Dodaj do ulubionych

Czy ktoś zna agencję OST-PROFI?

27.01.09, 17:19
CZy ktoś korzystał kiedyś z wyjazdu do pracy przez tą agencję?czy
jest ona w porządku?
Obserwuj wątek
      • dina8 Re: Czy ktoś zna agencję OST-PROFI? 24.02.09, 13:13
        Cześć nie znam tej firmy i nie wiem jaka jest motywacja waszego wyjazdu. Bo
        jeśli jesteście młodymi osobami chcącymi sobie dorobić to może warto się
        porozglądać np. pakowanie coś co musicie być obecne 8h i reszta czasu należy do
        was. A jeśli jesteście zmuszone wyjechać nie ma innej możliwości wybór należy do
        was! Nie będę przestrzegać przed ta firmą bo jak wspomniałam na początku nie
        znam jej i nikogo kto by przez nią pracował więc nie pomogę. Ale trzeba się
        dobrze zastanowić czy :prowadzenie domu, robienie zakupów, pranie, sprzątanie,
        podawanie leków, a reszta czasu to jest tak zwane czuwanie. Czy chcecie tak
        pracować bo ja pracowałam 10 czasami 12 godzin przy pakowaniu i byłam zmęczona
        godzinami a ciągła opieka nad kimś to jest pewien stres jeszcze na obczyźnie ale
        nikogo nie chcę zniechęcać. Bo kiedyś sama się zastanawiałam by wyjechać jako
        opiekunka,ale więcej znalazłam plus niż minusów.Powodzenia i rozważnych decyzji.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka