestia działania na granicy prawa, to jak wygląda praca w tej firmie można opisać kilkoma zdaniami, tak więc od początku:
        - Przed wyjazdem z Polski jolanta idem - ps celowo z małych liter gdyż nie zasługuje ona na jakikolwiek przejaw kultury, obiecuje zupełnie inne wynagrodzenie, większą liczbę godzin pracy, a jak się okazuje praca jest lub jej nie ma, a stawka godzinowa wynosi 7,50 eu brutto z czego po odliczeniu podatków oraz mieszkania zostaje Ci 300 euro.
        - Wypowiedzenie umowy po 2 tygodniach w trybie natychmiastowym ponieważ czym są dwa dni wynikające z wypowiedzenia w stosunku do paragrafu w umowie, który mówi o tym, że umowa może zostać wypowiedziana z zachowaniem 2 tygodniowego okresu wypowiedzenia.
        - Mobbing stosowany przez jolantę - cytat " Umowa zostaje wypowiedziana za ten szajs jaki żeście narobili" - do tego oczywiście nie zabrakło inwektyw pt:. Kur... Spier... itp.
        Na dzień dzisiejszy jola nie odbiera telefonu ode mnie, chciałbym porozmawiać z nią w jej stylu...
        Dodam jeszcze, że po 3 tygodniach pracy otrzymałem na konto wynagrodzenie w wysokości 10 euro. W związku z faktem, iż firma popełniła wiele przestępstw, które są karalne wg. BGK nie zamierzam tego tak zostawić.
        Pozdrowienia dla jolanty Idem Łukasz Jędrzejczyk
    • leo1200 Re: NIE JEŹCIE DO RITTER SPORT K. STUTTGARDU!!!!! 22.08.13, 21:26
      To jest jakaś porażka wróciłem z tego kołchozu wczoraj powiem wam że to jest normalny obóz pracy a ta cała Jola wielka baba w okularach bezszczelna typka wykożystuje biednych ludzi z Polski rodaka wstydu niema za grosz za 5.50 euro każe zapierdzelać po 12 godzin a już nie wspomnę o chotelu warunki katastrofa 2 lodówki na 15 osób i jedna łazienka w kamienicy trzydziestu polaków ja byłem tydzień przepracowałem 4 dni i niezarobiłem ani grosz za takie warunki ciągnie 300 euro miesięcznie i za ubranie tanią chińszczyznę 80 euro w butach po pierwszych 3 godzinach niemozna wytrzymać odparzone na maksa . Jak za cały miesiąc po odciągnieciu wszystkich kosztów tej Baby Jolki i jej synowej Agniesi Idem zostaje ci 350 euro to jest jakas kpina czyli 1500 zł to biedronka w Polsce lepiej płaci kpina odradzam wszystkim niejedżcie tam to jest oszustwo i wyzysk człowieka do sądu z nimi dwiema pozdrawiam jakies pytania odpowiem na wszystkie tel 889292310 .
      • pracuj23 Re: NIE JEŹCIE DO RITTER SPORT K. STUTTGARDU!!!!! 22.08.13, 23:15
        Zgadzam się z Leo1200 to oszustki i wyzyskiwaczki mam nadzieje że z Rysiem ze Stalowej Woli nie miałeś nic wspólnego bo ja im wspólnikowi musiałam zapłacić 700 stów za załatwienie roboty i za pół miesiąca niedostałam z mężem synem i kolegą ani złotówki najpierw kręciła zasrana Agniesia że trzeba czekać do pierwszego potem że szef wyjechał do Sztudgardu a jeszcze potem że zabrali nam 70% podatku to jest nonsens bo kto by pracował majając np 10Euro na h robił by za 3E Ja tak samo nie zostawię ich w spokoju ta sprawa musi się skończyć bo nie jednych ludzi wpakowali w długi bo liczyli na zarobek bo obiecują pół roku pracy nawet mam na to umowę a zwalniają po 3 tygodniach żeby sie interes kęcł. Rysio już jest doniesiony do Prokuratury teraz czas na Idem choć i one są tam wymienione jako wspólniczki trzeba tępić to chamstwo bo do niczego nas to nie doprowadzi jeśli ktoś ma pytania to proszę pisać podam e-mjl
        • 292joanna Re: NIE JEŹCIE DO RITTER SPORT K. STUTTGARDU!!!!! 24.08.13, 01:00
          w ubiegłym roku tez pracowałam w Dajoni , ludzie pracowali po 12 godz kto odmówił mogł liczyć się z natychmiastowym zwolnieniem i obelgami ze strony jolki. zdarzało się równiez ze ludzie do pracy chodzili pieszo po 6 czy 8 km bo nie mieli pieniedzy na bezynę czy żywnosc. ja do tej pory za ostatni miesiąc nie dostałam kasy.Jak można tak wykorzystywać ludzi ?
        • kugusia Re: NIE JEŹCIE DO RITTER SPORT K. STUTTGARDU!!!!! 12.09.13, 14:07
          pracuj23 napisał(a):

> Zgadzam się z Leo1200 to oszustki i wyzyskiwaczki mam nadzieje że z Rysiem ze S
          > talowej Woli nie miałeś nic wspólnego bo ja im wspólnikowi musiałam zapłacić 70
          > 0 stów za załatwienie roboty i za pół miesiąca niedostałam z mężem synem i ko
          > legą ani złotówki najpierw kręciła zasrana Agniesia że trzeba czekać do pierwsz
          > ego potem że szef wyjechał do Sztudgardu a jeszcze potem że zabrali nam 70% pod
          > atku to jest nonsens bo kto by pracował majając np 10Euro na h robił by za 3E
          > Ja tak samo nie zostawię ich w spokoju ta sprawa musi się skończyć bo nie jedny
          > ch ludzi wpakowali w długi bo liczyli na zarobek bo obiecują pół roku pracy na
          > wet mam na to umowę a zwalniają po 3 tygodniach żeby sie interes kęcł. Rysio ju
          > ż jest doniesiony do Prokuratury teraz czas na Idem choć i one są tam wymienion
          > e jako wspólniczki trzeba tępić to chamstwo bo do niczego nas to nie doprowadz
          > i jeśli ktoś ma pytania to proszę pisać podam e-mjl
          .

zgadzam sie ja pracowałam z męzęm od maja do czerwca, wyzysk nie z tej ziemi ,zwolnilismy sie bo znalezlismy druga prace w Niemczech w której pracujemy do tej pory , na taśmie 3 byłam można wyzionąc ducha ,do toalety też problem ,kablują turki jak tylko maja okazje ,a co najgorsze do tej pory wypłaty na konto nie dostaliśmy,pani jola numer zmieniła a Agnieszka mówiła że na urlopie jak to nie prawda bo jak pojechaliśmy w odwiedziny to ani Agnieszka ani Jolka nie mialy urlopu na butach oszukują bo w sklepie takie same widziełismy za 40 euro czyli drugie 40e dla nich,jak poprosiłiśmy o fakture to rozmowe zakończają do tej pory.
          • ania091827 Re: NIE JEŹCIE DO RITTER SPORT K. STUTTGARDU!!!!! 01.10.13, 09:34
            Zgadzam się ze wszystkimi wypowiedziami . Oczywiście z tymi najgorszymi. Ja tam pracowałam sporo czasu, cała pani Jolka miła jak coś chce. A jeżeli pracownik nie potrzebny to trzeba go zniszczyć. Mam nadzieję że kiedyś te osoby spotka sprawiedliwość. Ja też czekam za pieniędzmi od tej firmy. Powinniśmy wszyscy się spotkać i coś z tymi oszustami zrobić. Ludzie uważajcie !!!!!!!
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka